0 oy
722 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün kayınvalidem gil geldi doğumum için bana 50 tl çıkarıp verdiler bune dedim görümcen doğum hediyesi gönderdi dediler gülesim geldi gerçekten 50 tl yiğenine göndermesi ne biliyim yani durumu da var halbuki bende sağolsun dedim geçtim

27 Cevaplar

+1 oy
(6,441 puan) tarafından
Durumu var diye milyarlar mı göndersin canım belki eşi izin vermiyordur belki eşinin ailesine öyle davrandığı için kendi ailesinede mecburi öyle davranıyordur takılma düşünmesi yeter böyle düşün sende 
tarafından
Düşünmek değil bence sonuçta yiğeni 50 tl çok komik bi durum hiç düşünmesim daha iyi
(774 puan) tarafından
Katılıyorum size benim eşimde öyle mesela ben çok bol gönüllüyümdür valla herkese herşey almak vermek isterim ama eşim öyle değil işin içinde para oldumu herşey değişiyo onun için gerçekten cimriliğinden sıkıldım yeri geliyo çoğu zaman bana bile para vermiyo böyle şeyler içinde valla zar zor para istiyorum Allah biliyo yani belki görümcenizde benim durumumdadır anlayışla karşılayın
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Harca harca bitmez artık 
tarafından
Tüm ihtiyaçlarımı alırım artık
0 oy
(3,086 puan) tarafından
50tlye bir kıyafet bile alinmiyor artık 
tarafından
Aynen onlara çok geliyo
0 oy
tarafından
Sesli bir şekilde kahkaha atsaydn saol deyip geçseydin d d d 
tarafından
Güldüm sağolsun dedim geçtim
0 oy
tarafından
Gerek yok deseydin 
0 oy
(3,658 puan) tarafından
Iyi ki göndermiş bebeğin her ihtiyacını onla karsilarsinz:)
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Ben bunun hakkını ahirette nasıl öderim deseydin 
tarafından
Hiç güleceğim yoktu :))
0 oy
(2,108 puan) tarafından
Bı takım gelmez ona ne insanlar var ya 
0 oy
(17,817 puan) tarafından
:D hahahahha çok bonkörmüş yavvv
tarafından
Hiç sorma :))
(17,817 puan) tarafından
:D 50 liraya markete gidilmiyo la
0 oy
(453 puan) tarafından
Bacım sen ne dion 50 TL 50 TL bak yazılısı bile havalı onu nasıl harcayıp bitiricen sen bence harcama çocuğuna sakla büyünce okul masrafına filan kullanırsın

Şaka bi yana gorumcen ayıp etmiş 50 TL ne dalga mı geçiyor durumu olsun olmasın hiç vermesin o zaman ondan isteyen yok durumu da yoksa gitsim 40 liraya don zibin alsin o bile kabul edilir nakit 50 TL ne artık dedeler ninener ayıp die bayram harçlığı vermiyor onu
tarafından
Yani aynen 50 tl ye en ucuzundan bi kıyafet alsa bişey dememde nakit olarak 50 tl verince komiğime gitti bide zenginler yani
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Sen de ona öyle yap cnm
tarafından
Öyle yapıcam kendi gelini felan olurda doğurursa 50 tl vericem
0 oy
(286 puan) tarafından
Adi ustunde hediye gonulden ne gecerse o verilir ya kimse kimseye fazla fazla hediye vermek almak zorunda degil keske hersey hediye gibi olsa bosver takma kafana dedigin gibi sagolsun de gec canim
tarafından
Yok kafama takmıyorum ama komik bi durum halası olarak 50 tl vermesi ne biliyim mesela bayramlarda da büyük oğluma 5 tl veriyo
(286 puan) tarafından
Hersey karsilikli canim yaa zamani gelince sende o degerde bisey yaparsın dayisindan dersin
0 oy
tarafından
Bozdur bozdur harca işte ^_^
tarafından
A101 harca harca bitmez :)))
tarafından
Orda bile o paraya bir şey kalmadı
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Dalga geçer gibi valla ben senin yerinde olsam en kısa zamanda onun çocuğunun eline veririm o parayı anlar yüzsüz değilse.
tarafından
Başka şehirde oturuyolar kayınvalidem le birlikte göndermiş yoksa ben onu ona bi şekilde geri verirdim
(7,618 puan) tarafından
Ayıp gerçekten insan utanır güzel güzel müsait değilim hediye alamıyorum dese daha şahsiyetli olur.
0 oy
(7,741 puan) tarafından
A101de harca harca bitmez
0 oy
(11,320 puan) tarafından

Seninki gene iyi bizim de pazardan 2 takım almış biri pullu olunca giydiremedim bile  :D

tarafından
Gerçekten bir hala olarak güzel bir hediye alabilirler
(11,320 puan) tarafından
Bizimki elti  :D ama olsun yani el bile 100 tl yapıp yelek ceket örüp getirmiş hep bende ev hediyesi düşünüyorum onlara ne yapcam onlar bana ne yapmis
0 oy
(248 puan) tarafından
Eliyle birsey gelmıyo muhabbet oda degıl senı anladım kuzum esimin tarafı da oyle biz onlara cerek taktik onlar bize buyuk baslar da bır cop yapmadılar ama gorsen torun torun bir cop yapmaz lar ne bayram ne seyran da
tarafından
Evet işte hani sorun bana veya çocuğuma bişey yapması değil bu şekilde yapması yoksa hiç bir beklentim yok valla
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Birkaç gün önce alışveriş yaptım bebek için en ucuz bebek takımları 100tlden başlıyor burada 50tlye birşey mi kaldı 
tarafından
Napıcam şu karşıdaki markete gidip 2 abur cubur alsam bile gelmez
(1,937 puan) tarafından
İşte aynen öyle
0 oy
tarafından
Yani madem hediye alıyor en azından bir bez bir kuyafet parası verseydi 50 tl ne dir bu devirde
tarafından
Yani aynen bide bi hala olarak
tarafından
Git iki cikolaga bir kola al.gel kiz
0 oy
(280 puan) tarafından
200 verseydin 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 334 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy