0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

:D:D Ya ben nasılım hadi bana zayifsun deyin sevindirin beni, annelik güzelleştirme deyin İbrahim Tatlıses gibi olmamızın deyin:))))

5 Cevaplar

0 oy
(849 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Sen cansın can <3benim temiz kalpli güzel hemşehrim aynı şehirdeyiz ama burda tanışmak nasip oldu bir türlü yüz yüze görüşemedik nasipse gelecem ama minnoslari da buluşturalim emin yüz yüze geldiğimiz de sanki yıllardır tanışıyormuş gibi olacağız dedikodular havada uçacak telefon kesmiyor bizi dilimiz sismis:)) seviyorum seni canım benim ❤

tarafından
Ayyy kuzum benim can hemşerim. O dilim nasıl şişti nasıl:))))) tabiki minnoslarsiz olmaz ki kız  :))) bekliyor bigun inşallah havalar sogmadan gelsen ah keşke ah keskem:)))
(849 puan) tarafından
Ah keskem :( kuzum bu aralar mert hasta seninkilere de bulaşır Allah korusun havalar iyiyken mertte düzelirse gelecem inşallah
tarafından
Oy geçmiş olsun cnm. Soğuk olsada sorun değil sobaniz var:)) ah hiç sorma yaa benimkiler de hasta ikisi birden oldu hemde
(849 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım havalar çok dengesiz ya soğuk mu sıcakmı anlamadım kalın giydirsem terliyor ince giydirsem soğuk ne yapacağımı sastim kuzum
tarafından
Valla bende cnm ya. Burdan yazmak zor oluyo cevap atcaksan vatsaptan yaZak,:))))) benimkiler de aynı canm gece buz gibi sabah buz gibi öğlen yaz geliyir akşam tekrar soğuyor
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
2 tane kızı olan tatliş bir hanımefendi:) yorumlarımdan gördüğüm kadarıyla yapıcı ve yardımseversin canım seviliyorsun:) 
tarafından
Ayyy teşekürler ❤️ evet biliyorsun bak :))
0 oy
tarafından

2 tane kızı olan daş gibi hatun Masallah güler yüzlü komik birisin ama ilişkide senin sözün geciyo:D

tarafından
Hahaha Allah seni belli profilden kız:D adamla fotoğraf çekilmiş yanında masum masum duruyo hahaha
tarafından
:)))) o fotoğrafı bile zorla çektirdim silah dayadım gafasina:))
tarafından
Belki belii sürat beş karış zorlandığı belli hahaha:D
tarafından
Hahaha :)))))))))) kız şaka Maka hep öyle bı resimde gül ve adam diyom ya alışmışım ciddi durnaya diyo kendilerini erkek manken saniyolar heralde:)))
tarafından
Hahahahaa :D :D
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bi ara çok aktiftin ama bu ara pek göremiyorum seni buralarda aktif olduğum zamanlarda nasılsın unuttum :) ama espirili hayatı tigye aman biri gibi gibisin :) adında fatma bu arada :D hatta soyadında özyavuz:)
tarafından
Ah kuzum ah benim evde sebekem çekmiyor o yuzdn giremiyom girsemde bı saat pistlara bakamıyorum o yüzden annem babam olunca onların internetini caliyom:))))) hayatı aslında pek tiye almam ama almak zorunda kalıyorum yoksa çekilmez anasını sattimin dünyası:)))) aaa adımı hemde soyadimi nasıl bildim kız:)))
0 oy
tarafından
Donu çok güzel karısın "D büyük kizin aynı benim kızıma benziyor annenin kopyasısın veeee bu kadar ") iyisin iyi seviyom seni ❤
tarafından
Ayyyy nekadan doğru hatırlıyor kız maşallah :)))❤️
tarafından
")) hatırlarım "))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 455 göst.
30 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 842 göst.
0 oy
28 cevap 757 göst.
0 oy
8 cevap 362 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu

380,078 soru

11,377,807 cevap

34,864 kullanıcı

...