0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından

Daha önce demiştim kardeşim bizde on sekiz yaşında kırk gündür bende kaliyor dağınık umursuz gamsız birazda gerçekten var galiba...

Neyse dün çok hastaydım ailem köyden gelecek bir kaç gün sonra o halde kalktım mutfağa girdim 3 saat boyunca içerde çocuk ağlıyor kılını kıpırdamıyor geldim çocuğu susturdum yemek yaptım ortalığı biraz kolayladım tam işler bitti dedim odaya baktım ki ne ararsan var abur cuburlari yine çalmış odada yemis çöpler koltuğun altında teki olmayan çoraplar gazeteler eşofmanı yerde kulaklığı yerde zaten halim kalmamış af edersiniz adet olmuşum ayaklarım tutmuyor insanda biraz anlayış olur tam kırk kez söylüyorum yok 

Diyeceksinizki işin acelesimi ailem gelecek 1 hafta kalıp kardeşimi de alıp İzmir'e dönecekler ondan ise giriştim 

Bu sabah kalktım ki dudağım da kocaman 3 tane uçuk aşırı sinir oluyorum geldiğinden beri söylemekten ben utanıyorum eşim alttan alıyor sürekli korkuyorum iyice sinir hastası oldum

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gidecekmis zaten stres yapma daha fazla ve evet sinir stres tum hastaliklara sebep olabilir 
(220 puan) tarafından
Gidene kadar bana sor sen bide
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla sen iyi sabrettin kardeş fln demem. Hayvann gibi davranmasinin alemi yok çöpünü atsın bir zahmet. 
(220 puan) tarafından
Defalarca söyledim insanda utanma olur eşime ben rezil.oldum.onun adına
0 oy
(1,462 puan) tarafından
İnsan yükü ağırdır derler. Bnde hiç sevmem dağınık ve uzun süreli misafiri. Kim olduğu önemli değil. İster çok yakın olsun ister uzak fark etmez 
(220 puan) tarafından
Derli toplu biraz düşünceli olsa gene sorun yok inanın ayağa kalkacak halim yok eşim sağolsun çok anlayışlı bana sürekli alttan al.yapisi böyle diyor
0 oy
(48 puan) tarafından
Allah yardımsın olsun ya benimde kiz kardeşim 16 yaşında  kırk yılda gelir 1 haftaya yakın kalır işlere yardım eder ama söylersem anca, en son geldiginde telefonu hiç bırakmadı elinden bende kızdım falan. Geçenlerde yine gelip kalma muhabbeti oldu, eğer telefonu sürekli eline almayacaksan gel yoksa gelme dedim. Kardeşte olsa bi düzenim var yani kimse kusura bakmasın 
(220 puan) tarafından
Sizinkisi bir hafta benim.kiz kardeş yok inanın ergenlikmi diyim ne diyin bilmiyorum çok üzülüyorum kızıyorum boş anlamıyor
0 oy
tarafından
Valla yetıstırme tarzı dıye dusunuyorum erkek kardeşim 15 yasında aynı ılcede oturuyoruz ailemle haftada bır ıkı mutlaka gelir her geldıgınde ya oglumu oyalar sen ısıne bak abla der ben ev supuruyosam toz alır cop varsa ver atıyım der oglumun da gıttıgı yerlerı toplar hadı anneye yardım edelim dıyıp mutfakta bısı yapıyorsam bı ucundan o tutar dun camasır katlıyordum yanımdaydı ben bıraz duzen hastasıyım abla cok ugrasıyosun yıne alınıp giyilecek canına yazık falan dedı evet ben biraz takıntılıyım ama duzenlı olmak ıyıdır ılerde esıne de boyle yardım edeceksin bana ettıgın gıbı kıyafet alırken dolabı bozarsan toparlayacaksın arkanı dagınık bırakıp gitmek hayvana bıle yakısmaz vs diye her fırsatta örgütler verırım sagolsun dinler sayar sever de  sizlerin karidesler bır tuhaf burda bıkac tane okudum sasıp kalıyorum bırde kız cocugu 
(220 puan) tarafından
Bizimkisi erkek inanın annemin simartmasi gelsin yüzüne diycem b seferde yanlış anlar darilir diye düşünüyorum bu kadar dağınık ve en önemlisi düşüncesiz görmedim
tarafından
Ben seninkini de kız sandım kuzu gecen bırı daha aynı dertten muzdariptı onu sandım yıne ama erkek olması da boyle olmasını gerektirmez verdıgım ornekte erkek kardesımden bahsettim tamam her erkek cocugu boyle olmaz bu sekılde yetıstırmez aıleler genelde ama insani kurallar vardır çöpünü de atarsın bı zahmet yani misafirsin bı ortalıgı toplarsın
0 oy
(657 puan) tarafından
Eski postlarindan hatırladığım kadarıyla ailen köye hayır işi için gitmişti. Bir tarafa hayır yaparken sana eziyet verdiklerinin farkında değiller. Bence kardeşinin kaldığı odayı hiç toplama. Salonda kalıyor sanırım. Olduğu gibi dursun. Ne hale geldiğini ailen de görsün. Stres her hastalığın sebebi. Sinir stres insanı perişan ediyor. 
(220 puan) tarafından
Bunaldım söylemekten herşeyi geçtim sanki burada ne iş yapiyor bu kadar aciz bu kadar düşüncesiz nasıl olur bu kişi 1.5 sene sonra askere gidecek annem babam geldim güzellikle anlatacağım herşeyi
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Evet hasta olunur

Gidecek diyerek kendini tesselli et canim iyi gelir .
0 oy
(12,695 puan) tarafından
Tam hazır ailen gelmişken gönder diyecektim ki gidecekmiş çok şükür 
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Sanırım annen öyle yetistirms 18 yaşında bir çocuk herşeyin bilincinde yetişkin bir birey sayılır artık benim kardesimde 18 yaşında erkek annem hep düzenli yetiştirdi kalkar yatağını toplar çamaşırlarını katlar birazda aileden kaynaklı bir durum bence 
0 oy
(2,981 puan) tarafından
Darısı başıma benim de kocamın kardeşi öyle söyleniyorum ama hiç oralı drğil gitmiyor yüzsüz aynı senin kardeşin gibi bu da kız ama annesi gelcem demişti ama hiç sormuyorlar sana nasıl davranıyor diye eşim de abrtıyon diyor kafayı yicem mecbur muyum ben ya
0 oy
(755 puan) tarafından
Bütün hastalıkların temeli stres. Çok umursama gidecekmiş zaten anca kendine ettiginle kalırsın 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde pembesever (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,448 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 183 göst.
13 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutsuzkadin12 (23 puan) tarafından soruldu

377,968 soru

11,313,161 cevap

34,747 kullanıcı

...