0 oy
781 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün eşimin doğum günüydü pasta kalpli mumlar kuru gül yaprakları vs. Aldım bide öncesinden elbise sipariş vermiştim akşam işten geldiğinde kutlama yapacaktım aniden geldiği için yemek yedik ben çaktırmadım ama eşim zaten hep der ben doğum günlerini sevmem kutlamamda benimkinide bir kez kutlamıştır akşam ben içerdeyim gelme deyince anladı ben sana demedim mi bilmiyo musun beni gibi şeyler söylemeye başladı bütün hevesim gitti hiçbişey yapmadım elbiseden haberi bile yok görünce nasıl tepki vereceğini tahmin edemediğim için giymedim ne yapabilirim bilmiyorum 

17 Cevaplar

+7 oy
(27,351 puan) tarafından

Kusura bakma eşin çok odun birisi sevmeye bilir ama az saygı duysun sevinmis gibi yapsın bu çok zor birşey değil 

-Reklam-
+2 oy
(2,347 puan) tarafından
Benim bile zoruma gittiyse seni düşünemiyorum canım huyunu biliyormussun keşke yapmasaydin odundan üstün kalas bildiğin kusura bakma
tarafından
Ne bileyim belki bi seferlik bişey demez diye düşündüm ama :/
0 oy
(4,932 puan) tarafından
Yanlış anlama böyle birine ben kilimi kipirdafmam keşke hiç bişey yapmasaydin cnm
tarafından
İlk ve sondu zaten
0 oy
tarafından
Yaa tüm hevesini kırmış :( sende otur karsisina kendin ye pastayı sen sevmiyirsun zaten de :D 
tarafından
Valla hiç dokunmadım bile pasta öyle duruyor dolapta
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Çok sinir bozucu bir durum ya
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Allah aşkına normal bi günde bu hazrlıkları yap sebebsızce baklm bunada tepkı verecekmı böyle seylerımı sevmıyo yoksa dogumgunlernımı anlarsın....

Mutlaka oturup konus sevmesende saygı gösterebılırsın degısıklık olrdu hvamz degısırdı senın ıcın bıseyler yapmak hosuma gidiyor en azndan saygı gosterebılırdin diye konus yaptıgı cok yanlş bak bızzat bende sevmem ama esım sevıyo oyle seylerı benım kafada şu var ozel gunde hatırlayacaksa benı hıc hatrlamasın dıyorm o yuzden sevmıyorm ama asla esımede kızmadm bunun ıcın hevesını kursanda bırakmadım
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Şuan bn bile üzüldüm yani eşin tam bi odun insan nezaketen de olsa düşnmen yetr hayatm der 
0 oy
tarafından
 Sevmeyebilir ama bu sürprize bu şekilde davranmamalıydı
tarafından
Görmediki hiç birini haberi bile yok hazırlık yapcaktım anlayınca tepki verdi hevesim kaçtı yapmadım
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Benimkide aynı yapmıyorum değmiyolar bugunde terapiye başladım o nasılsa bemee aynıyım kendim için varım elbiseyi kendin için giy yapmadığını gorsun kendisi istiyo zaten bekleiyo zamanla goreceksin
0 oy
(587 puan) tarafından
Cnm benim eşimde sevmez ilk evlendigimiz zaman yaptım ailem filan geldi masa vs kurdum bayada süsledim filan sonra eşim bana ben sevmiyorum böyle şeyleri yapma dedi ailesindendir gormemis ailede de hata odun gibiler, geçenlerde doğum günüydü küçük birşey yaptım ses etmedi kutlama tarzı değilde rutin günlük gibi. Sende oyke yap bida büyük bişi yapmaz sevmiyorsa sevmiyodur. Kendini üzmeye gerek yok oda öyle birisi seviyor seni değer veriyorsa takılma bile buna
tarafından
Sevgisi ve değerinden şüphem yok ama içimde kaldı heves etmiştim elbisemi giyemedim bile
(587 puan) tarafından
Aman boşver uzun yıllar var giyersin cnm nolcak üzme kendini
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Odun yaw walla boswer bacım bırdaha bir cop alma ve yapma 
tarafından
İlk ve sondu :)
0 oy
(782 puan) tarafından
Elbiseyi giy otur pastayı ya afiyetle ye dogum günün kutlu olsun de 
tarafından
Güldüm güzel fikir :)))
(782 puan) tarafından
Hicbir erkek odun degil edanur bence bu tarz seyler yap dogru yoldasin zamanla o sana uysun , sen ona degil çünkü mutluluk sevgi ve yapilan guzel anilardan ibaret ve onun sevdigi seyleri ve senin sevdigin seyleri yaparak aşılaya bilirsin dogru yoldasin
0 oy
tarafından
Tabağını doldur karşısında ye İyiki doğmuşsun ya bak sayende pasta yiyorum bugün de.
0 oy
(2,688 puan) tarafından

Kaba :ermm:

Bazı erkekleri nasıl anneler yetiştiriyor hayret ediyorum mutlu olmayı değerli hissetmeyi gereksiz görmeleri nasıl acayip.
0 oy
(6,288 puan) tarafından
Üzülme canım tecrübe etmiş oldun. Kocan saygısız biri. Bunun için kalp kırılır mı. Boşver. Bir daha bişey yapma. Kendi doğum günün olduğunda ailenle arkadaşlarınla kutla onu çağırma. Ne de olsa sevmiyor...
0 oy
(1,679 puan) tarafından
At çöpe hatta geç önüne aç TV karşısında güzelce ye ne gerek var odun
0 oy
(34 puan) tarafından
Üzüldüm.. benim eşimde sevmez hemde hiç ama ben her doğum gününde bir hediye alırım  geçen senede mesela evliliğimiz de ve evimizde ilk doğum günüydü yıl başı diye ufaktan bir masa hazırlamıştım tam geri sayımda elimde pastayla daldım odyaa hiç anlamadi ama çok mutlu oldu hissettim sevmese bile hoşuna gitti öptü sarıldı ne gerek vardı aşk dedi ilk başta tabi ama yinede mutlu olduğunu söyledi yani nezaketen de olsa beni kırmadı Rabbim hayırlı halden anlayan ve kırmaktan korkan eş nasip etsin cümlemize olmayanın da kalbine gönlüne versin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,119 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 132 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Prensesmom (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 248 göst.
+1 oy
22 cevap 540 göst.

378,958 soru