0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Eşimle birbimize çok aşık olarak evlendik. Ve evliligimiz daha çok yeni. Aramızda aile dışında tek bir sorun bile yok. Ama ne zaman bu mesele ortaya çıksa tartışıyoruz ve ikimizde cok yıprandık. Benim ailem eşimi istemediler ve ben onların karşısında durdum, evlendik.  Bu yüzden eşim aileme saygılı davransa da ısınamıyor ve sürekli kendi ailesine gitmemiz gerektiğini söylüyor. Her tatilde onun ailesinin yanındayız. Eşime daha yeni evlendigimizi ve bir duzen kurmamiz gerektiğini defalarca anlattım. Ancak ben olmasam ailem yapamaz diyip sürekli onlarla olmak istiyor. O zaman ben de kendi ailemle olmak istiyorum diyince de kabul etmiyor. Güzelce konuştum olmadı tartıştık olmadı yardım almayı teklif ettim olmadı. Ne yapmam gerekiyor?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evlenmeden öncede böyle değilmiydi canm . Ne yaparsan yap düzelmez 
(1 puan) tarafından
Ailesine her zaman düşkündü ama bu kadar değil. Bizim düzenimiz olur, aranızdaki mesafeyi korurum, her hafta her hafta gidilmez zaten diyordu ama şu an öyle olmadi
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eşin aynı ben... Annem için özellikle asla yapamam dünyadaki herkes bi tarafa annem bir tarafa anneme ettiği bir laf yuzunden dava bile actım ben eşime.... Tatiilere gelince benim eşimde ailesiyle grcirmek ister gittikte burnumızdanda geldi birinde 8 aylık hamıleydım birinde 3 aylıktı bebek... Herneyse yapı değişmez canım yani ben kendim için diyeyim anneme düşkünlüğüm asla grcmez eşininde gecmez
0 oy
tarafından
Zaten bişey olmamış biz nasıl olduralim ki 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,128 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 258 göst.
0 oy
0 cevap 57 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ebrualya3003 (76 puan) tarafından soruldu