0 oy
120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,022 puan) tarafından
Kızlar ben aşırı travmalı bir doğum geçirdim doğumdan 2 gün sonrada apandisit ameliyatı oldum 4 kere narkoz yedim falan filan aşırı korkuyordum doğumdan 

Fakat doğunun travmalı olması biraz sigara ya bağlıymış narkoz etki etmediği için 4 kere almak zorunda kaldım oda etki etmediği için ameliyat ortasında uyandım nefessiz kaldım nefes alamadım entğbe olmuşum VS baya kötü travmalı bir doğumdu. 

Kadın Doğum ve gögüs hastalıkları ile ayrıca detaylıca konuşacağım şuan sigarayı bıraktım ikinci doğumda sıkıntı olur mu yada sigarayı  bıraktıktan ne kadar süre sonra yapmam doğru olur orası ayrı mesele ama

Benim şuan 2.çocuga aşırı ilgim var bebeğim 1 yaşında bebek delisi arkadaş çocuk delisi aşırı şekilde yolda tanımadığı bebeği bile görse deliriyor resmen ve evde tek başımıza olduğumuz zaman mutlaka camdan dışarı bakmak ister çocuk görünce dışarı çıkmak için ağlar baya seviyor yani onun bu isteğimi beni buna itiyor bilmiyorum ama beraber büyüsünler istiyorum birde çocugumu 4 yaş 5 yaşına kadar büyütüp tekrar Bi beş sene aynı sıkıntıları yaşamak istemiyorum ikisini bir büyütelim ikisiyle beraber rahatlıyım istiyorum 10 sen sonra değilde ikisiyle beraber 4 5 sene sonra bir oh çekeyim istiyorum sizce yanlış mı düşünüyorum. Beklemelimiyim daha ay çok uzun oldu ama kusura bakmayın 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Buna sen karar vermelisin böyle önemli bir konu buraya sorulmamali bence maddi durumunu evin ortamını zorluklara sabır seviyeni nerden bilebilirizki ama egerki bidaha anne olursan da Rabbim yardımcın olsun inşallah çok güzel kolay bir doğum geçiresin üzüldüm yazdıklarına 
(1,022 puan) tarafından
Ya aslında istiyorum eşimde istiyor ama işte emin değilim doğum nasıl geçer zor olur mu bence çocuk bakmadı kolay olur diye düşünüyorum evet ilk 5 6 ay zor ama sonrası basit 6 ay da diş sıkılır
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Yani baya kotu olmussun ama hazir hissediyorsan doktor ile birlikte karar ver durumunu anlat
(1,022 puan) tarafından
Normalde bir daha asla yapamıcam diyordum ama sigarayı bırakmam dolasıyla kolay bir doğum geçireceğimi düşünerekten pozitifleştim ama bilmiyorum Bi detaylı görüşmek gerek tabi
(5,272 puan) tarafından
Tabi ki sağlık durumuna bağli verisi Allah yardim eder
0 oy
tarafından
Bebiş çok küçükmüş bence biraz daha büyümesini bekle hamilelikte zor bir süreç benim kız 2 yaşında 7 aylık hamileyim hamilelik çok zor geciyo kızımın altını çok çok zor degistiriyordum sonra tuvalet eğitimi vs verdim bı nebze rahatladım hala büyük tuvaletinden midem bulanıyor ama mecburum ama inan ilk hamileligin kadar  kolay olmayacak o yüzden iyice düşün taşın 
0 oy
(8 puan) tarafından
Eger istiyorsan kendi sartlarina gore yapmalisin bende istiyordum mesela ama erken diyordum kizim 13 aylik nasil olur nasil eder diye dusunurken hamile oldugumu ogrendim 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Edaedanehir (7 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 389 göst.
16 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 41 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 593 göst.