0 oy
46 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6,723 puan) tarafından
Benim cuma günü bacağımda ki varisler icin ultrason randevum vardi ama kağıdı bulamiyorum.☹️ Hastaneyi aradim bakmiyorlar. Bana hastaneden gelen mesaj duruyor saat kacta hangi bölümde oldugu acaba kağıdı kaybettim ya alirlar mi almazlar mi? Başına gelen varmı? Kac defa aradim bakan yok.

1 cevap

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Alırlar canım randevuya gidince kimliğinden de çıkıyor zaten saat kaçta nerde randevun var söylüyorlar sana ekine barkod verip gönderiyorlar sana verdikelri randevu kağıdı unutursan diye 
(6,723 puan) tarafından
Cidden mi ben normal bakarlar zannediyordum. Olmadi gidince soylerim hamileyim diye. :/ Bakilsa iyi olurdu ya bayağı bı şişti damarlar gebelik ilerledikçe dahada cok sisecek sanirim. İnşallah ilac falan vermezler .
(4,426 puan) tarafından
Hamile olduğunu Söyle sen canım ona göre yaparlar bende tam bilmiyorum ben daha önce beyin damarlarını görüntülemek için mr a girdim hamileyim diye ila  vermediler annem göz damarları için gittiğinde damardan ilaç verdiler her uygulama için farklı bir yontem muhakkak vardır varis için ultrasonda hiç girmedim canim
(6,723 puan) tarafından
Evet kuzum ona gore hareket ederler artik. Hayirlisi olsun inşallah ya. Kiz burada olsan ne vardi berati birakacak kimseyi bulamadim halam köye gitti babam nevsehirde ☺️ herkesin isi var. Beni gorduler mecburen beratla gitcem.
(4,426 puan) tarafından
Amaaa tüh kız valla aynı yerde olaydık kimseye bırakmaz dim minnosumu dururdu bizde sanki nolcak
(6,723 puan) tarafından
Nasil guzel olurdu valla :)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 24 göst.
11 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 89045699 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ceku balm& (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 337 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Benkimimacaba (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
6 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu

379,411 soru

11,356,984 cevap

34,833 kullanıcı

...