0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (49 puan) tarafından
Goz temasi kuruyor ismine bakiyor Kizlar napcagimi bilemiyorum hayvanlari falan gosteriyorum oyunlar oynuyorum cok kafaya taktim bu durumu 

4 Cevaplar

0 oy
(403 puan) tarafından
Bazı çocuklar geç konuşur canım sıkma canını 
-Reklam-
0 oy
(5,898 puan) tarafından
19 ay konuşması için daha erken biraz sabırlı ol.. Olmadı oyun gruplarına koy yaşıtlarıyla oynasın 
(49 puan) tarafından
Cok evham yaptim baska cocuklar sakir sakir konusuyor  2 yastan basliyor oyun gruplari gonderecegm ins
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Lütfen şu kilo ve konuşma işini bu kadar abartmayın ya hergun böyle postlar çok açılıyor

Kardeşim benim bebeğim 35 aylık şuan konuşmaya başladı yani her bebek aynı olmaz bunları bu kadar kafaya takmayın 
(49 puan) tarafından
Ya dogru ama millet kafaya takiyor herkes niye konusmuyor diyo annelerin de kafasi bulaniyor kiz mi erkekmi bebegin
(13,887 puan) tarafından
Erkek  bebek benimde çevremde oğlumun yaşıtı olan konuşmayı çoktan çözmüş bebekler var ama ben kafaya hiç takmadım kıyaslama yapmayın bence yapanlarada her bebek aynı değil de
(49 puan) tarafından
Bebekce konusuyormuydu peki
(13,887 puan) tarafından
Biseyeler derdi ama kelime söylemezdi sadece anne baba derdi
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bence gayet normal canım biz nörolojiye gidiyoruz bizimde 25 aylık çok anlamsız kelimeleri faksn var doktirasa dedik gayet normal dedi 
(49 puan) tarafından
Noroloji degilde pskiyatri bakmiyormu bu konuya
(7,376 puan) tarafından
Hayır canım nöroloji niye psikolog baksın ki çocuk küçük ve konuşma kabiliyeti beyinden gelen bir şey bu konuya çocuk nörolojisi bakıyor benim kızım beyin kanaması geçirdi ve sadece konuşmasına bakmak için nörolojiye çağırdı bizi konuşma vücut kontrolü hepsine çocuk nörolojisi bakıyor psikologu uzun süre konuşmayan ve büyük çocuklara bakıyor
(49 puan) tarafından
Anladim tesekkur ederim bende bi arastirayim
(7,376 puan) tarafından
İlk önce çocuk doktoruna götür ona anlat o çocuk norolojisine yönlendiriyor kayıt açıyor zaten o detaylı bilgiyi de verir sana şikayetini söylersen

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 118 göst.
0 oy
8 cevap 198 göst.
18 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 155 göst.
9 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu

380,735 soru

11,399,372 cevap

34,925 kullanıcı

...