0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeklerinizin burnunu izotonik suyla açarken bebişiniz feryat figan ağlıyormuu? Doktorum 3 saatte bi temizle dedii ciğerlerine inmesin diye elletmiyor kesinlikle çığlığı basıyor

7 Cevaplar

0 oy
(453 puan) tarafından
Oooooo ben bundan çok çektim canim yaa artık yildim bile denebilir 2 yasinda kizim var hastalandıgi zaman ateşi haksızlığı iştahı filan bosveriyorum o kadar yıldım burun temizliğinden inan abartmıyorum bir burun temizliğini eşimle ikimiz 10 dkda yapıyoruz feryat figan çığlık kıyamet gören etinde et kopamıyoruz sanar kac kere bu yüzden kayın babamla gorumcemle kavga ettim onlar bırak ağlatma diolar bende mecbur yapicam nefes alamiyo diorum ama cocuk büyütmekte en zorlandigim şeylerden biri 

Bide ikizlerim var onları tek başına kolayca yapıyorum keske kizimda oyle olsaydi
tarafından
Kıyamam yaa 2 3 4 aylıkken falan rahat temizliyodm bende ama şimdii 11 aylık çığlığı basıyor kafasını bi sağa bi sola bende hoşnut değilim bu durumdan ağlamasını hiç istemem ama iyiliği için sağlığı için yapmak zorundayım :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet . Normal aspratorle çekerken de öyle şu yapınca da .  Boğulacak gibi ağlıyor ikisi de 
tarafından
Aspratörle çekmene gerek yok dedi sık kendi akar zaten dedi bende öyle yapıyorum eşim işte valla tek başıma zor oluyor anlatamam ama mecburum
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Hasta mı bebeğin canım. Benimki de ağlardı babasıyla zor tutardık bi taraftan sıkınca diğer burundan çıkıyo ne varsa zaten ama zor baya tek imkansız yapamazdım eşim olmasa ben.
tarafından
Soğana karanfil batırıcam bakalm kuzum ben öyle duymuştum çok faydalı diyorlar
(1,246 puan) tarafından
Heh aynen bak yapmayınca aklımda soğan diye kalmış :) yap bakalım çok geçmiş olsun iyileşir hemen inşallah
tarafından
Amin kuzum inşallah burun akntısı geçsin başka bişi istemiyom valla çocuklarımızın tırnağına taş değmesin çok zor
(1,246 puan) tarafından
Öyle valla benimkinin de dünden beri akıyo burnu geniz akıntısı yok diye rahatım silip duruyorum ama zor ya biz hasta olalım onlar iyi olsun
tarafından
Aynen valla hep öyle diyorum
0 oy
(11,306 puan) tarafından
Ben oynarken yapıyorum tabi aspiratörü u zor yapıyorum  
tarafından
Valla zar zor yapıyoz bizde bi şekilde
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Benimki de çok ağlıyor kuzuu. Ama hasta olduğunda doktor sizinki gibi sürekli temizle 2 saate bir demişti. Mecburen ağlasa da temizledim çünkü Allah korusun ciğere inmesi daha kötüü. O yüzden temizle ağlasa da rahatlıyor 2 3 dk idare edicez mecburen. Keşke hiç hasta olmasalar ama malesef mümkün değil. 
0 oy
(3,182 puan) tarafından
Aglıyor da ayaga dikine susuyo :) 
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Canım ben sana yaşadığım olayı anlatayım ben de aynı bu şekilde temizliyordum doktorumun onerısıyle kızım biraz nazlanıyordu istemiyordu ama ağlamıyordu da günde 2 defa bu şekılde temizledim . Buarada benım kızımın kulakları ağrıyor doktora götürüyoruz bakıyor bişey yok diyor ama çocuğun eli hep kulağında  rahat 3 ay bu durum böyle devam ettı çocuğumun kulağı hep ağrıdı sonra ben bütün temızlemeyı yapmadım 15 gün cıvarı falan kızımın da o ara ağrısı falan kalmadı . Tabi benim aklıma ızotonık su hiç gelmiyor.bırgun baktım burnu tıkanmış dur dedim açayım o gün yıne ızotonık su kullandım ve kızımın kulakları yıne ağrımaya başladı . Ondan sonra bır daha kullanmadım ve bır daha da kulak ağrısı yasamadık . Şırıngayla hafıf tazzıklı verıyoruz ya sanırım o kulaklara yoğun basınç yapıyormuş ben böyle bır sorun yaşadım belkı senın bebeğini de rahatsız eden bişey vardır ıyı takıp et canım 
tarafından
Kuzum 3gündür ağlıyor daha önce çok kullandm izotonik su öyle bişi yaşamadm daha dün kulanmaya basladm elletirmiyor burnuna genzi dolmş işte ıhlamur içircem smdide balgam söksün diye bakalm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
7 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hayallhanem (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 80 göst.
22 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nz (553 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.
17 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 83 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alisimm (2,358 puan) tarafından soruldu

380,278 soru

11,385,936 cevap

34,886 kullanıcı

...