+2 oy
653 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ben böyle bir saçma küsme sebebi görmedim. 

imagekkayinvalideme geçen akşam bu mesajı yazdım öyle içimden geldi yazdım. Kadın mutlu olsun istedim. Kayinbabam bu mesajları okumuş. Ee sana yazdı da bana niye yazmadı demiş küsmüş. Hâlbuki ben ikisine de sürekli durup dururken böyle güzel sözler güzel mesajlar yazarım gönülleri hoş olsun diye. Bu mesajdan 1 hafta öncede kayinbabama. Babiiiiissss sen babaların babası biricik kralsın yazmıştım. Görüp cevap vermemişti. Smdi arasam bir dert aramasam bir dert yaa. Şu sebebe bakarmisin Allah aşkına yaa

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gereksiz samimiyetten başka bir şey görmedim umarım üzülmezsin
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından

Yalakalik yağcılık gereksiz samimiyet diye yorum yapanlar büyük ihtimal kaynanası tarafından sevilmeyen dışlanan gelin konumundaki kişiler  :)  onlar seni anlayamaz canım takılma onlara.  Ben 8. Yilimdayim.  Kayinvalidemle 3 sene aynı evde oturdum maddi sebeplerden. Durumu düzeltince ayrı eve çıktım karşı binamdalar. Kayinvalideme sarıldığımda öptüğümde anne sıcaklığı alırım. Çok severim ben de ona yazarım böyle içimden geldiği için. Normalde çok soğuk birisiyim ama eşimin ailesi o kadar iyiler ki bir gün bile gelin olduğumu hissetmedim. Kendi oğlundan çok benimledir her zaman. Allah basimdan eksik etmesin onları. Seni anlayabiliyorum. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 400 göst.
17 Kasım 2020 Aile kategorisinde Hudam (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 387 göst.
0 oy
7 cevap 302 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 285 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (797 puan) tarafından soruldu