0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (930 puan) tarafından

Kızım bana dede diyor ya :ermm:

Bazende teyze diyo ;)

8 Cevaplar

+2 oy
(1,236 puan) tarafından
Ne güzel işte hem torun hem yeğen hem evlat herşeyin olmuş :))) 
(930 puan) tarafından
Kız hiç sorma  babasına gelince baba diyor bana gelince dede kızım anne anne diyom yok :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki ilk başlarda anne diyordu şimdi unuttu. Nenne diyor hiç anne demedi bayadir
(930 puan) tarafından
Benim kızımda öyleydi hatta babasına bile anne diyodu şimdi babaya baba bana ya dede yada teyze ;) sipa ya
0 oy
(664 puan) tarafından
Kaç aylık canım kizin zamanla oturur. Oğlum da bir ara babasına anne diyordu sürekli. Şu an çoğu kez doğru kullanıyor 
(930 puan) tarafından
16 aylık canım Bi ara sürekli anne diyordu şimdi dede diyo babaya baba diyo
(664 puan) tarafından
Zamanla oturur canım karıştırıyordur dil gelişimi 2 yaşından sonra hızlanıyor
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Bende o günlere bi gelebilsem benimki de ağlarken inga diyk herhalde bana anne diyomus gibi geliyor içime sokasim geliyor ama biz daha 56 gunlukuz :)
(930 puan) tarafından
Oy maşallah ya
0 oy
tarafından

Benimkide baba diyo bana babasinda anne diyor:D

(930 puan) tarafından
Terslik var bu işte :)
0 oy
tarafından
Ya çok tatlı maşallah bana kızım dede dese yerlere yatarım gülmekten :))
(930 puan) tarafından
Hiç susmuyorda dede dede diye peşimde dönüyor
0 oy
tarafından
Bakalım benim kızım doğunca bana ne diyecek 
(930 puan) tarafından
Herseye hazırlıklı ol canım
0 oy
(340 puan) tarafından
Çocuğum doğdu doğalı anne diyor  şaka deyil doğum hanedede doktorlar şaşırdı . Emerken doyunca yada ağlayınca net şekilde anne dedi şimdi 7aylik baba dede ver gel diyor  mama diyor meme diyor
(664 puan) tarafından
Senin çocuk bir dahi:))))
(340 puan) tarafından
Kime desek onanmadisonra onlarda duydu anne dedini şok oldular
(664 puan) tarafından
Anne demez kuzum anneye benzer ses çıkarır bu bilincsizdir zaten 2 yaşından önceki konuşmalar da otomatik öğrenilir gelişimle ilgilidir zekayla iliskilendirmiyor uzmanlar. Bir öğrencim vardı 500 puan üzerinden 494 almıştı 8 yıllık öğretmenlik hayatımda gördüğüm en zeki çocuktu ve çok kısa net konuşurdu evet hayır falan derdi. Ama anne olarak erken konuşmasını istiyoruz ben de istiyorum mutlu oluyorum seninki de muhtemelen erken konuşacak dil gelişimi iyi maşallah yavruya bazısı erken konuşur bazısı erken yürür çocuklarımız bizi şaşırtır
(340 puan) tarafından
Cnm doktorlar annekarninda çok sohbet etmeme bağlıyor hamile iken sürekli sogledigim şarkı ile doğum yaptığımda mememi tutmuyordu ve 4 gün o şarkıyı söyledim an oğlum mememi tuttu ve hep o şarkı ile emdi oğlum 33 gün emzire bildim bazı sebeblerden dolayı anne karnında saat gece 5dedimi uyanirdi doğum yaptım şuan 8aylik gene öğle hiç değişmedi 5 dedimi uyanık . Ve profor doktora gidiyorum araştırmada bu durumu anlattığında ise doktorun verdiği cevap oğlumuz ile çok konuşmanız ile ilgili anne karnında ne yazikki çoğu anne adayı bunu yapmıyor. Ve oğluma 5 düşük tehlikesi atlattım 6agirdi cnm oğlumu konuşarak ikna ettim doktorlar yarın doğurdum dedi ama oğlum ile konuştum o gününde doğacak dedim ve biz kazandık 41+6 günlük doğdu . Ve anne karnında bebekler annelerinin ne demek istediğini anlarlar ve hissederler bilim dalida bogle doktora katılıyorum bir profosorun dediğine ilgili ve ilgisiz anneye görüyoruz biz bunu dedi bebekler doğduğu andan itibaren ne demek istediğinizi anlar ama kendini size konuşmadığı için anlatamaz
(664 puan) tarafından
Canım dr un bütün dediklerine katılıyorum bunlar olabilir anne karnındaki bebekle iletişim kurmak çok önemli emmesi de şarkıya bağlı olabilir doğduğunda seni tanımıştır sesinden şarkı güvende hissettirmiştir bunlar bilimsel gerçekler zaten. Benim dediğim yeni doğan bebek anne diyemez anneye benzer şekilde ses çıkarabilir ve bilincsizdir. Beyin fizyolojisi buna hazır değil çünkü 3 aylık bebeğe yürüdü demek ki bir şey bu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 109 göst.
0 oy
17 cevap 198 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 222 göst.
22 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 289 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu