0 oy
586 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar 10 aylık kızım bizimle yatıyor eltim alıştırma zor olur dedi ama kıyamıyorum sizce napmaliyim

36 Cevaplar

0 oy
(5,904 puan) tarafından
Offf 8 aylık oğlum tatile gidene kadar kendi beşiğinde uyuyordu otelde aramızda yatırdık o zamandan beri alışkanlık haline getirdi yatmıyo beşiğinde oraya koyunca hissediyor ağlıyo :(
-Reklam-
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Oğlum 3,5 yaşında. 2,5 yaşına kadar benle yattı diyebilirim. Kalktı geldi yatağından hep, geri götürmeye kıyamazdım. Hep şu mantıktaydım, büyüynce istesemde yanımda uyumayacak şimdi doya doya sarılıp uyuyalım. Şuan kendi yatağında yatıyor, gece kalkıp tuvalete gider o zaman çağırır beni, tuvaletten çıkınca da kendi yatağına gider senin  yanında yatacam demez. 
0 oy
tarafından
Arkadaş şöyle alıştırma diyenlere sinir oluyorum sanki 10 yaşına kadar sizinle yatacak :) benim kızımda bizimle yatar ama ben uyuyunca alırım yatağına 6 aydır hep kendi yatıyor bırak kız tadını çıkar boşver 
0 oy
(8,359 puan) tarafından
Asla karısmasınlar sana her cocugun ıhtıyacı farklıdır.Zaten bı sure sonra odasına geçer :) 
0 oy
(710 puan) tarafından
Ben 10 aylıkken odasını ayırdım bacım sonrasinda gerçekten zor oluyor eltin haklı . Ben bide şimdi ikinciye hamileyim mecbur odasını ayırmam gerekecekti biri diğerini uyandırıp durur sonra ben zombiye dönerim evin içinde biran önce bı yol cizmem gerekiyordu ayırdım şimdi odasına geçti mi yatar şuan 16 aylık ama yatağına odasına alıştı çok şükür 
(1,618 puan) tarafından
Canım bende ayırmak istiyorum ama cesaret edemiyorum benim uykum çok ağırdır sesini duymam diye korkuyorum
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Oğlum 5 yasında hala yatıyo 
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Eltin haklı kızım üç yaşına gelmek üzere hiç yanımızda uyutmadik şimdide uyumaz besigine uyumayı sever

0 oy
(622 puan) tarafından
5. Ayından beri bizle yatıyordu 14 aylık suan keşke aliatirmasaydim diyorum çünkü deli gibi yatıyor ve bsigini istemiyor sürekli benle yatmak istiyor bu sebepten ötürüde 2 aydır eşim içerde koltukta yatıyor sigamaz olduk sayesjnde ve kimse uykusunu alamaz oldu pişmanım a dostlar yol yakınken geri dön derim 
(1,618 puan) tarafından
Anladım canım ama uyku sersemiyle yanıma alıyorum nasıl birakicam bilmiyorum
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Kocam da kızıma kıyamam der yanımıza alırdı şimdi 3 buçuk yaşında asla yatağında yatmaz yol yakınken sana tavsiyem yatağına alıştır. Olan sana olur 
(1,618 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(364 puan) tarafından
Bencede alıştırma büyüdükçe zor olur alıştır daha küçükmüş 3 4 güne alışır ben 3 aylıkken yan odada uyuttum çünkü sesten çok kalkiyirdu sonra 5 6 aylıkken odasına montessori yatak yaptırdık orda uyudu şuan 15 aylık kendi odasında uyuyor hem o sestrn rahatsız olmuyor güzel uyuyor hemde biz sesten uyanacak korkusu olmadan uyuyoruz yatak da dönme sesime kalkiyordu süt olsun diye gece su içiyordum e haliyle sık sık lavaboya kalkiyordum parmak ucumda yavas yavaş gitmeye korkuyordum öyle bi bebekti 
0 oy
tarafından
Buyuyunce yatmaz tadını çıkar 
(1,618 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun herkes alıştırma diyor
tarafından
Dinleme kimseyi bacım bi düşünsene kaç sene seninle yatar surda en fazla 5 6 sene o nu bile hiç sanmıyorum büyüyecek 9 zaman gel birlikte yatalik desen yatmaz seninle keşke benimki de benimle yatsa o da daraliyo bizim aramızda kısa yer yatağı yapcam çoğunluk bende yanıda yatarım
0 oy
(1,161 puan) tarafından
vallah benim kzimda  bizimle. ayni odada uyur ama  yatagi ayri.  aksamlar  ben aglarsa  yanina giderim sabalarda babaasi ise gidince  o yanima gelir .    
0 oy
(163 puan) tarafından
Nasil düşmüyor yataktan ...

Benim kizim da 10 aylik bazen gece uyanir uyuturm bazen sabahin 5 nde uyanir ruhum duymaz yanimda yatsa yataktan duser 
(1,618 puan) tarafından
Beşik var yanımızda o yüzden düşmüyor ama defalarca düştüğü de oldu
0 oy
(4,290 puan) tarafından
9 aylikken ayırdım odasini canim
0 oy
(598 puan) tarafından
Biz de beraber uyuyoruz o uyuduktan sonra yerine yatırıyorum 
0 oy
(6,833 puan) tarafından
benim oglum 3 yasini 1 ay gecti yatagini ayirmistim kapiyida acip yatiyodum amaa ben uyuamoyodum onsuz gece surekli kalkiyodum tekrar yanima aldim yatsin bakalim nezamana kadar yatarsa birdaha cocuk olmucak ya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 269 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (664 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 468 göst.
0 oy
3 cevap 162 göst.
0 oy
2 cevap 144 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ferdahannnn (33 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...