0 oy
311 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşında tuvalet eğitimi veriyorum ama bazen yapıyor altına gündüz altı açık gece bez takıyorum ama halı kanepeler hep çiş yaptı 1 hafta oldu bezi bırakalı bazen çiş diyor bazejln demiyor altına ediyor bu süreç nasıl geçer bu çiş kokusunu nasıl gevirebilirim siliyorum ama içim hiç rahat değil 

5 Cevaplar

0 oy
(13,723 puan) tarafından
Öncelikle 1 haftadır her gün mutlaka kaciriyo mu?

Biraz daha erteleyenilirsin eğer gerçekten hazır degilse
(13,723 puan) tarafından
Damlaaaaaaa su aynı şehirdeyz ve ben seni yakından taniyamiyorum ya sana da tükürük balgam gerçekten

Ule çok seviyorum ben seni
(1,445 puan) tarafından
Ahahaaha deli kız  yaaa  manyak insallah olur bigun ne diyelim
(13,723 puan) tarafından
Sıradaki sigara sana yanıyo bilgin olsn
(1,445 puan) tarafından
Ic ulan çayda olsun:)
(13,723 puan) tarafından
Valla var :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alıştıktan sonra koltuğu yimaya ver halıları yıka herşeyi yıka anca geçer 
(316 puan) tarafından
Öyle yapacam halilae ince makinaya atabilirim
0 oy
(280 puan) tarafından
Bence acil temizle arkadaşım evine gittim heryer cis kokuyordu midem bulandı kbkma hemen yikat
(316 puan) tarafından
Temizliyorum siliyorum hemde çok güzel deterjanlarla ama ne bilim yaa bu şekilde de öğrenemez ki yapması lazım yani
(280 puan) tarafından
Canim içine işliyor durdukça kokar
(316 puan) tarafından
Nasıl temizleyecem peki kanepeleri
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim moralini bozma onceligin cocugun 1 ay misafir alma hic onemli degil benim de oglum kacirdi halima ve koktuguma 3 ay sonra oturdu wc egitimi yikattim mis gibi oldu lutfen kendine de cocuguna da eziyet etme o sana emanet annesi hepsi gecer gider simdi senin sabrina ve sefkatine ihtiyacin var kokarsa koksun. O cocugun evi orasi begenmeyen midesi bulanan gelmesin!!! Yaslaninca babaannem de altina cok kacirdi babamlar yikadi hep devran donuyor inan...hic uzulme bunlara takilma yasi gelmis erteleme. 1 yila kadar bile kacirma normal diyorlar benim yegenimin kacirmasinin tamamen bitmesi 6 ayi aldi hic bir gun acizlenmedi ablam benimki 1 ayda bitti sen de sabret
(316 puan) tarafından
Tşk ederim öyle iyi geldi ki yorumun Allah senden razı olsun Allah ne muradın varsa versin Allah'ın sevdiği kul ol inşallah Allah peygamberlerlerimize komşu etsin seni
(316 puan) tarafından
Sence ne zaman alışır peki kaç ay sürer
(632 puan) tarafından
Ya sen burada temizlik taslayanlara ne bakiyorsun sanki kendileri kucukken isemedi yaslaninca hic altlarina kacirmayacaklari ne malum. Bak ben hep suna inandim  ve oyle yasadim bu esyamda evimde cocugumunda hakki rizki var arkadasin misafirinin degil o koltuk senin cocugunun. Yarin o evine bi tek kendi cocugun geliyor yaslaninca o yuzden asla takilma kimseyle yarismak kendini kanitlamak zorunda degilsin sen de cocugun da. Mutlu olun yeter sen sakin anlayisli yaklas Allahin izniyle 1 ayda bile cok sey degisecek hic merak etme. Parkta toprak oynarken bile altina kacirdi benim oglum yanimda yedek kiyafet tasidim sildim giydirdim temizledim kimsenin bakisina da aldirmadim cocuguma da sadece cisin gelince bana spyle tamam mi annecim defim gulumseyip optum.  Oglunu seni begenmeyen ilerde kizini vermesin!
(632 puan) tarafından
Allahim razi olsun senin de duan bana cok iyi geldi ayni duaya senij icin amin diyorum kardrsim. Bu hayata sen de cocugun da 1 kere geliyorsun kimseye gore yasama sonra vocdan azabi cekersin cocuguna karsi inan seni sevecek her turlu seviyor arkandan konusacak her turlu konsuuyor
(316 puan) tarafından
Tşk ederim yorumların için sabredecem Allah inşallah güzel günleri bana gösterir amin
0 oy
(504 puan) tarafından
Benim oğlumda 1 ay heryeri suladı canım koltuk kanepe hariç sadece hali onlarida alışınca yıkamaya yolladım gece bezini açmadım aşamalı gidiyorum bir aya kadar fa gece bezini açıcam gündüzü hallettik geceyi de halledersek tamam 
(316 puan) tarafından
Biz daha yeniyiz 1 hafta oldu bakalım 2 ay sonra alışacak mi
(504 puan) tarafından
Ama bu süreçte çok sabir gerektiriyor pes etmemek lazım benimde iki üç ay oldu hala sıkıntı yaşıyorum

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 853 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 414 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 154 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 313 göst.