0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından

Daha önce kardeşim bende misafir diye iki.uc.kez paylaşım yapmıştım (18 yaş erkek) bir çoğu kardeşin gitsin diye bahaneler arıyorsun bile demişti ama.inanin artık sabrım kalmadı 

Kocam ses etmiyor alttan al diyor ama bütün gün resmen ye iç yat bide çöpleri evin içine at 

Kaç kez uyardım çocuk değil artık aklından şüphe ediyorum sadece ye iç yat dağıt inanın kızım 16 aylık yerden ne bulsa getiriyor bana tam 40 gündür bende ailem bu hafta gelecek abur cuburlari gizlice yiyor çöpleri yastığın altında koltuğun altında eşimin kişisel eşyalarını  saç tras makinesini izinsiz kullanıyor sonuçta kişisel eşya onada mi aklı ermiyor ,

maksat ne olacak düşüncesi var 

İzinsiz her yeri karıştırıyor mesela gece kulaklığı yok diye eşimle odamıza girdi saat 12 de e ben şortla yatıyorum eşim döndü baktı geri yattı  ,mesela çocuğu sallıyorum ayakta çöpleri kapıdan alan adam zili çalıyor çöp diyor kapının önüne dahi koymaya üşeniyor

Bir kaç kez hatasını yüzüne söyleyince asla kabul etmiyor inkar ve üste çıkma çabası hiç birşey yapmasın onda değilim ama azıcık düşünce olur insanda bugün yine evi süpürdüm o kadar dememe rağmen yine koltuğun yatağın altı çöp dolu ona dolap verdim eşyalarını koy diye af edersiniz herşeyi yerlerde kaldırmak bilmiyor 

Bunaldım her gün aynı şeyleri söyleyip kendim yapmaktan zora gelince caliscam diyor eşim 5 de işe gidiyor kalk gidelim diyor öğlen 1 e kadar yatıyor akşama kadar ben napayım misafir en iyisi gene susup içime atayım yada kardeştir ne yapsa yapsın mi diyim 

5 Cevaplar

+1 oy
(6,671 puan) tarafından
Bnm kardesin de öyle pintidir ama anlamıyorsa demeyle olmaz ki gidiciyse ses etme kaliciysa bı poset ver olduğu odaya çöpünü koy de
-Reklam-
0 oy
(269 puan) tarafından
gidecekse ses etme canm
(220 puan) tarafından
Bu hafta sonu ailem geliyor birşey demedim bugün gördüklerime
0 oy
tarafından
Kardeşin diye bu şekilde davranamaz !! Sokak mı orası ev ve o evin içinde insan yaşıyor az yesinde kendisine hizmetçi tutsun 18 yaşında çocuk desen tamam idare et dersin ailen ne zaman gelecek eğer gelmeleri yakınsa az sabret ama tekrar tekrar uyar ayıp ya yediğini içtiğini çöpe atmayan adam afedersin götünü bile temizlemez.. Bazı insanların içinde pislik oluşuyor biliyor musun ne dersen de onun içinde yoksa yapmaz zaten vallah senin yerine koyuyorum kendimi eşimden utanırım kardeşimin yaptığı davranışlar yüzünden inşallah çabuk evine döner sende rahat edersin 
(220 puan) tarafından
Ailem nu hafta sonu geliyor eşim ses etmiyor inan ben utanıyorum önceki postumda bana gitmesi için bahane ariyorsun diyorlar
Tamam belki mükemmel biri değilim ama çok düzenliyim hastalık değil ama çocuğum var evimi temiz tutmam gerekiyor
tarafından
Ne alakası var bahane ile sonuçta o evde çocuk var neyse az kalmış biraz daha sabret
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Niye sizde kaliyor ki
(220 puan) tarafından
Bazı nedenlerden ailem köye gitti bana bıraktılar şartlar uymadı biraz fazla.kaldilar
0 oy
(2,620 puan) tarafından
Annen ne diyor bu duruma kendi evinde de boylemi?

Bidaha kabul etme evine asla

Senin ustune atmişlar resmen
(220 puan) tarafından
Annem sinir olmuş durumda o zamanda böyleymiş ama benim anlattığım derece değil bana sabret diyor

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 626 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 572 göst.
28 Haziran 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 376 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 773 göst.