0 oy
191 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
çok canm sıkkın düşünceler içindeyimm. 34 haftalık hamileyim eşim askerri personel sürekli ayrıyız. Bu sabah izne geldi. Telefonunda Google arama geçmişine baktım uygunsuz videolar izlemiş galiba. Kafayı yicem yaa niye yapıyo ki. Kendimi değersiz yetersiz mişim gibi hissediyorum  o böyle yapınca. Onu çokkkkk seviyorum ama bu yaptığı da zoruma gidiyo. hep mi erkekler aynı . Hiç bı ihtiyacımı eksik etmez ailesine karşı her zaman arkamda beni savunur her zmaan şefkatle yaklaşıyo incitmemek için tartışmalarımizda hep alttan alır. Allah'a şükür her yönüyle dört dörtlük ama böyle videolara bakması üzuyo :( 

5 Cevaplar

+1 oy
(2,877 puan) tarafından
Hep aynı değil çok şükür eşimde görmedim göreceğimi de asla düşünmüyorum.
(6,053 puan) tarafından
Gelir simdi linc ekibi yapmiyan erkek yoktur yakalanmayan erkek wardir die
(1,271 puan) tarafından
Yapmayan erkek vardır onlar o şekilde kendilerini kandırıyor
(2,877 puan) tarafından
Onlar sadece her erkek yapıyo amaan diye kendilerini kandırıyolar oysa Allah korkusu olan, Eşini SEVEN ADAM asla yapmaz
tarafından
Çok şükür benim eşimde yapmaz
(6,053 puan) tarafından
Cok sukur ben kendiminkinden de cok eminim
-Reklam-
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Bunu kendisiyle konuşmalısın biz ne desek boş. 
0 oy
(5,827 puan) tarafından
Bunu direkt olarak kendisiyle konuşman gerekiyor. Tabiki üzülecek bir konu başka kadınlara bakarak tatmin olması gurur kırıcı ve iğrenç. O yüzden bu konuyu alttan alma yada susma otur konuş halletmeye çalış. 
0 oy
(782 puan) tarafından
Burasi seni etkilemis canim postlar cogu olumsuz ve bakma gereksinimi duymuşsun , bence eşinle bu konuyu konusarak çözebilirsiniz kimse doğuştan herseyi öğrenerek gelmiyor hamileyken cogu kadin ilk hamileliginde esiyle olmaktan cekinir bebege birsey omasin diye hatta boyle dusunen erkek sayisi da fazla bunlari acik net sekilde konuşursanız aranizda bence sorun olmaz , rahatsizligini soyle devam edersede birak onun günahı  canim napcan kac yasindaki adam sonucta neyin ne oldugunu biliyor dedigin gibiyse zaten seni dinler kafanda büyütme olayi insaniz konusarak iletisime gec kafanda türetme kendine zarar bebegine zarar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 149 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evaeva (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 341 göst.
0 oy
11 cevap 541 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı