0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (804 puan) tarafından
Dişim ağrıyor dişim yüzünden yüzüm şişti eşim de zatürre başlangıcı, artı benim de boğazım ağrımaya başladı kızımında bademcikleri şişmiş ilaç vs verdiler ama henüz sonuç alamadım iki gündür mahvoldum ateş düşmüyo eşimde hasta olduğu için yardım edemiyo dua edin de yavrumda eşimde tez zamanda iyileşsin 

10 Cevaplar

0 oy
(27,339 puan) tarafından

Allah'ım şifa versin zor tabi ama bunada şükür dermansız dert vermesin Rabbim

-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım benim acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(15,023 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Hemen dişçiye gitmen lazım. Dişin daha kötü olursa ilgilenemezsin ne çocukla ne eşinle ne kendinle . Allah'ım şifa versin inşallah tez zamanda hepinize
0 oy
(680 puan) tarafından
Ah bizde aynıyız bitmiş durumdayım çocuğum çok öksürüyor dayanamıyorum 
0 oy
(771 puan) tarafından
Allah hepinize sifa versin tez vakitte insallah dis agrisi cok zor tuzlu suyla gargara yap agriyi azaltir milroplari falan temizler sonra da mutlaka dis doktoruna git sistiyse iltihap var buyuk ihtimal antibiyotik falan verirler cooook gecmis olsun..
0 oy
(193 puan) tarafından
Rabbim şifa versin 
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Bu yaşadığını ben de yaşadım geçenlerde. Çocuklar sırayla hasta oldu. 40 dereceye kadar ateş çıktı öldüm bittim korkudan. Üstüne eşim de hasta oldu. Çocuklara bulaşıp da.daha agirlastirmasin diye yaklaşmadi hiç. Üç dört gün uyumadım resmen ama atlattilar çok şükür.. peşlerine ben hasta oldum yorgunluktan ama ben razıyım 
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim hepinize..

Disten yüzünüz sistiyse tanıdık eczaneden bir tane antibiyotik isteyin sonra saglık ocagından yazdirirsiniz (agumentin etki eder penisilin grubu ) hemen sabah aksam kullanimla bile acayip fark eder.Bu halde Dr gitseniz o da aynısı verecek asla bu halde müdahale etmez. En azından siz biraz daha rahat olursunuz.
0 oy
(3,759 puan) tarafından
Allah şifa versin
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Rabbim şifa versin hepinize canim 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 254 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 624 göst.