0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (1,409 puan) tarafından
Kizlar zaten aürgülü başlı başına hata , sürekli oğlum gidip çarpıyo içine giriyo  aynalıda birgün kırlcak ya raydan cikacak kendine zarar verecek ya , dolaplara kilit altım trendden çekmeceleri filan açamiyor sma şu surguluye bi cozum bulamadım benya

7 Cevaplar

+2 oy
(2,297 puan) tarafından
Elleme elleme elleme burda oyun yok ıcerı. Elleme elleme oğlum elın kalacak gel oğlum oyuncak oynayalım. Benım dolapta öyle zaten 3 yılda bagımsızlık ilan ettı vıdalar isyan edıp yerlerınden çıktı. Kapaklar kafalarına göre ın çık yapıyor. Oglanı sureklı ordan alıyorum ıcerı getırıyoeum 
-Reklam-
0 oy
(9,977 puan) tarafından
Anneminkine aldim ben şu dolap kilitlrrinden yapiskanli. Iki tarafa yapistirdik. Onunda kedisi var surekli dolaba giriyodu diye
(1,409 puan) tarafından
Sürgülü dolaba mı yapıstırdınız
(9,977 puan) tarafından
Evet canim. Yapiskanli ya. Bi tarafida pit pitli
0 oy
(1,495 puan) tarafından

Çocuk kilidi takabilirsin benim oğlumda vuruyor du kilit takdim 

(1,409 puan) tarafından
Sürgülüye nasıl takılırki
(1,495 puan) tarafından
Resim atayım cnm
0 oy
(29 puan) tarafından

image

image

Benim dolabımın üzerinde alırken böyle kilitleyici geldi  kapatıyo  çocuklar açamıyo   sert çırpılmasınada izin vermiyo kendi kapatıyo kapısını
(1,409 puan) tarafından
Kiz ne guzelmis yaa bu bizimkilerde yok ama dolabini bide geriden ceke bilirmisin
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Benim dolap o kadar kötü çıktı ki bırak çocuğu biz bile açamıyoruz eşim kaldırarak açıyor yani sık giydiklerimiz i komidinin üstüne koydum açıp kapatamıyorum diye 
0 oy
(1,495 puan) tarafından

Bak bu şekilde 2 li yaptığım yerde ilaçlar var o yüzden 2 tane takdim 

image

image

(1,409 puan) tarafından
İşte bende bu kenarlara gore diyordum nasıl takacam diye ben düşünemedim boyle takmayi ben yine aldırayim o zaman bu kilitlerden
(1,409 puan) tarafından
Ama canim benimki 3 sürgüsü var ortada ayna var iki tarafı kenarlara yaparımda ortyaı nasıl kilitleyin yanlarami kilitleyeyim
(1,495 puan) tarafından
Onada tersten dene açıp kapatmayı engellemez se
0 oy
(309 puan) tarafından
Ben iki tarafa plastik çocuk kilidi taktırdım durmadı çekince dolabı yapiskanindan çıktı benimkide sürgülü iki tarafa iki küçük çivi çaktım iple bağladım bı daha acamadi çok geldi gitti açmak için baktı açamıyo vazgecti artık ilgilenmiyor bende söktüm çivileri tekrar
(1,409 puan) tarafından
Benimki krem renk mobilya civi cakarsam yeri kotu gozukur . Kilit alacam bakakım tutacak mı
(309 puan) tarafından
Haklısın çünkü benimkide krem renk çivi yeri kötü duruyor ama mecbur kaldım kilit tutmayınca ben değiştiricem dolabı zaten o yüzden pekde onemsemiyorum
(1,409 puan) tarafından
Bizimki yeni diye değiştiremiyorum malesef yaa

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 137 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 86 göst.
31 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zzzzzz (1,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 235 göst.
0 oy
6 cevap 64 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Esmerannee (6 puan) tarafından soruldu

378,440 soru

11,327,845 cevap

34,781 kullanıcı

...