+3 oy
1,125 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Kadının biri geldi oğlu ile oğlum oynuyor bende Yanlarindayim konuşuyoruz kadınla bende gribim oglumda grip dedi oğlum hasta olunca çok zor iyileşen bir bebek yaa hasta isen dışarı cikacaksanda kalabalık olmayan yerlerde dur madem hava alacaksan niye onca kişinin hakkına giriyorsun yalnis mi düşünüyorum 

32 Cevaplar

+7 oy
(13,702 puan) tarafından
Eveeeeet!

Kesinlikle katılıyorum.

Bu yüzden ne zaman oğlum parka çıksa mutlaka hapsiraraj dönüyoruz eve.

Ve bunu normal görüyorlar ben anlamadım bu hak değil midir yani
(3,550 puan) tarafından
Ulan o atar yapan densizde demek ki hasta halde dışarı çıkıyor çıkartıyor ki gocundu hasta halde nasıl derman bulup ayakta kalabiliyorlar hele çocuk hasta haliyle bitkin bi halde nasıl parka gidebiliyor anası nasıl müsade ediyor benim başıma gelse denk gelsem orda o kadını yırtarım!!!!
(13,702 puan) tarafından
Yırtar bu delidir:D
(3,550 puan) tarafından
Nasılda tanıyor beni :D
(13,702 puan) tarafından
Bu varya yırtar bide tuz basar yansın diye :D
(3,550 puan) tarafından
Küçük bebelere tuz basacaklarına böyle dengesizlere basmak en iyisi yaparım valla :D
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Doğru düşünüyosun zaten hasta cocuklari nasıl dışarı cikariyolar anlamıyorum daha çok hastalanır ya üzülüyorum hasta çocuklara 
(3,739 puan) tarafından
Bende öyle ya
+2 oy
(9,247 puan) tarafından
Emin ol kadın çıkmak istememiştir ama cocugunewdr tıtamamıstır ve emin ol uzak kalmak istemiştir ama cocuk illa park demiştir empati biraz
(48,695 puan) tarafından
pekala evde tutabilir kisin ne yapacak bu tutamayan anne.
(13,202 puan) tarafından
Valla görümcem karda bile çıkardı hem de Erzincan gibi yerde
(48,695 puan) tarafından
saglikli cocuk cikarda grip.cocuk çıkmaz ben kuzum diger çocukların vebaline girmek bu
(13,202 puan) tarafından
Öyle tabi kuzum yazık günah salgın oluyor böyle böyle
(48,695 puan) tarafından
ben bir kere götürdüm sonra ela hasta oldu onda bile üzüldüm acaba hastaydi anlamadım da bulasmismidir baskasina diye
+1 oy
(1,320 puan) tarafından
Covitte bunlar yüzünden bulaş olmasını bunlar gibi düşüncesiz insanlar yüzünden ben hastaysam herkes hasta olsun diye düşünüyorlar bencil insanlar 
(3,739 puan) tarafından
Bencede bencil insanlar
(1,320 puan) tarafından
Burda şakamı soracak diyen arkadaşta onlardan heralde canım fazla takma bencillik bu başka birşey değil başka çocuklarında hasta etmeye uğraşıyorlar resmen otur evinde çocuk hastaysa zaten halı olmaz o çocuğun yani
(3,739 puan) tarafından
Hayir sanki bir normal bir zaman sanki de çocuğunu getirmesin parka demişim öyle tepki veren oldu
(1,320 puan) tarafından
İşte o arkadaşta onlardan Allah bildiği gibi yapsın iyiyse çıkar çocuğunu kimse evde dursun demiyor hastayken çıkarma yani iki dedikodu yapacam diye işte başka birşey degil
+1 oy
(3,550 puan) tarafından
Kendisi çocuğu hasta olup dışarı çıkan zaten gerizekalıdır net evinde otur iyileşmeye bak eğer hastaneye vs gidiyorsan eyvallah ama hasta halde neyin parkı arkadaş başka insanların vebaline neden giriyosunuz .
(3,739 puan) tarafından
Valla bende anlamadım
0 oy
(850 puan) tarafından
Sence yanlış mı düşünüyorsun? 
(3,739 puan) tarafından
Bir arkadaş yazmış hemen bana mı soracakmis çıkıp çıkmadığını...sanki normal bir zamanda cikiyorda laf ediyorum
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Doğru düşünüyorsun ama herkes böyle düşünmüyor maleseff
(3,739 puan) tarafından
Evet bazıları düşünmüyo maalesef
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Haklısın vallahi, benim oğlumda çok zor iyileşir bir kaç kilo aldıysa da o hastalık döneminde üçer beşer verir. Zaten hasta çocuk park istemez ki! İlgi ister sarılmak ister mızmızlanır vs. 
(3,739 puan) tarafından
Benim oğlum hasta olunca hayatta dışarı çıkmak istemez
0 oy
(4,430 puan) tarafından
  Haklısın ama alacağın yok herkes kendini düşünüyor bacım herkes o kadar ince dusunse keşke biz burnumuz aksa eve kapaniyoruz
(3,739 puan) tarafından
Öyle valla yaa
0 oy
(181 puan) tarafından
Çok haklısın canım benimde çocuğum ağır geçirir ve her ilacı kullanamam seni çok iyi anlıyorum dışarda hasta olup umursamayan veya dikkat etmeyene bende çok sinir oluyorum 
(3,739 puan) tarafından
Valla bende öyle
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Haklısın tabiki de ne hakkı var orda insanları hasta etmeye 
(3,739 puan) tarafından
Bazı insanlar bunu çok normal karşıliyo maalesef
(3,137 puan) tarafından
Gördüm yorumunu neden kaldırdı ki acaba sana mı sorcak diyor manyak mıdır nedir
(3,739 puan) tarafından
Sanki normal zamanda çıkarmış bende sen niye getirdin çocuğunu parka demişim der gibi tepki verdi
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Var öyle dusüncesizler maaslsf bencil insanlar onlar 
(3,739 puan) tarafından
Hemde nasıl...
0 oy
(692 puan) tarafından
İyileş  ondan sonra çık arkadaş bune ya sonra biz çekiyoruz cefasini 
(3,739 puan) tarafından
Benim çocuğum hasta olsa sabaha kadar omu duracak başında tamam çocuk hasta olacak amenna ama neden senin çocuğun yüzünden benim çocuğum hasta olmak zorunda
(692 puan) tarafından
Doğru.diyon bacım böyle insanlar çok
0 oy
(988 puan) tarafından
Ben kaldirmadim yorumu ve gerekli açıklamayı yaptım gozukuyo bakın 
(350 puan) tarafından
Yorumlarını okudum da senin ben hasta olunca sana haber edeyim nerde isen geleyim senin ve çocuğunun yüzune yüzüne hapsirayim evladin hasta olunca mutlu olursun belki ... Aciklmayi hastayım ama hava almaya geldim Derim gerekli olur senin için:))
(988 puan) tarafından
İşine bak bi ya ben ne diyorum siz konuyu nerelere çekiyorsunuz kaldiramiycaginiz paylaşım yapmayın ozmn sen evde herturlu koru yine hasta oluyo kalmiski park bizim gormedimiz hastq kişilerde gelip oynuyo parkta dokunuyo sağlıcakla falan ozmn nasil bi vozum bulacaksınız
(3,021 puan) tarafından
Yani çocuklar hiç hastalanmasin cam fanuslarda saklayalım değil durum grip ağır bir hastalık ve bulaşıcı  hele ki çocuklarda çok kötü sonuçlar doğurabilir bir soğuk algınlığı, alerjik rinit ne bilimeyim goz capaklanmasi ,farenjit ishal den bahsetmiyoruz.Tabi ki herkes geliyor parka ama insanlar biraz daha duyarlı olmalı özellikle bu bulaşıcı hastalıklar konusunda öyle yada böyle çocuklarımız parktan yada bizzat bizden alıyorlar bu mikrobu ancak biz benden sonrasi tufan mantığından çıkmalıyız bizim bulaştırmayı tercih etmemiz hastalığın bilincinde olarak parka gelmemiz  sorun aslında..
(54 puan) tarafından
Tuğba çocuğun yüzüne hapsurt diye kim diyo kiz sana hasta olmayan bi insan da hapsuruyo o zaman o şekil de hapsurt tövbe
0 oy
tarafından
Keşke herkes böyle düşünse
(3,739 puan) tarafından
Ah ah keşke ...
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Virus değil ama cehalet öldürür !
(3,739 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Cok haklisiniz buyuk düsüncesizlik bir de cocuk parki..Tabiki onun çocuğuda hava almalı eve kapanmamalı ama başkalarının  çocukları ile temas edecek şekilde değil herkesin evladı kendine  kıymetli ve her birimiz anne olarak biliyoruz bunu 

Siz uyardığınızda ne dedi ,hala ayni şekilde rahat miydi 
(3,739 puan) tarafından
Bir arkadaş yazmış cocugunu çıkarıp çıkarmadığıni bana mı soracakmis :D benim evladım herşeyden önce gelir fakat neden benim evladim yüzünden hasta olsun ki
(3,021 puan) tarafından
Yoo kimse kimseden izin almayacak tabi ki ,ama birbirimize saygılı ve düşünceli olacagiz.malesef herkes böyle değil ama ne kadar çok insan böyle olursa o kadar iyi.Hepimiz biliyoruz analık zor iş hele ki bebeklerimiz çocuklarımız hastalanınca resmen ruhumuz kalbimiz hastalanıyor ne bir başkasının çocuğunu hasta etmeyi ,ne de diğer bir anneyi bilerek isteyerek uzmemeliyiz.
Kimine göre kul hakkı, kimine göre insanlık nerden bakarsan bak sonuc ayni.
Kimiside hiç birsey den nasibini almamış benden sonrası tufan diyor işte...
0 oy
tarafından
Valla bizede aynı şekilde davranan anaların çocuğundan koronada geçti, altıncı hastalıkta geçti gripte geçti.

Hep parktan geciyor
0 oy
(269 puan) tarafından
bnmde bi ark. var ne zaman bana gelse cocugunun burnu hörül hörül akıyor kendi elinde sigarasini birakmiyor cocugu kucanda sigara iciyor dahada kabul etmedim evime ben eşim icerken bile balkona cik derim cocugn yaninda icme ben bu kadar dikkat ederken bazi insanlarin sorumsuzluklari beni bitiriyor
(3,739 puan) tarafından
Resmen çocuğu zehirliyo bu nasıl bir cahilliktir yaa
(269 puan) tarafından
hamileykende icmis bide bisey olmaz ben icerim hep diyor
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Sadece bu değil. Türlü türlü bulaşıcı hastalık var. Hiç sevmiyorum park bu sebepten. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
0 oy
6 cevap 254 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
83 cevap 1,166 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu