0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (11,166 puan) tarafından
4 aylik olmaya az kaldı artık 2 gündür kalkmak istiyor hatta dik kalmak istiyor daha erken diye oturmuyorum sadece kasları güçlensin diye yatarken kalkması için ellerinden tutuyorum yanlış mı yapıyorum ve destekli ne zaman oturuyor 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben ikisi de kalkmak istediğinde oturmak istediğinde yarım dakika destekli vs başlamıştım.  En güzel zamanı bebek biliyor çünkü 2 kilo doğan bebekle 4 kilo doğan bebek aynı olmuyor biri 6. Ayda hazır olurken diğeri 4. Ayda başlayabiliyor
(11,166 puan) tarafından
Yani kucağımda kisa süreli oturabilir mi
tarafından
Tabiki :)) yarım dakika baslayabilirsin. Ama öyle iki büklüm falan yapmadan nazikçe kuzum
(11,166 puan) tarafından
Yok canım dikkat ederim tabiki teşekkür ederim   :)
-Reklam-
0 oy
(5,283 puan) tarafından
5.ayda yavaş yavas oturuyordu kucagımda bile öyle duruyordu 6.ayda destekli oturdu  8.ayda desteksiz oturdu 
(11,166 puan) tarafından
Kucağımda kisa süreli otursa yani daha erken mi
(5,283 puan) tarafından
Yoo durabiliyorsa dursun sadece uzun oturtma Bi yeri ağrımasın. Tadını çıkart ben şu an o ayları özlüyorum çok hastaydım tadını çıkartamadım
(11,166 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım uzun değil tabiki ufak ufak
Sana da gelmiş geçmişler olsun rabbim kimseyi sağlıkla ve evlatla imtihan etmesin
(5,283 puan) tarafından
Amin canım çok sagol
0 oy
(1,569 puan) tarafından
3 buçuk aylık kızım . yaklaşık 1 aydır kalkmak istiyor yatırdığım yerde  kendi kalkmaya çalışıyor .şimdi az az destekli oturuyorum .çokta seviniyor öyle bıraksam saatlerce durur yani :) bebeğini sen daha iyi bilirsin canım hazır olduğunda belli eder zaten kendini. Her bebek bir olmaz kimisi 6 ayda kimisi 4 ayda oturur
(11,166 puan) tarafından
Biz de 4 e girmedik canım arada yelteniyor kalkmaya ama erken diye oturtmadim e kucakta de dim dik olmuyor her zaman kayıp gidiyor yoruyor    :)
(1,569 puan) tarafından
Niye erken diye düşünüyorsun canım akışına bırak bebek ne zaman isterse o zaman oturt .ama ilk etapta uzun süreli oturtma
(11,166 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim öyle yapayim
0 oy
tarafından
Bebeğim 5 aylıkken istek vardı oturttum bayada güzel oturuyordu 6 aylıkken desteksiz oturdu kendisi isteyince daha iyi oluyor şimdi 7 aylık emeklemek istiyor bebeği kendisine bırakınca hersey daha kolay oluyor bebeğim 2 kilo doğdu ona rağmen iyi gidiyor
(11,166 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bağışlasın benim bebeğim de istiyor artık bi kaç gündür kucakta kısa süreli oturtsam olur o zaman
tarafından
İstiyorsa yavaş yavaş oturt istekli bebekler daha kolay olur hemen alisirlar
(11,166 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(3,546 puan) tarafından
YouTube bir doktordan dinlemiştim bebek kendi kararr verirmiş oturmaya oturmak istiyorsa yavaştan başla bence 
(11,166 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Kendisi isteyince. 4aylıktı bize dr artık oturt dediğinde
(11,166 puan) tarafından
Doktora gidemedim henüz kontrolünde  de sorarım canım teşekkür ederim
0 oy
(229 puan) tarafından
5 aylık olmamıza 10 gün falan vardı destekli oturtuyordum şuan 7 aylık desteksiz oturuyor
(11,166 puan) tarafından
Maşallah canım bizim de gelir inşallah o günler
0 oy
(154 puan) tarafından
Ben 4.aya girmek üzereyken oturtmaya başladım zaten hep kafasını kaldırıp kalkmak oturmak istiyodu 6.ayında desteksiz oturdu
(11,166 puan) tarafından
Maşallah canım bizim de öyle yapmaya başladı artık kararsız kalmıştım bende oturtmak için
(154 puan) tarafından
Sorun olmaz bence sende baslayabilirsin bebisler çok hevesli :)

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 745 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zeynepemine22 (71 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 691 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 988 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap