0 oy
989 göst.
Aile kategorisinde (788 puan) tarafından

Hanımlar az önce bir post vardı yoruma baktım herkes bebekten dolayı  ayrı yatıyor gibi sjshdj kaç kişiyiz sayımızı bilelim:D

73 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vallah ben sıcak diye ayrı yatıyordum ama bu akşam odamıza geçeriz artık 
(788 puan) tarafından
İnşallah canım:)
-Reklam-
0 oy
(140 puan) tarafından
Valla hamileyim şu an bile ayrı yatıyoruz ben aşırı dönüyorum hem o rahat etmiyor hem ben çocuk doğunca hepten ayrı mı olur artık bilemem ☺️
(788 puan) tarafından
Çoğunluk sanki ayrı yatıyor canım bende dahil:)
(140 puan) tarafından
Aynen canım :) valla napalım her şey bebişlerin rahatlığı için
0 oy
(1,640 puan) tarafından
Sıcak da yatamıyorum bi bakıyorum oğlum yanımıza gelms ben onun yatağına yatıyorum sabah bi bakıyorum yine yanımda karışık bazen eşim gidiyor yatiyr biz rahat edelim die öyle bebek doğunca neler olcak acaba
(788 puan) tarafından
Rabb'im yardımcımız olsun canim bebeğe bakmak zor
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kocamın yanında yatmaya başlarım gece 2 defa oğlum uyanınca  yanına giderim dalsın diye tekrar dönerim yatağıma 
(788 puan) tarafından
İyi maşallah ben beceremedim
(2,565 puan) tarafından
Bebegi küçükse büyüdüğünde düzeltirsin canım hoş benımki 30 aylık hala gece yanına gidip uyutuyorum
0 oy
(754 puan) tarafından
Bizde ayrı yatıyoruz kızım daha 1 buçuk aylık gündüzleri oturma odasına geceleri yatak odasına getiriyorum kızımı 
(788 puan) tarafından
Bu heralde baya sürer canım bizde öyleyiz:)
(754 puan) tarafından
Herhalde ama eşim tam bizim yattığımiz odanın karşısındaki oda da kalıyor aranın lambası hep açık bırakıyorum ztn yani bir şey olsa hemen gelir birazda ben sezeryan oldum dağınık yatarım dikişli yerime bir şey olur diye yatmıyor eşim
0 oy
(229 puan) tarafından
Kızım doğdu doğalı bi gece ayrı yatamadık bensiz yatmaz
(788 puan) tarafından
İyi masallah:)
0 oy
(12,595 puan) tarafından
Ayrı çıkıyor getırıyorum yatağa salona çikıp yatıyo bebek uyuyo zaten sokuluyorum  jdgjllh

Sigara içiyor cam açiyor sürekli o yüzden çıkıyor da bırakmıyorum 
(788 puan) tarafından
İyi masalları canım:))
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bebeği uyuyana kadar ayrı yatıyorum gece 2 gibi yatağa geçiyorum sonra bebek uyanıyor geri baştan ayrı odaya koşuyorum uyuyana kadar sabah oluyor :D 
(788 puan) tarafından
Rabb'im yardımcımız olsun canım:))
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Beni de ekle :D ama bebekten dolayı mı bilemedim 
(788 puan) tarafından
O niye kız:)
(1,092 puan) tarafından
Rahat edemiyoz hep bi kavga gıcığıma gidiyo :D
(788 puan) tarafından
Amannnn boşver canım erkeklerin hepsi aynı.
0 oy
tarafından
Ben 2 yildir ayri yatiyom
(788 puan) tarafından
Neden canım bebekten dolayı mı farklı mı:)
0 oy
(564 puan) tarafından
Bizde 1 yaşına kadar ayrı yatmamıştık. Ramazan gelince eşim zaten sahura kalkıcam uykumu birde Burak bölmesin dedi gitti odadan gidiş o gidiş :)) daha da geri gelemedi çünkü o gidince oğlum benle yatmaya alıştı beşiğinde sürekli ağladı şu an mecburen ayrıyız
(788 puan) tarafından
İnşallah hayırlısıyla büyüsünler canım:)
(564 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(7,246 puan) tarafından
Benide o kervana kat kizim 27 aylik hala ayriyiz 
(788 puan) tarafından
Tamam katim canım:))
0 oy
(587 puan) tarafından
Vala bı kaç aydır ayrı yatiyoz kavga edecek bişey yok sıcağın içinde uyuyoruz eşimde sıcak sevmiyor bebise ayricak oda Yok sarkdayz, havalar biraz sogusa oda odasında yatacak ben mecbur odada yatıyorum belimden dolayı yoksa bizde salonda uyuyoduk 
(788 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım herşey kuzular için
(587 puan) tarafından
Tek o degil cnm araya çok şey girdi çocuk hasta du geceleri uyumadı kaza gecrdik eşimin beli kırdı vs vs bir sürü şey geçti şimdide sıcaktan yatamıyoruz tek bebiş değil yani bizimki
(788 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım.
0 oy
(5,285 puan) tarafından
Ilk bebegimde ayrı yatmadık hiç. Ama 2 bebegimin uyku sıkıntısı var oğlumda odamızda uyuduğu için bebegimin sesinden rahatsız olup uyaniyordu. Uyku düzeni bozuluyordu 

O yüzden bir süre eşim ve oğlum aynı odada ben ve kızım başka odada yatıyoruz. Eşim oğlumu uyutuyor ben kızımı. Gece uyanırsa o ilgileniyor ben kızımla kalıyorum. Kisa süre sonra aynı odada beraber yatacağız inşallah:)
(788 puan) tarafından
İnşallah canım canları sağ olsun ne diyelim
0 oy
(6,210 puan) tarafından
Hiç ayrı yatmadik ne kavgada ne de çocuklarda sevmem öyle araya soğukluk giriyor 

Ağlıyor diye falan rahatsız olan erkekler bir zahmet tutsunlar kendilerini bebe yapmasınlar her dert anneye mi
(788 puan) tarafından
Öyle canım birazda onun için böyle oldu bebek ağlar beyfendi işe gidecek diye ayrı yattık sonrasında alıştı
0 oy
(132 puan) tarafından
Ay yarama tuz bastın resmen nefret ediyorum su ayrı yatmaktan ama eşim gece 2-3 oluyor cocuklar durmuyor uykusuz kalıyorum diye  kalkıp gidiyor en son yeter dedim ha yeni mesaj attım yerini kilere hazırladım orda yat kalk diye. Sanki çocuk tek anaların. . 
(788 puan) tarafından
Katılıyorum canım herşey anneye bakıyor. Rabbim yardımcımız olsun inşallah
(132 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
(10,497 puan) tarafından
3 yaşında kızım 02 yaşında oğlum var hiç ayrı yatmadım çünkü korkarım 
(788 puan) tarafından
Korkmak nedir bilirim canım Rabb'im yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Valla ne olursa olsun kocamdan ayrı asla yatmam
(788 puan) tarafından
En güzeli:))
0 oy
(406 puan) tarafından
Beeennnnn :D bebisle içeride yatakta yatıyorum ben eşim salonda :D
(788 puan) tarafından
Attikmi kocaları salonlara:))
0 oy
tarafından
Ayrı yattigimiz zaman oluyor ama genelde birlikte uyuyoruz 1haftadir ayrı yatıyoruz doğum yaptığım için aynı odadayiz ama hiç farklı odalarda uyumadik 
(788 puan) tarafından
En iyisi öyle canım:))

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 352 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 301 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 418 göst.
1 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 433 göst.

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...