0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bu sürgülü sineklikler çıkmaz sabit ve takıldığından beri hiç temizlemedim bi kaç kere silmeye çalıştım katlanan yerleri bozuldu hep bende hiç ellemedim siz nasıl siliyosunuz iki senedir filan takılı 

3 Cevaplar

0 oy
(657 puan) tarafından

Maalesef benim eski evde de onlardan takiliydi. Temizliği çok zor. Ben beceremedim. Tam leş gibi olmuştu ki taşındım. :D

tarafından
Bi yağmur yağsın sinekliklerde açıksa cam berbat oluyo sorma :/ diğer sinekliklerden olmaz kuzum uygun değil çünkü ve iki odada fransız balkonum var mecbur ondan yaptık yapmışken hepsini aynı yaptırdık
(657 puan) tarafından
https://youtu.be/3JG80AkxE1o. Şöyle bir şey buldum. Eminim başka yöntemler de vardır. Google'a akordiyon sineklik temizliği yazarsan başka fikirler de çıkar.
tarafından
Öyle temizlemeyi bezle denemiştim aslında fırçam yok ama bakıyım bi marketlerde bulabilirsem alıyım teşekkürler canım
(657 puan) tarafından
Cam silsen bile 2 günde geri kirleniyor sineklik yüzünden.
tarafından
Öyle oluyo kuzum zaten çok fazla camım var bide zaten siliyorum bi kaç gün dayanıyo
-Reklam-
0 oy
(11,373 puan) tarafından

Sinekligin hiç birini ellemiyorum erimisler zaten sineklikle alakası kalmamış hepsi de leş  :D

(11,373 puan) tarafından
Yok kız değildir  :)
tarafından
Birazda babaya yüklensin :D büyüyünce bana yüklenebilir ben her yere giderim onunla şu mızırtı dönemi bi bitse büyüseydi
(11,373 puan) tarafından
Büyüyünce de keşke cocuk kalsaydı dersin  :)
tarafından
Aman yok demem :D dün bi dışarı çıktık daha sonra parka gittik ter içinde kaldım çocuk ne yoruluyo ne oturuyo yürümede yok koşuyo büyüsün büyüsün aman boşver:D
(11,373 puan) tarafından
Ahah cocuk yokken 2 3 tane olsun diyen biz doğumdan sonra 1 yeter diyen gene biz  :D
0 oy
tarafından
Ay bende de var Bi ara bende bezle temizlemeye çalıştım ama olmadı snra yavaştan vura vura bari tozu gitsin dedm :))) 
tarafından
Tozlar işlemiş artık vursanda ifla olmaz kuzum ben yapmıyorum öyle toz kokuyo dedm sana ben ellemeyim hiç :D
tarafından
En iyi si Bi güzl köpkleyecn snra hortumla su dökecn ki bak yazröken aslında yapılabilir DİE düşndm içeri taraftan dışa dogru su dökülürse yada yukarıdan aşagı içeri girmick şekilde olabilir ya
tarafından
Valla giriş katta olsam yapardm kesin ama 6.katta oturuyorum :D onları düşündüm ama hiç denemedim kız her yer su olur öylede ya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 384 göst.
0 oy
3 cevap 65 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,222 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 338 göst.
9 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnak35 (4,258 puan) tarafından soruldu

380,989 soru

11,405,900 cevap

34,944 kullanıcı

...