0 oy
826 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Oğluma yenidoğan tulumlarini kesip tişört kazak olsrak kullanıyorum gerçekten durumumyok eşim çalışmıyor devlet vs hepsine başvurdum bizde şans yok çıkmıyor birşey lütfen elinde kıyafet olan varmı yollar misiniz .

Kixim da 3 yaşında zor ona yetiyoruz
notu ile kapatıldı: Yasak post

7 Cevaplar

+1 oy
(2,564 puan) tarafından
Nerdesin hangi şehir bende var CNM istersen  ben adanadayım
(2,564 puan) tarafından
He vallahi sen dedektif ejeer haaaaa
tarafından
Sbbdbsbd ne biliyorsun olmadığımı dnndndbdb
(2,564 puan) tarafından
Anladım CNM haaa
tarafından
Otobüs çarptı canım biri post acms kıyafet için istersn ona yardm et
tarafından
Yokkiz ciddi yım çocukların foto sunuda atms
-Reklam-
0 oy
(48,785 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canim 
tarafından
Amin Allh hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
(897 puan) tarafından
1 yaş neysede 3. 6 ay ne bebegin şuan 7..8 aylık var eski postuna bakınca gördüm
tarafından
Oğlum 6 kilo her türlü uzunda olsa kısa da olsa giydiriyorum seçme şansım yok
0 oy
(695 puan) tarafından
Mersindeyim elimde 2 poşet oğluma olmayan kıyafetler var alabilirseniz verebilirim
(37 puan) tarafından
Lütfen bana verirmisiniz 2 yasinda oğlum var olmadığı için ne giydircegimi bilmiyorum isterseniz fotograf da atarım inanmazsanız
(695 puan) tarafından
Siz hangi sehirdesiniz
(37 puan) tarafından
Bursadayım abla
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşin neden çalışmıyor
(7,768 puan) tarafından
Noldu kız:D
(7,768 puan) tarafından
Kız çok safsınız araştırmadan yardım etmeyin bn akıllandımbk bnide az sövüşlemediler :D ama öğrendim artık .d
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Sen 3. Çocuğuda yaparsın çok sürmez gitsin kocan çalışsın baba olmak kolay mı hazıra konuyosun kusura bakma. Başvurduğun yerler tabi vermez evde essek kadar baba varken 
(2,922 puan) tarafından
Ya bırak bu işleri evde akşama kadar yatan essek gibi adam var yardım yapmayın şöyle insanlara lütfen çevreniz de bildiğiniz tanıdığınız insanlara yapın bunun gibiler telefona internete veriyolar özel hastanele gidiyolar bide burda utanmadan dileniyolar biz sabah kalkıp işe gidip onun bunun ağzına bakıyoruz marifet çocuğu yapmak değil eli ayağı var çalışsın
(8 puan) tarafından
Valla bacim kusura bakma ben yazmıştım ozelde dogum yapmışsın diye hesabi da bilerek kapattim sirf sana cevap vermek icin acmistim. Senin karsinda ***** yok. Annen 6 ay kadar yardim ediyorsa yine eder onu gectim milletin duygularinu istismar edip gelip burada beddua etme sana zaten dönen dönmüş zatende coluk cocugundan kork. Sohbet kısmında da hamilelik kisminda bebek bakimi kisminda da heryerde actigin postlar ve cevaplar ortada. Sirf sana cevap vermek icin bu kisimda hesap actim sendrn çok daha fazla ihtiyac sahipleri var. Kocana soyle tekrar hamile bırakmayı düşüneceğine çalışsın evine para getirsin.
(8 puan) tarafından
Hayir birde o kadar yalanci ki halen yalan konuşuyor annem 6 ay özele gönderdi bilmem ne demis. Hamile soru cevap kisminda hamileliginin basindan beri adana da ozele gitmis. annesi hamile kaldigini öğrenince aldir onu felan demis sozde oyle yazmış :)) psikolojik sorunlari var belli ki ayrica üzüldüm...
(1,024 puan) tarafından
Valla benim kocam gece gündüz demeden yavrumdan ayrı kalıyor sırf iki kuruş üst üste koyalım diye  millet te adam evde yatsın ondan bundan gelsin oh nede olsa millet veriyor yapmayın burda yardım falan Allah aşkına
(1,024 puan) tarafından
Yapmayın valla yapmayın onlara yapacağınıza sma li bebeklere bağışta bulunun böyle adamlara rahat vermeyin nefret ettim valla insanı günaha sokuyorlar tobe yarabbim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 319 göst.
11 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hayat0606 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 703 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.

381,524 soru

11,422,471 cevap

34,980 kullanıcı

...