0 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
kizlar  benim 28 aylik bir kizim var.    az once  mesela  cocuk eylenceye  gitdik bir  suru cocuk vardi ama  hic biri kizimla  oynamadi kizim yalniz  kaliyor. o kadar cocuklara hasretle  gidib bakiyorki onu oymatsinlar  diye. yada sevsinler  diye..  biri konusdursun hemen gider onla  oynar  buyuk insan bile  olsa  fark etmez.  ama.cogu cocuk kizim onlara gidince  korkub kaciyorlar  kizimda oyle. olunca cok uzuluyor disarda  sarki soyluyor cocuklarin heosi dans ediyordu ama  benim kizim yalniz  bir  yerde   dans  ediyordu tek basina.  bu durum beni cok uzuyor. bir kardesi falan olsa  oda yaninda olda  onla  oynasa  diye  hep dusunuyorum.  kiskanc  diyil benim kizim eve bir cocuk gelse  mesela  tum oyuncakLrini ona verir. oynasin diye.    biz  anne babasi olarak asiri sevgi dolu buyutduk qaliba.  kiradayiz  maddi durumuz   iyi diyil.  esimin isi var  cok sukur calisiyor.  kres  falan koyamiyorum.  cunki bazi cocuklar. kizimi yalniz  kaldiginda  dovnek istiyorlar. yada itiyorlar  hep.   sahid. oldugum icin buna korkuyorum bende.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence acele etme. Sonuçta su an gebe kalsan hemen hop oyun oynamaya baslamayacaklar. Cok yıpratıcı bi durum olusur senin acindan kizin acisindan. 
(1,161 puan) tarafından
bak bunuda  dusunuyorum diye karar  vermedim zatem.
-Reklam-
0 oy
(285 puan) tarafından

Bacm ben 24 yaşına gircem erken evlendim oğlum tekti 3 yaşındaydı kardeş yapım dedim yaptm 4 aylıkken karnmda kalbi durdu sonra bidaha nasip etti rabbim kızım oldu sonra yine kazayla gebe kaldm bı oğlum daha oldu büyük  oğlum 5 yaşına girdi kızım bu ayın 12 snde 2 olcak ve bebeğim de 24 günlük maşallah :D hepsi büyüyüp gidicek

(1,161 puan) tarafından
ay kiyamam rabbim hepsini korusun canim  benim
0 oy
tarafından
Bebek rizkiyla gelir ama gözle görünen gerçekler var maalesef hayat çok zor. Bisey diyemiyorum. 13 ve 26 aylık iki bebeğim var evet çok fazla artisi var.  Kimseye ihtiyaç duymadan güzel vakit geçiriyorlar 
(1,161 puan) tarafından
benim kizim her kese  gidiyor  ama  oynamiyinca  cok uzuluyor. cok sevgi dolu bir kiz. he rkes  onu sevsin diyor  kiz  cocugu nazli olur diyorlar ya  benim kizimda tamda  oyle
tarafından
Anlıyorum benim kızım da oyle daha kardeşine hiç  vurmuslugu bile yok cok şükür.  Oynatır, biseyler içirir oyalar falan :)) ama cok masraflı iki çocuk
(1,161 puan) tarafından
evet  cok masrafli biliyorum. esim simdiki isinde  malesef  3 yillik sozlesmiesi var.  isinde  cikacak ocakda     baska  bir is  var ona gidecek onda mayisi dahada cok olacak.
tarafından
Yani durumunuz çok çok kötü değilse düşünebilirsin valla bakıyorum yiyecek ekmeği zor buluyoruz diyenlerin 3 er çocuğu var
(1,161 puan) tarafından
yok ya canim kendim universite  mezunuyum su an kizima  bakiyoru mdiye calismak istemiyorum.       allaha  sukur ac diyiliz acikda  diyiliz.  cok sukur
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Valla canım ben bebeme zor bakıyorum bı de ıkıncıyı getirip canıma ot tıkayamam. Bırak bı sekılde onunla da oynayan cıkar kucuk kardeş buyuge yaren olsun diye yapılmamalı
(1,161 puan) tarafından
oyle gorunce  cok uzuldum  az once
(8,318 puan) tarafından
Kac yasında cocugunuz
(1,161 puan) tarafından
2  bucuk yasinda  28 aylik daha dogrusu diyim.
(8,318 puan) tarafından
E daha küçük annesi hele bı buyusun oyun kursun düzelir üzülme
(1,161 puan) tarafından
duzelmiyor  canim ya.   markete  bile gitse   her kesle konusur. oyle  cok sicak kanliki
0 oy
(48,667 puan) tarafından
butun çocuklar ayni seyi yaşıyor arkadas olmak istiyo enerjisi tutarsa oluyo yeri geliyo yalnız kalıyor yeri geliyo kalabalıkta oynuyo 

ayrıca her kardeşten güzel oynuyo diye bisey yok büyük olan istemiyor kucuk olan büyüğe rahat vermiyo 
(1,161 puan) tarafından
evet  cok doru eve geliyor anne   kardes  hani nerde diyo.  bebek nerde diye soruyor  bana. esim  kafami karistirdi bu konuda bir azda

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 1,688 göst.
0 oy
4 cevap 160 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 664 göst.
21 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
+2 oy
2 cevap 139 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...