0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (201 puan) tarafından
Kızlar merhaba 5 aylık bebeğim mama ile besleniyor anne sütü alamadığı için ama mamayı yemek istemiyor her mamayı denedim beğenmiyor diye düşündüm ama çare olmadı ek gıdaya başlasam diye düşündüm ne verebilirim bilmiyorum 5.ayda ek gıdaya başlayan oldu mu yardımcı olur musunuz 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
5,5 aylıkken başladım Bence ufak ufak başlayabilirsin Ev yoğurdu ile başladım ama sen Sebze ile de başlayabilirsin 3 gün kuralı ile tattırmaya başla
(201 puan) tarafından
Hangi sebzeleri verebilirim peki
tarafından
Havuç kabak patates bunlarla başlayabilirsin
(201 puan) tarafından
Peki çok teşekkür ederim sağolun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım anne süt yetmeyim +mamayla beslenenler ya da sadece mamayla beslenen bebekler 4 buçuk aylıkken tadıma baslatiliyo sen baslayabilirsin önce yoğurt ver sonra meyvelerden püre ver 15 güne kadar da kabak patates havuctan haşlayıp çorba yap onu ver çok erteleme sen anne sütü almiyo mAma da icmiyosa yapcak bişey yok gece yatmadan kaşık mama verebilirsin 
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Benimkş 4 bucuk aylıkken başladım canım suan 5 e dogru gşdşyox
(3,181 puan) tarafından
Çok şükür şuanlık tok ilk 3 ay vardı sizde var mı canık
(2,410 puan) tarafından
Ayy ne güzel düzen kurmuşsun bizimkide öyle olur zorlanmaz inşallah bizi ki daha 2 aylık ama şimdiden herşeyi araştırıyorum ilk olunca insan bilemiyor:)
(3,181 puan) tarafından
Daha çok var  kız 4 bucuk kem başla  bence yemek sevmez belki  gazlı mu çok canım  uykusu nasıl erkek mi kız  mı
(2,410 puan) tarafından
Ya canım araştırma seviyesindeyim daha zaten şimdi su içirmeyi araştırıyorum su veriyor muydun sen çok gazlı bizimki gece uyumuyo :( erkek
(3,181 puan) tarafından
Verdim canım senin ayların 3 4 çay kaşıgı şimdi daha fazla veriyorum  ver bieşy olmaz bence senin zamanın da benimkide aşırı gazlı ydı canım hamak beşik aldım ben 1 ayından sonra rahat ettim kundak yapıp uyutmayı dene

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde Zeyli (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde Zeyli (19 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...