0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (747 puan) tarafından
2 hafta sonra kizim 2 yasina giricek. Gun icinde asiri yoruluyorum. Hic durmuyor. Disarda bile parka gotureyim biraz bankta oturalim diykrum 2 dk oturmuyor . Surekli hareket halinde.. kendi kendine hic oynamaz hemen sıkılır. Benimle oynarsa gene uzun oynuyor ama bu sefer ben sıkılıyorum oyun oynarken. Gun icinde evin isleri de var ayni zamanda. Beni de emiyor hala kesemedim memeden bi turlu. Cok bunaliyorum. Ne zaman durulur cocuklar .ne zaman biraz daha kendi kendine oynamaya baslar. Annelik kadar zor bisey yokmus bu hayatta. Cocuk buyutmek ne zormus. Burdan iki cocuk ve daha fazla çocuk sahibi olan insanlara hurmetlerimi yolluyorum cidden. 

6 Cevaplar

0 oy
(13,834 puan) tarafından
Bende iki tane birinuc yaşına girecek biri 8 aylık olacak çocuklar işte illq ki hareketli oluyorlar yorulmayan anne varmiki
(747 puan) tarafından
Sana hurmetler :))  yok ya yorulmayan anne yok... Vallahi coktum ya..
(13,834 puan) tarafından
Yok tabi hic kolay buyumuyorlar vallahi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Acil anne sutunu kesmelisin bence 2 yasindaymis 
(747 puan) tarafından
Kesemiyorum canimm ne denediysen emdi önerin varmi
tarafından
Biberonda sut canim hem kendinde rahatlarsin icerken uyuya kalir
(747 puan) tarafından
Ah bacimmm asla almiyor aslaaa. Meme emerken kimseyi gozu bile gormuyor sana anlatamam nasi duskun
0 oy
(269 puan) tarafından
ben napamm kiz 2 yas oglan 6 aylik karnimda oglan ah ahhh
0 oy
(6,233 puan) tarafından

4 yaşında ve 2.5 yaşında kızlarım var + köyde yaşıyorum ve tarla işi köy işi + artık bostan la uğraşıyorum + ev işi yemek 

23 yaşında bazen çöktüğümü hissediyorum ağlıyorlar hele büyük kızım herseye ağlar ama herseye mesela hadi kızım çabuk gel dediğim zaman hadi deme diyip 2 saat ağlar küstüm anne sana der 

Kavga ediyorlar bir sürü şey ama.onlar tatlı tatlı oynayıp birbirlerini güldürüp eğlenince öyle mutlu oluyorum ki ne yorgunluk kalıyor ne bişey 

Sütten kesmen lazım ki başka şeylerle ilgilensin ve tek olduğu için sanırım öyle benim büyüğüm de öyleydi kardeşi olunca duruldu ağlama huyu dışında ;)

Cocuk bu çok zor büyüyor napacaksin boşuna cennet annelerin ayağı altında dememişler 

0 oy
(2,387 puan) tarafından
Teşekkürler teşekkürler üç çocuklu biri olarak...
0 oy
(340 puan) tarafından
Kardeşimin 3 buçuk yaşında kızı var oda öğle hala emiyor iş yaptirmiyor . Yorgun hep çok yaramaz 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 238 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 290 göst.
0 oy
11 cevap 290 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu