0 oy
292 göst.
Aile kategorisinde (451 puan) tarafından
Selam anneler kayinvalidemle ufak Bi konu yüzünden tartıştık Bi kaç gün ugramadim 15 dk lik mesafede oturuyorlar hergun uğradığında surekli Bi laf vurma Bi kulp takma peşinde bugünde eşim oğlum beraber uğradık hiç ne konuştu benle ne yüzüme baktı siz olsanız naparsiniz herseye kusuyo kayinbabami dolduruyor en ufak şeyleri büyütüyor bunalttı iyice :/

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Zaten birde kayinbabalari dolduruyorlar KADININ EN BUYUK DUSMANI KADIN KIM NE DERSE DESIN erkekler birbirine bu denli zarar vermiyorlar
(451 puan) tarafından
Aynen öyle canım Allah benim kadar taş düşürsün basina
tarafından
Aynen dusursun valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keşke bana da küsse de konusmasa
(437 puan) tarafından
Aynen hayatımda adımı unuturum bana soylediği lafı unutma yeni hamileydim izne ciktik doktora gitcez bebeğin kalp atışı yok daha bekliyoruz bebek canlansın diye almanyadan bacısı geldi tapu işleri varmiş bana sordu yarin napacaksınız diye bende hastaneye gitcez bebek için falan dedim bırak bebeği önemli degil bacımı tapuya götürün dedi bende niye önemli degil senin bacın önemli degil sen götur dedim kapıyı suratına kapattımm asla unutmayacamm
tarafından
Oha yuh okz ya iyi demişsin aferin valla helal olsun
(451 puan) tarafından
Ne demek bacım onemli yaaa
(437 puan) tarafından
Biliyormusun o lafından soonra sevgide bitti saygida gitmiyorum bile evine gtsemde kalmiyorum esime diyorum kalmak istiyorsan gt kal bn kalmayacam simdi bacısıda buna tepiği vurdu ohh ortada kaldi
tarafından
Ay vsllahi sananela +yok olsaydi keske bende boyle diyecektim
0 oy
tarafından
Her bokaa küsenden dost olmaz uzak durmak en iyisi her dk peşinde koşmak seni yipratir 
(451 puan) tarafından
Aynen öyle bacım yoruldum 2. ye hamileyim
0 oy
(6,375 puan) tarafından
Konus canım. Sorun ne neden surat asıyorsun anne problem ne bu şekilde evine gelmek istemiyorum de.
(451 puan) tarafından
Senelerdir yoruldum artık konuşmak istemiyorum her zaman Bi bahanesi var
(6,375 puan) tarafından
O zaman eşinle ciddi olarak konuş be bir daha muhatap olma. Surat çekmek zorunda değilsin
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Ay bana küsmüş :) keşke benimkide bana kusse:)
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Yaş geçtikçe çocuklaşıyorlar .benimki de öyle küser niye küstüğünü bilmem bile .milletin yanında canım cicim kızım der kimse yokken yüzüme bakmaz ağzını bıçak açmaz 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Uğrama canım muhatap olma küsüyorsa  küssün
(451 puan) tarafından
Ugramka istemiyorum ama eşim Bi şekilde cocugu gösteriyor götürüyor oraya
(6,441 puan) tarafından
Eşin götürsün getirsin canım kendi kendine küsüyor kayınpederini dolduruyor daha da başını belaya sokar böylesi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 268 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 383 göst.
+2 oy
22 cevap 641 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 283 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (755 puan) tarafından soruldu