0 oy
110 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (169 puan) tarafından
Kızlar oğlumun burnu akıyor temizlemem lazım balgam fa çıkarmak için normalde izotonik su kullanırdım cokta iyi olurdu ama geçen haberlere çıkmıştı sağlık bakanlığı izotonik sulari piyasadan toplaticakmis zararliymis. Acabaa yalan mı yoksa bilemedim. Napsam olmuyor bi etkili oydu

3 Cevaplar

0 oy
(2,666 puan) tarafından
Serum fizyolojikten bahsediyorsan kimi markalar toplandı canım. Ben Bruno baby kullaniyorum
(169 puan) tarafından
Evet canm onsan bahsediyorm.  Zarar veriyormuş diye topladılar kullansam kötü bsy olur diye korkuyorum. Ama nasıl temizlenecek diye gunlerdir kara kara düşünüyorum balgam bi türlü bitmedi hırıltısı akıntısı. Önceden bi kullanirdim hemencecik rahatlardi temizlenirdi
(2,666 puan) tarafından
Canım yasaklanlar haricinde kullanabilirsin ben gözüne bile kullanıyorum bebeğimin . Doğduğundan beri burnuna killaniyorum şu an dört aylık oldu. Çok şükür hiçbir sıkıntısı yok.
-Reklam-
0 oy
(876 puan) tarafından
Markalı olanların çoğu toplatıldı normal izotonik serum fizyolojik kullanırsan yani serum formunda olanları onlarda bi sıkıntı yok oğlum şu an hasta devamlı açıyorum burnunu şırınga yöntemiyle 
(169 puan) tarafından
 Zarar veriyormuş diye topladılar kullansam kötü bsy olur diye korkuyorum. Ama nasıl temizlenecek diye gunlerdir kara kara düşünüyorum balgam bi türlü bitmedi hırıltısı akıntısı. Önceden bi kullanirdim hemencecik rahatlardi temizlenirdi
(13,834 puan) tarafından
Serum formunda al arkadasin dedigi gibi ben de ole kullaniyorum
0 oy
(4,419 puan) tarafından
Eczaneden SF olarak alın. Serum suyu olarak yani. Onlarda sıkıntı yok. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 296 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 81 göst.
22 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nz (553 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 125 göst.
17 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frezya (693 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 84 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alisimm (2,359 puan) tarafından soruldu

381,247 soru

11,413,546 cevap

34,960 kullanıcı

...