0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum 1 yaşında yakın arkadaşım diş çıkarmaya etkili diye kehribar bileklik almis 3 4 aydir takili kolunda az once yemek yapmak icin mutfaga geldim gittim koparmiş agzinda 4 tane vardi cikardim onlari geri kalani da 3 tane buldum zaten cok  tasi yoktu 10 tane felandi ama kalani yutmus galiba simdi solunumuna bakiyorum gayet iyi ama surekli geğirir gibi yapiyor bisey olsa belli olurdu solunumunda sıkıntı olurdu galiba dimi bide uyku saati geldi uyutacagim cok tereddutteyim

1 cevap

0 oy
tarafından
Kakasından cıkar dıye dusunuyorum ama kac yane yutmus baya yutkus galıba
tarafından
Canım 3  tane yutmus galiba bulamadim 10 tane vardi 4 ü agzindan cikti 3 unu buldum geri kalani yok bogazina felan kacsa belli olurdu simdiye dimi solunumu rahat yemegini felanda rahat yedi sadece geğirir gibi yapiyor
tarafından
Gegırır gıbı yapıyorsa yıtmus ama sındıremıyor demek kı kuzum yutagına falan takılmasın ben korkarım boyle seyden 1 tane olsa neyse dıcem bekle derım ama acaba acilden bir rontgenle baksalar mı
tarafından
Geğirmeside gecti kuzum 3 4 kez yapti suan gayet rahat 1 kase corba icti suyunu icti uyumaya calisiyor ama bende bilemedim bende korkarim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 316 göst.
0 oy
3 cevap 64 göst.
0 oy
5 cevap 152 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

380,165 soru

11,380,762 cevap

34,871 kullanıcı

...