0 oy
762 göst.
Aile kategorisinde (437 puan) tarafından
Kızlar çok özur dilerim ama artık kafama huni takmak üzereyim  bir buçuk yıllık evliyim eşimin vücudundaki kıllar çok dökülüyor temizlemediğim görmediğim gün yok önceden tektim temizleyip temizleyip duruyordum şimdi evde cocuk var ve kıllar heryerdeler miydem bulanıyor elimi attığım heryerdeler evi eşyayı geçtim oğlumun ellerinin arasına kadar giriyorlar ya ben bu işten nasıl kurtulacam artık delirme noktasındayım evi 3 defa süpürüyorum arkamı dönüyorum yerlerde yine var temizlemekten bıktım artık cocukla uğraşıyorum gece ha bire ev temizliyorum kocamın kapıdan içeri girmesi yetiyor benim uğraştığım didindiğim temizliğim saniyeler içindd gözumun onünden akıp gidiyor bana fikir verin 

34 Cevaplar

+4 oy
(3,347 puan) tarafından
Vur baştan aşağı ağdayı
(437 puan) tarafından
Adamın canı tatlı bazen yanaklarını alıyorum ağdayla butun apartman ayağa kalkıyor hayatta yaptirmaz lazere göndersem servet dökmem gerek sanırım
(48,671 puan) tarafından
adam acidan duramasin☺️
(3,347 puan) tarafından
Benim eşimin de sırtında var alıştı ağda yapmama:D
İkbal azıcık anlarlar o zaman bizi belki:))
(48,671 puan) tarafından
erkeklerin canlari daha tatli valla ☺️
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Lazere yolla eşini:) 
(437 puan) tarafından
Servet dökmem lazım ciddi anlamda çoklar 1 buçuk senedir döküluyor dökülüyor bitmiyor bakıyorum şöyle abartılacak bi durumu yok  vücudunun ama evin yerleri yürek ağrısı
(6,859 puan) tarafından
Evde alsan lumea lazerden
0 oy
tarafından
Valla tek çözümü robot süpürge al sürekli açık dursun. Ben öyle yapicam inşallah
tarafından
Ona neyse. Kendimi süpürecek sanki
(437 puan) tarafından
Evet büyük kaos anlatıyorum yaklaş  evime perde seçmeye göturdu parası kocamdan cikacak perdeleri kendi seçti ben bunlari istemiyorum diye carlayınca dönüp ayy ölçuleri uyuyor alır evime takarım alıyoruz diyip magazadan cikti ve oğluna durduk yere benim evimin alışverişinde nevresim seti aldırdı bende ustune yattim parasını kocam verdi benim artik dedim
tarafından
Alışverişe anneyi götürmekle hata etmişsiniz. Tamam parasını o verecek olsa neysede
Biz eşimle kimseyi götürmedik ikimiz seçtik aldık hep. Küçük ev aletlerinide hep ben aldım .
(437 puan) tarafından
Ahh bacımmm bizde oyle anlaşmıştık arabaya ben fatura ödemeye gidecem beni yolda indirin diye bindi bizden kimse gelmedi kendide piyangodan cikti
tarafından
Kadındaki zekayı görüyor musun vayy bee
0 oy
(6,221 puan) tarafından

Akasya durağında ki seyitin annesi geldi aklıma :D Ben döşü gılli erkek istiyem derdi:D

(437 puan) tarafından
He ben diyemiyemm malesefff
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Tüy dökme mevsiminde mi acaba:D kız o ne okadar çocukların ellerinden bile çıkıyormuş kılları ay
(437 puan) tarafından
Hala duruyormu  billmiyorum sabah kapının kilit yuvasında gördüm oturdum bi sigara yaktım kıl bana bakti ben ona:((
(1,371 puan) tarafından
Ay çok güldüm ya dhdkdhdid
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Tek çare kocani yoldurmaya gönder :/ gitsin lazer olsun canım bu nasıl bir hormon bozukluğudur :( 

Evlendikten sonra ki gece yorganı bir kaldirdim Allah her yer tüy birden gözlerim karardı aman Allah'ım dedim ben bu kadar tuyle nasıl baş etcem . Bir erkekle yasamak böyle bir şey mi dağ ayısı mi bunlar  dedim sonra bir baktım tüyler yorgandan geliyor garip bir şekilde (≧▽≦) yün yorgan ne sebeple böyle olmuş bilmiyorum ama benim korkum bir kaç saniye sürdü o bile yetti Allah senin yardımcın olsun .
(6,221 puan) tarafından
Yeni olunca döküyor canım yorganlar benimde öyle oldu en sonunda çıldırdım minder yaptikn☺️☺️
(7,193 puan) tarafından
Ayy ilk ve  son o gün kullandım canım daha da kullanmaya cesaret edemedim (≧▽≦)
(437 puan) tarafından
Ben yün yorganin tüğüne razıyım kaldırır cöpe atarım cok cok bunu nereye atim?
(7,193 puan) tarafından
Ahahahaha bir şey derdim de ayıp kaçar yakışmaz :) artık yapacak bir şey yok başa gelen çekiliyor napalim bacim
0 oy
tarafından
Robot süpürge alsan işe yarar belki 
(437 puan) tarafından
Bende oyle düsünuyorumda aman yarabbim robot süpürge aldığımı kaynanam duyarsa 3 gün kafasında yağlığı sıktıra sıktıra gezer :))
tarafından
Haha o ne demek?
0 oy
(13,700 puan) tarafından
Kıllı erkek iyidir merhametli olur ahahah

Şaka bi yana lazer sanırım caresi
(437 puan) tarafından
Benim kocamı lazer makinası görse şahlanır dile gelir
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Düzenli ağdaya gitsin 
(930 puan) tarafından
Dini konudan bakarsan günah canım
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Valla kibarca eşine rahatsız olduğunu söyle ve robot süpürge aldır canim başka çaresi yok 
(437 puan) tarafından
3 ay evde yanlız bıraktım doğumdan sonra izindeyken valla bu evi ben kirletiyormuşum heryer kıl ceren doğru söylüyormuş diyor eve geldim abartmıyorum yerlerde kıl tabakası oluşmuştu olan bembeyaz cağnım çorabıma oldu temizlerken ağladığımı bilirim hiç sanmıyorum robot süpürge alacağınıda bi şansımızı deneyelim
0 oy
(91 puan) tarafından
Eşiminde dökülüyodu lazere başladı dökülmüyo artık
0 oy
(887 puan) tarafından
Tıraş makinesi varsa onunla ince şekilde alabilirsin benim eşimde öyle özellikle yazın çok da yapılıyor vücuda malesef tıraş makinesiyle alıyorum 1 ayda eski haline dönüyor 
0 oy
(1,559 puan) tarafından

Lazerle killara son nokta.:D

0 oy
(3,055 puan) tarafından
En iyisi tüy dökücü krem
0 oy
(909 puan) tarafından
Babamın bacaklarında kıl yoktu, abim kıl vardı ama öyle dökülmez Di. Kayın peder kılları çok dökülüyor banyo vc gir yerler hep kıl midem kalkıyor. Alışkın olmadığım için. Eşimin dökülmez.zor valla işin en iyisi lazer:)
0 oy
(473 puan) tarafından
Hahaah. Benmki aynı valla. Ama geçen duşa girdi bı çıktı hepsini jiletle vurmuş. Resmen yolunmus horoz gibi olmuştu. Bide gidip gelip laf atiyom ona bacaklar efsane. Kadın olsan off fln diye. Neyse yani ben bı sürede olsa rahatım 
tarafından
Kız senınkı kendı bacagı na sıkmıs o jılete vurulan tuyler sert sert yara yaparak batık olarak cıkar ve cogalır yazık etmıs kndıne
(262 puan) tarafından
Yoo ben hep jilet kullanıyorum ne batık oldu ne yara ve hiç öyle koyu şekilde de uzamaz. Genetik kara kıllıysa o zaman dediğin gibi oluyor bizim aile hep sarışın o yüzden öyle derdim yok sksjs
tarafından
sarışınların tüy yapısı incedir zaten adam tak  edıp  heryerını jiletle vurudguna göre sarısın yada ınce tuylu degıldır dıye tahmın edıyorum yoksa bır erkek kolay kolay rahatsız olmaz kıldan :D
(473 puan) tarafından
Ayn kız siyah kaba kıllar. Gorilden hallice
0 oy
(37 puan) tarafından
Makineyle alsan olmaz mı 
0 oy
(3,640 puan) tarafından
Erkeklerin hepsi aynı canım ya hepsinden dökülüyor 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Epilasyon yaptırıyor erkeklerde uzun zamandır benim eşimde tek tük kıl var sanıyordum epilasyon yaptırmış oda 10 sene önce falan çok yoktu da diyo bir kız arkadaşı varmış eski zamanda o çalışıyormuş ucaza kapatmış kurtulmuş gayet rahat oluyor senin işin zor canım 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Lazer gitmesse evde yapablcğnz lazer aleti var ondan aldr Allah yarmdmcn olsun canım robot süprge alsn sana

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 695 göst.
13 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 392 göst.
19 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde glsm.c (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 173 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu

379,766 soru

11,368,568 cevap

34,850 kullanıcı

...