0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (513 puan) tarafından
Bebeğim 4 ay 26 günlük hesap yapıyorum yani 20 haftalık ne yerde duruyor ne gökte duruyor kucağıma alıyorum ağlıyor oturtuyorum ağlıyor yatırıyorum ağlıyor sürekli bir mızmızlanma atak haftasında mı diye baktım ama 20 haftada atak görünmüyor 19 haftada görünüyor bu ataklarda bir hafta oynamaz falan oluyor mu acaba normalde bebeğim böyle değil kafayı yemek üzereyim uykusu var uyumuyor sürekli mızmızlanma ağlanma

4 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Doğdu ya haftalık değil aylık söyle artık 4 aylık mı yani daha çok küçük olabilir bir yeri ağrıyorda olabilir normalde böyle değilse
(513 puan) tarafından
Ama bir yeri ağrırsa sürekli ağlamaz mı mızmızlanıyor bildiğin ağlamak gibi değil de uykuya direniyor sürekli oturmak istiyor dik oturmak istiyor hemşire daha oturtturma 5 ayına gelince oturturursun dedi Ben de balkonu çıkartıyorum o zamanlar susuyor ama akşama kadar da balkonda oturamayız saat 7'den sonra dışarıya gezmeye çıkartıyorum yani garip bir çocuk oldu bir yerinin ağrımasıyla alakası yok diye düşünüyorum o zaman anlardım sanırım genelde atak haftalarında böyle oluyor
(6,441 puan) tarafından
Olabilir belki dışarı alışmıştır evde sıkılıyordur benimkide küçükken dışarıdan sesler gelince kafasını kaldırırdı uu diye sesler çıkartırdı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tam 9 ay 10 günü doldurdu mu doğduğunda 
(513 puan) tarafından
39 + 4 de doğurdum
tarafından
Atak haftaları tam 9 ay 10 günden hesaplanır canım mesela benim oğlum geç doğdu 7 şubatta normal doğması gereken 2 şubattı bir hafta önden takip ediyor haftaları senin bebeğinde şu anda 19.hafta içinde oluyor
(513 puan) tarafından
O zmn atakta:(
tarafından
Evet maalesef
(513 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(449 puan) tarafından
Yani neredeyse 5 aylik. Belki diş çıkarıyordur onun huysuzlugu olabilir 
(513 puan) tarafından
Ama anlatmak istediğim kucağıma alınca susuyor gezdirince mızmızlanıyor yatmak istemiyor direniyor sürekli dik oturmak istiyor keşke bir oturmaya başlasa oturmaya başlayınca da başka derdi biter hiç derdimiz bitmeyecek sanırım: (
(449 puan) tarafından
Benim oğlum da 4 aylık anlattiklarini Bende yaşıyorum. Kime soruyorsam büyüyor artık diyo. Bide masallah 9 kilo kaldirmakta zorlaniyorum. Eşimde de durmuyor. Çoğu bebek öyle sanırım.etrafini merak ediyor. Önceden emzirirdim biraz oynardım uyurdu. Şimdi öyle değil. Gece 3 te yatirdim 7 de kalktı. İnan dün duştan yarım ciktim. Ağlama krizi tuttu. Biraz sakinlestirdim geri gittim duşuma devam ettim. Anne olmak zor gerçekten canlari sağ olsun mecbur idare etcez:)
(513 puan) tarafından
Evet aynen söylediğiniz gibi eşim sağ olsun yardımcı oluyor ama beni istiyor Ben de normalde 8.30-9.00 gibi uyutuyorum 3 gibi uyanıyordu sonra 6 gibi uyanıyordu bir daha uyumuyordu bu aralar sürekli uyanıyor sürekli ağlıyor ağlamaya direniyor Ben de biraz oyalar sonra yatırırdım Ama bu aralar nafile işte neyse geçecek elbet bu günler
0 oy
(626 puan) tarafından
canım bizde 3 ay 21 günlüğüz 4nvü ay atağı deniliyo buna 35 hün sürüyormuş Rabbim kolaylık versin
(513 puan) tarafından
İnşallah Allah kolaylık versin
(513 puan) tarafından
Uyutuyorum gozlerini kapatıyor saniyesinde kalkıp geri ağlıyor gezdiriyorum biraz susuyor tekrar başlıyor
(626 puan) tarafından
aynı canım aynı gece uykusunda bile aynı problem
(513 puan) tarafından
Ne zaman bitecektir ki
(626 puan) tarafından
hiç bilmiyorum ama elbet birhün biter bitmezse de biz zamanla alışmış olucaz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 81 göst.
10 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 216 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
0 oy
4 cevap 81 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Buglem_06 (10 puan) tarafından soruldu

379,636 soru

11,364,417 cevap

34,841 kullanıcı

...