0 oy
526 göst.
Aile kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Oglum 2 yaşında temizlik yaparken sürekli kuyruk gibi peşimde zaten normalde de olede :) 1 saatlik iş çıkıyor 3 saate bende mecburen telefon veriyorum sizler ne yapıyorsunuz o sürede hiç oyuncaklariyla felan oynamıyor oglum

34 Cevaplar

0 oy
(14,033 puan) tarafından
Bacağıma yapışıyor sonra gidip 2 dk araba sürüp yine gelip bacağıma yapışıyor işim bitene kadar böyle :D 
(1,946 puan) tarafından
Allah kolaylık versin Bacim zor valla:)
-Reklam-
0 oy
(3,358 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle 3 yaşında veriyorum eline kuru viledayı ben odaları süpürüne kadar öyle oyalanıyor 
(1,946 puan) tarafından
Benimkide ole yapıyordu ben silerken o supuruyorfu ama bi kac aydır supurgeden korkuyor sürekli kaçıyor supurgeden
(3,358 puan) tarafından
Benim oğlan da 2 ay öncesine kadar süpürgeden korkuyordu kaçacak delik arıyordu:D
0 oy
(1,381 puan) tarafından
İş bitene kadar hep huysuz mızmız. İlla dibinde olucam. Çok zor oluyor beraber temizlik yapmak 
(1,946 puan) tarafından
Seni çok iyi anliyorumm:)
0 oy
(1,263 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Mızırdılıyor sürekli 6 aylık oyalamaya calsııyorum emzikle oyuncaklarla, konuşması geri kalır falan dye tv açmamaya calışıyorım vicdanım sızlıyor açınca 
tarafından
Benimkide 8. Ayına girdi ama benimki hiç televizyonu takmıyor bile
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Günlük robot süpürgeyi aciyorm tozları alırken onada bez veriyorm oda benimle siliyor yerlerinde uyurken siliyorm 
0 oy
tarafından
3 yasdan bildiriyorum ben yapıcam ben silicem diye kovaya elini sokuyor devamlı dolapları filan temizliyiceksem uyuyup yapıyorum yoksa sandalyemi ittiriyor beni itiyor ben çıkıcam diye 3 yaş da daha zor
0 oy
(229 puan) tarafından
7 aylık kızım kayınvalidem le karşılıklı sitelerdeyiz ona götürüyorum Allah tan kayınvalidem le arkadaş gibiyiz Allah razı olsun kendi ailem istanbul da kayınvalidem herseyime yetişiyor 
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Beraber bulaşık yıkadık o köpükle oynadı üstü basi mahvoldu hali yikaidm suya girdi valla temizlik falan olmuyo yapmana ya engeller yada kendileri de giriyo işin içine o uyanıkken yer sielmiyorum kovaya elini daldiriri yada devirir diye korkmaktab
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Telefon la oynar genelde :)
0 oy
tarafından
Eşim gelince yapiyoruz
0 oy
(482 puan) tarafından

Oğlum ile ikiz gibiyiz ben temizlik yaparken oda gelir benle,ev süpürür siler ,mutfakta çalışırken sandalyesini çeker yardim eder bende tesekkur ederim. Televizyon da ara sıra çizgi film izler ama ben oturursam izler yoksa hayatta oturup izlemez. Telefonuda keyfi asla vermem eline. Annem ararsa dayısı ararsa onlarla görüşmek için veririm :)))  ben ikizimle beraber yapıyorum hr isi kisaca :))))))) bebeğim de 21 aylık:)

0 oy
tarafından
Peşimde tabiki hiç bir şekilde durmuyor işler hep bu saatlere kalıyor 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
2 yaşında kızım beraber supururuz genelde :) mandal dök önüne oynar :)
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bizde de öyle canım bazen de ben bi yeri temizlerken o öbür yeri dağıtıyor 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Peşimde ben nerdeysem orda ya bi oyuncak olur elinde yasa diğer süpürgenin sapı o da benle süpürür evi.hiç eline tel vermem 19 aylık
0 oy
(7,376 puan) tarafından
22 aylık bebeklerini dizip yemek yediriyor arada gozetliyorum ama isim bittiğinde hayla yerinde oluyor çok şükür 
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Ayni valla benimkide 2 yasinda. Onunla birlikte evi supuruyoruz oglen uyku saatinden once yatiriyorum uyuyuncada arkadan siliyorum hemen. Yemek malzemelerini o uyumadan dograyip hazirliyorum gidip gelip uyuyunca hemen yemegi yapiyorum oyle yani geciyor :))
0 oy
(3,026 puan) tarafından
17 aylik birlikte yapıyoruz ben ev supuruyorum o da süpürmek istiyor azcik oda makineyle oynuyor makinenin arkasında geziniyor toz alıyorum bir tanede temiz kuru bez veriyorum oda koltuk siliyor kendince camasir katliyorum katladiklarimi bozup kucaklayıp eve döke saça dolapların oraya götürüyor ben yemek yapıyorum onada tava tahta kaşık veriyorum o da yemek yapıyor bazen 1 saatlik iş ya akşama kalıyor ya 3 saat sürüyor.Bazen hiç umursamıyor ben islerimi rahat yapıyorum belli olmuyor.
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Supurgeden korkuyor o yüzden yannda supurge yapamıyorum diğer işlerde sürekli dibimde
0 oy
(1,361 puan) tarafından

Valla bütün bebeler aynı. Benim oğlan da 15 aylık süpürgenin peşini bırakmıyor. Zor yapıyorum temizliği. Önce süpürüyorum sonra bebemi uyutup toz alıp yerleri viledayla siliyorum. 1 saate bitecek olan tamizlik 4 saate anca bitiyor. :)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 203 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kaavi (2,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 222 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Acemibiranne (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 193 göst.
16 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu

380,300 soru

11,386,607 cevap

34,887 kullanıcı

...