0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (6,823 puan) tarafından
var mi kizlar varsa tarifi yazarmisiniz

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Var canım var al :D

image

tarafından
O zaman un fazla koyuyor olabilirsin hafif ele yapışır olsun Helena hamurun
(1,160 puan) tarafından
Hoşbulduk canım. Bu tarifi denedim bende. Herşeyi güzel oldu. Ama tepside hiç mayalanmaya bırakmadım acaba o mu etkiledi tadını. Tekrar yaptığımda bekleteyim en iyisi. Evet biraz katı olmuştu dogru  ☺️
tarafından
Hahahaaa o zaman bu sefer öyle dene canım inşallah olur şeklini verip tepside üstünü örtüp dinlendirince daha da puf puf oluyor vallahi geçen misafirim gelmişti yaptım övünmek gibi olmasın çok beğendiler☺ sürekli yaparım çok severiz
(1,160 puan) tarafından
Denicem bakalım. Hamur işi olmadan yapamıyorum ama bir türlü o güzel tadı tutturamiyorum. İnşallah bu sefer olur. Yaparsam dönüş yaparım sana :)
tarafından
Hade bakalım dört gözle bekliyor olacağım sen yaparsın canım ☺ dediğim gibi yap bu sefee dinlensin bir de hamurun hafif ele yapışır olsun daha güzel olur
-Reklam-
0 oy
(3,622 puan) tarafından
Canım tam tarif yok ama şuan aklımda ama sütle yap yoğurtla yapma sütle daha güzel oluyor bide malzemelerinin hepsi ılık olsun 
(6,823 puan) tarafından
tamm canim zaten genelde süt kullanirim
0 oy
(10,023 puan) tarafından
https://www.instagram.com/reel/ChhaZ5tDKw9/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Ay kiz sunu gordum bugun cok gzuel gorunuyo
(6,823 puan) tarafından
saol canim
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Bir su bardağı ılık su bir su bardağı ılık süt bir çay bardağı yağ maya bir yemek k. Şeker bir tatlı kaşığı tuz ve un hamurun kulak memesi kıvamında olsun ele yapışan hamur olsun eline yapılınca elini az sıvı yağla yağla ve yoğur iyice sonra hamurun kapağını kapat sıcak yerde muhafaza et 40 dakika çok güzel şşiyor öyle sonra poğaçalarını yap çok hafif elini ıslat ve üstüne serp ve öylede ört sofra beziyle 10 dk faln sonra afiyetle ye canım şöyle de yaparım poğaça açarken margarinle açıyorum yumuşacık oluyor 
(6,823 puan) tarafından
saol canim
(1,431 puan) tarafından
Rica ederim ♥️
0 oy
(562 puan) tarafından
0 oy
(3,826 puan) tarafından

harika bir tarif 

(6,823 puan) tarafından
saol canim
(3,826 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(79 puan) tarafından
Canım youtubede bir tarif var yumuşak pogaca yaz. 20 milyon kişi falan izlemiş mukemmmel oluyor gercekten emin olabilirsin. Hamuru yumusak yigur ele yapisan bir kivam olsun yumusakligi için önemli 
(6,823 puan) tarafından
saol canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
13 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Premsesannesi (627 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 163 göst.
11 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Neslipep (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 455 göst.
10 Ekim 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Ayaz.Dlk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 435 göst.
31 Ağustos 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,431 soru

11,357,746 cevap

34,835 kullanıcı

...