0 oy
202 göst.
Aile kategorisinde (1,298 puan) tarafından

İki kızım bir oğlum var. kızlar 8 ve 5 yaşında oğlum 1.. Eşim gece gündüz çalışıyor bende sabahtan kalkıyorum kızları okula hazırla götür getir ıkı okul ve arasında mekik dokuyorum kucagımda bebekle. Eve giriyorum bütün işler benı beklıyor oraya koş buraya koş yemek saatleri gelıyo hadı yedir içir kuçüğü uyut derken bu bakıyorum topladığım yerler alt üst olmuş kızlarım dagıtmayı çok seviyolar habıre bı etkinlik peşindeler makas kağıt yapıştırıcı ve bunların dagınıklıgı hiç bitmez. Bı bakıyorum gece olmuş ve ben bugun naptım dıyorum hiç bişeye yetişemiyorum zamanım ömrüm bom boş geçiyor sanki psikolojim mi bozuldu noldu anlamıyorum çocuklar çok yoruyor küçük bana yapışık gıbı arkamı dönünce kıyamet kopuyor ben nasıl toparlanıcam şuanda bıle hüngür hüngür aglıyorum eşim de üzülüyor halimi görünce zavallı oda evle iş arasında gidiyor hayatı napıcaz bız böyle :(

4 Cevaplar

0 oy
(396 puan) tarafından
Çocuklar küçük canım tam dağıtma zamanı ee Bi de 1 yaşındaki de yapisinca sana iyice bunaliyorsun haliyle. Benim de iki oğlum var büyüğü 2 yaşında diğeri 46 günlük. İnan nasıl sabah oluyor nasıl akşam oluyor anlamıyorum. Bi bakıyorum gün bitmiş. Kendimi onların büyümüş hallerini hayal edip teselli buluyorum geçecek bu günler diyorum Allah canlarına sağlık versin. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım güçlü olmaya çalış biraz kızlara sorumluluk vermeye çalış dağıttıkları toplat enazindan yani önceliğin onemli işler olsun yani çamaşırını katlayamiyosan yorma kendini ordan al giy bı zaman nasıl mutlu oluyosan öyle dene bazen oluyo böyle bebeklede kızlarda ilgilensin kizlari durumun varsa servise ver yani bende bazen daraliyorum dua et namaz kıl inan duzeliyo herşey canını sıkma bı bakicaksinki kocaman olmuslar ben benimkilerden biliyorum buyuyolar ömür gidiyo önemli işleri yap onemsizleri erteleeeeee bak büyük 20kucuk 15 yaşında sekiz aylık kızım var bu çocuklar kim büyüttü diyom inan gecicekkk sapır
0 oy
tarafından
Simdi zorlanırsında sonradan rahata cikarsin cnm hepsi bianda büyüyüp çıkar Allah ın izniyle sende bugünleri unutursun ☺☺
0 oy
tarafından
Helal olsun bacım vallahi taktir ediyorum seni 3 çocuk getirmissin bu dünyaya . İnan ben ilk bebeğime hamileyim ödüm kopuyor aman bisey olucsk aman eksik kalır mıyım iyi anne olsbilirmiyim diye bitanesi bu kadsr zor stresliyse 3 tanesini düşünemiyorum . Ayrıca okullarıda var Allah yardımcın olsun valla bir süre kendine zaman ayirmayi unut bu süreç böyle ilerler ama biraz büyüyünce rahat ediceksin hiç uzulme

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 173 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde pembesever (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 239 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 296 göst.