0 oy
109 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Kızlar Allah bereket versin inşallah herkese yapma gücü versin bu Bi kısmı daha da yapacm Allahı iznyle ama sizce dışarıda birşy olurum daha önceki seneler az yaptgm için buzdolabına koyardım ama bu sene fazla yapacm acaba dışarıda bozulurmu ki İzmirde yaşıyorum 

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

Domates konserleri disarida durur zaten bunlarda benim :)) her yıl fazla fazla yaparım burda 56 konserve var 

tarafından
Maşallah saglıkla afiyetle yiyin inşallah :) biz iki kişi olunca gelen gidn misafir olmadığı için böyle 10 kavanoz yetiyor ":)))
tarafından
Benimkiler bozulmuyor hatta çevremde kimse dolaba koymaz içiniz rahat olsun
tarafından
Tşk ederm :)
tarafından
Bizde iki kişiyiz misafirim çok oluyor kahvaltıya falan o yüzden fazla yapıyorum:)) hamileyim 6 aylik 90 kilo domates aldık yapana kadar belim yerinde çıktı zannettim :)) bide geç uyudum sabah uyandığımda her yerim tutulmuş kapıyı acamiyordum elim tutmuyordu :)))))Allah ağız tadıyla yemeyi nasip etsin inşallah
tarafından
Amin inşallah Allah kolaylık versin :) ne güzl gelen giden olması çok seviyorum ben öyle ama biz ailelerden uzak yaşıyoruz Bi iki tanıdık var o kadar 10kilo almıştım geçen Bi 15 daha alıp yapsam bize yeterli gelecek  saglıkla kucağına alırsın inşallah bebeginide :)
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Eline sağlık canm Allah can sağlığıyla yemeyi nasip etsin bişey olmaz benimkiler de dışarda durur çok şükür bı sorun olmadi
tarafından
İnşallah bu sene daha Bi özendim çok yaotm ya ondan tereddüte kaldım artık Allaha emanet :)
0 oy
tarafından
Evin içinde serin bir yere bırak 
tarafından
Aynen öyle yaptım arka odaya koydum orası serin oluyor artık Allaha emanet :)

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 471 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Prens_annesi (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
25 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Nurse34 (1,322 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 220 göst.
4 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,761 soru

11,428,924 cevap

34,988 kullanıcı

...