0 oy
61 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
Selam kizlar .  Ben 2. kez anne olacam insallah . Ve dusundum de ilk gebeligimde Allah'a sukur iyi beslendim saglikli beslendim. Fakat simdi bakiyorsunuz saglikli beslenmek bile pahali . Ben yine de saglikli beslenmeye calisacagim. Fakat sunu merak ettim . Ilk gebeligimde daha iyi beslenme olup 2.de olmaz ise bundan sorumlumuyuz . Gunah olur mu ? Neden boyle dusundum bilmiyorum‍ sadece merak ettim .

2 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yani bebeğe hayati zarar vericek bişey deilse niye günah olsun ben hamilelikte hiç sağlıklı beselenemedim çünkü bişey yiyemiyordum kafama göre takıldım sen dikkat et yinede
(19 puan) tarafından
Sanki ilk gebeligimde yediklerimi yemezsem 2. Bebege haksizlik yaparmisim gibi geldi ne bilim cok ince dusunuyorum sanirim :(
(4,216 puan) tarafından
Hayat ince düşünenler için çok zor bacim çok ince düşünme sağlıkla gelsin bebiş
(19 puan) tarafından
Sag ol kardes . Dogru diyorsun .  :)
-Reklam-
0 oy
(4,161 puan) tarafından
Gunah niye gunah olsun ki? Bence gunah degilse. İkinci bebekte sagliksiz beslenemessem  hakkina girmiş olurmuyum diye soruyosun sanirim iki karses arasinda ayrimcilik gibi olmus oluo diye ? Olmaz sartlar neyi nasil gerektiriyorsa o sekilde yer iciersin
(19 puan) tarafından
Tesekkur ederim.  Her seyin ne kadar pahali oldugunu dusunuyordum.  Sonra bu geldi aklima . Allah rizkimizi verendir elhamdullillah.  :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde Zeyli (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde nur.99 (201 puan) tarafından soruldu

379,528 soru

11,361,529 cevap

34,839 kullanıcı

...