0 oy
117 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar ana okulu çantaları internet e çok küçük. Bimdeki ni de boyut iyi ama kalitesini beğenmedim. Bide oğlum örümcek adam li istiyor. Ama boyutlar besler çantası gbi.icine resim defteri zor girer.  Şimdi zaten ben tasicam. İlk okul cansasi alsam sırıt irmi

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız cocugunda küçük sanki çocuğun taşıma kuvveti ne bı kat üst girse tamamdır 
tarafından
İçine başka bişey koydurmuyolarmi
tarafından
Yok kız aylık ihtiyaçları sen alıp götürüyor sun zaten bide sülük Alican bitti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anaokulu çantası küçük olur zaten çünkü çoğu eşyası okulda sınıfta kalıyor 
0 oy
tarafından
Anaokulunda genelde her gün eşya taşınmiyor, dolaplarında duruyor esyalar. Resim defteri filan kullanmıyorlar zaten. Büyük çanta komik durur biraz, öğretmen sadece beslenme çantası ve suluk isteyebilir bile.
0 oy
(626 puan) tarafından
biz sadece beslenme ve suluk koyuyorduk çantaya sen taşıyacaksan beslenme çantası alsan olur seneye zaten tekrar alınacak çanta bence fuzuli masraf bu çanta ben aldım ama keşke almasaymışım şimdi kenar bekliyo
tarafından
Sadece beslenme ve suluk mu götürüyor. Yani kalem defter kıyafet yok mu
(626 puan) tarafından
onları ilk bi götürüyorsun canım okulda kalıyor ayrıca boyama kalemi normal kalem silgi kalemtraş eve de al bütün eiyalar okulda kaldığı için öğretmen boyama yada çizgi çalışması verdiğinde eve aldığın kalemleri kullanıyosun okula getir götür olmuyo zaten bi tanede çıtlı dosya alıyoaun ödevleri de onda getirip götürüyorsun
0 oy
(156 puan) tarafından
Boyalar kalemler kitaplar herşey sınıfta dolapta kalıyor çantaya sadece yedek kıyafet beslenme suluk koyuluyo ben oğlumu 2 sene gönderdim ikisindede o şekilde oldu
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Ya benimde oğlum 2 buçuk yaşında o kadar hevesim var ki çanta kalem resim defteri almaya alsam acaba saçma olur mu çok istiyorum ne zaman büyüyüp okul alışverişi yapacam yavruma :)
(649 puan) tarafından
Neden saçma olsun ki benm kisim 18 aylık peluş çanta aldık her dışarı çıktığımızda sirtina takmak istiyor ben bazen içine sülük bazen atlet feln koyuyorum çok mutlu oluyor.gecen yıl oğlum 1.sinifti kızım 10 aylıktı.eline kalem kağıt veriyorduk.cok güzel kalem tutmayı öğrendi hiç göstermediğini halde
(1,024 puan) tarafından
Bende almak istiyorum alacam hevesim çok var :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 252 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,567 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,660 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.