0 oy
988 göst.
Aile kategorisinde (788 puan) tarafından

Hanımlar az önce bir post vardı yoruma baktım herkes bebekten dolayı  ayrı yatıyor gibi sjshdj kaç kişiyiz sayımızı bilelim:D

73 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yatakları ayirmadik ama çocuk aramızda yatıyor biz hangi guruba dahiliz bilemedim şimdi :)

Eşim oğluma çok düşkün ona olan düşkünlüğünden yatakları ayirmadi diye düşünüyorum. :angel:

(788 puan) tarafından
Bilemedim canım sizi hangi gruba alsam dhjjhg:))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben ayrı yatanlardanim. Bahane ettiğimden değil. Yatak odama beşik sığmadığı için bebek odasindaydi beşiği. İlk zamanlar bebek odasında yatıyordum. Ama dikişlerim çoktu. Yatağın ayağı çok yüksekti. Bacağımı ayırıp cikamiyordum yatağa :D popomu kaldırıp oturup yatmaya calissamda yüksek olduğu için bir türlü rahat edemedim. Uykumu alamayınca da çok gergin oluyorum. Mecburen beşiği salona taşıdım. Salonda uyudum kızımla. Sonradan salonla yatak odasının mesafesi çok olduğu için yatak odasından duyulmuyor kızım ağlasa da. O yüzden eşim kızımın yanında uyur ben yatak odasında. Zaten gece 4-5 gibi uyuyorum. Kızım 9da kalkar. 4-5 saat uykuyla ayakta kalıp verimli olamam eşim zaten 11 de uyur sabah 7 de kalkıp gider. Gece 4-5 e kadar yatak odasında uyuyor sonra ben uyandiriyorum. Salona geçiyor. Saçma sapan bir düzen diyenler olur belki okuyanlar. Ama benim dinlenmem lazım kii ertesi güne enerji toplayım. Diğer türlü çok agresif oluyorum. Sürekli gergin ,patlamaya hazır bomba gibi olmaktansa bu şekilde düzen kurunca dinlenmiş oluyorum. Sabah 9da degilde 10-11 arası uyaniyorum. Kızımın yanında uyuyunca 9da uyanacak hemen uyumam lazım diye stres yapıp var olan uykumda kaçıyor. Yatak odasında hiç birşey düşünmeden uyuyorum. 

Uleenn ne anlattım beee :D

(788 puan) tarafından
Nasıl rahat San öyle yap tabi ki canım maşallah destan gibi yazmışsın kız:))
tarafından
Evet canım kusura bakma kendimi kaptırınca yazdıkça yazasim geliyor detaylıca :))
0 oy
(12,856 puan) tarafından
İki oğlumuz var hiç yatak ayırmadık herkes kendine ait yatağında uyuyor
(788 puan) tarafından
Maşallah canım:))
0 oy
(774 puan) tarafından
Biz valla çoğu zaman 3 kişi yatıyoruz malesef :)) mesela şuanda oğlum ortamızda alıştık artık :)
(788 puan) tarafından
İyi maşallah canım:))
0 oy
(457 puan) tarafından
Eşim vardiyeli clistgi icin uykusunu almasi lazim malum bebekler gecede durmaz gündüzde :)
(788 puan) tarafından
Aynen canım sizde ayrı yatanlardansiniz:))
0 oy
tarafından
Bizim bebeğe bes ay var ama ilk aylar ayrı yatıcaz çünkü eşim gececi uykusunu almadıgında çalışamıyo
(788 puan) tarafından
Aynen canım haklı olarak ama sonra bebek alışınca ayrı yatmıyor:)
0 oy
(770 puan) tarafından
Biz yatmayiz ayrı inşallah sonrada yatmayiz ben üzülürüm :D koala gbiyim 
(788 puan) tarafından
İnşallah canım 21 yıllık evli olunca belki işler değişir shhdgb
(770 puan) tarafından
Hahaha ölmüş olabilirim o zmanaa değişir :D
(788 puan) tarafından
Allah korusun kız.
0 oy
(2,307 puan) tarafından

Valla cnm bn yatym yaa eşim yatak odasında bnde dier odada yım bebeğimle alştım bu duruma şimdi onla bazen yatınca rahatsız olym alışınca :D

(788 puan) tarafından
Yaa aslında gerçek den böyle yatmak iyi değil araya soğukluk giriyor ama kuzular için yapacak birşey yok:)
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Aynı odada yatarız gene ayrılmayız sjsjsj
(788 puan) tarafından
Maşallah canım:)
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Peş peşe 2 çocuğum oldu ayrı odayı bırak aynı odada bile ayrı yatmadik cok şükür :)

(788 puan) tarafından
Maşallah canım size:)
0 oy
(357 puan) tarafından
Bana saçma geliyor hiç bir zaman ayrı yatmadım ikimizin çocugu rahatsız olsakta beraber olalım bunda ne var anlamadım 
0 oy
(1,128 puan) tarafından
Biz 3 lü yatıyoruz bebek doğduğundan beri uykusuz kalsa da bizsiz kalmak istemiyor 2.olunca ne yapcaz bilmiyorum 
0 oy
(747 puan) tarafından
Ben ben ben  kizim beninle yatiyor babasini istemiyor yanimizda. Zaten kizimda bende kotu yatiyoruz babasida bizimle yatmak istemiyor. Anlastik ayri ayri yatiyoeuz
0 oy
(6,859 puan) tarafından
2 senedir ayrıyız cnm
0 oy
(2,521 puan) tarafından
Çocuk var diye niye ayrı yatıyoruz onu anlamadım böyle alışkanlık hâline gelir yatak ayırmayı doğru bulmuyorum ben annesiysem oda babası 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben ben ben oğlumdan ayrı yatamam odasını ayırana kadar böyle devam :D eşim zaten çok horlar uyuyamıyoz:D 
(788 puan) tarafından
Oda ayrı bir konu benim eşimde Cook horlar
0 oy
(1,048 puan) tarafından
11 aylik oldu oğlum hic ayri yatmadik cok sukur oglumda sabaha kadar uyur gece uyansa agladada esim uyanmaz 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Oğlum 2 yaşında yazın ayrı kışın birlikte yatıyoruz yatak odası inanılmaz sıcak eşimin de aşırı sıcaktan rahatsız oluyor biraz kilosu var o yüzden bende salona gitmek istemiyorum yer değişikliği yaparsam oğlum uyumuyor 
0 oy
(1,583 puan) tarafından
İlk çocukta da ikinci çocukta da çok erken kalkıp işe gitmesine rağmen yataklarımızı ayırmadık çocuk gelse bile geri yatağına götürüp koyuyorum 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
ilk 3 ay ayri yattik sonra bi daha ayrilmadk

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 351 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 301 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 418 göst.
1 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 433 göst.

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı

...