0 oy
543 göst.
Diğer kategorisinde (812 puan) tarafından
Kalp gözü açıktır ya falan dediğiniz birileri var mı? kızlar 
Yada sizin kalp gözünüz açık olsaydı kime söylerdiniz yada ne yapardınız, hayatınız nasıl olurdu,
Nasıl biri olurdunuz 

Hayatınızda nasıl şeyler yaşardınız 

Kalp gözü açık insanlar nasıl kişilerdir

Sohbet Olsun ♥️

27 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından

En İyi Cevap

Yazmayı unuttuğum bişey var 

"KALPLERİ YANLIZ ALLAH BİLİR."

(2,804 puan) tarafından
Klp gözümü dür bilemem ama bazen ayan oluyor olaylar yada rüyamda görüyorum Bi zmn snra gerçekte rüyamdakinn aynısı yerede oluyordum tesadüfmü bilemiyorm
-Reklam-
0 oy
(812 puan) tarafından
Bir ben mi meraklıyım böyle konulara kızlar 
0 oy
tarafından
Benimde açıktır belki
(812 puan) tarafından
Neye göre söyledin canm
tarafından
Bazı şeyler rüyamda ayan olur
(812 puan) tarafından
Bu herkeste oluyor kuzu nedeni ise ruhların olayları daha önce yaşaması
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Kalp gözü mü bilmem ama başıma ne zaman kötü bir olay gelse yada ağlasam babannem arıyor akşamına rüyamda seni gördüm diye hep 
(812 puan) tarafından
Aranızda çok güçlü bir bağ var demek ki
(13,824 puan) tarafından
Bu ablam ya anlamında rüyaları çıkar bana hamile kalcaksin sen demişti ki hiç düşünmüyordum.hatta dalga geçmiştim tutmadı adetim falan diye bekle dedi ve kaldım gerçekten ayy çok garip
0 oy
tarafından
düzenlendi
ur o başka olay ya şimdi yazsam egoist falan derler ndndndnndnd iki gözümle bile yeterince şey görüp hissediyorum 3  u kaldırmaz artikbu ben 
tarafından
Herkesin inşallah
(812 puan) tarafından
Nerelisiniz kız eşinle hiç benzemiyorsunuz
tarafından
İkimizde marasliyiz askom ama ben onu Ağrı dağının ininden aldım :)
(812 puan) tarafından
Haha iyi canım Allah mutluluğunuzu daim etsin Aminn ❤️
tarafından
Amin ❤️ herkesin ki canım bende seni merak ettim nur
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Kalp gözü müdür nedir bilemem ama Bi gece aşırı derecede ölüm korkusu oluştu durduk yere ya ben ölecem yada biri ölecek dedim kendi kendime ertesi gece anneannem vefat etti 
(812 puan) tarafından
Bu üzdü beni en kötüsü kötü bişey hissedince olması 6.his mi ne ki aceba
0 oy
(6,814 puan) tarafından
yanj bunu soylemek ne kadar dogru bilmem ama ruyamda her hangi konuda bisey gorsem en fazla 2 gun icinde ona benzer olay yasarim bu %95 boyle olur
(812 puan) tarafından
Allah kötü şeylerin şerrinden korusun canım
0 oy
(590 puan) tarafından
keske oyle biseyim olsaydi :)
(812 puan) tarafından
Hiç araştırdın mi ki kız nasıl oluyor kalp gözü açık insanlar belki kaldiramayacagimiz bir özelliktir
0 oy
(590 puan) tarafından
ben instagramda bitane kadini takip ediyorum durugörücü herseyi biliyo ne kadar guzel bisey etrafimdaki herkesin yalan soleyip solemedigini herseye odaklanirdim :))
(812 puan) tarafından
Duru görücü mu dedin kuzu bakim hele kimmiş o
(590 puan) tarafından
bak :)
0 oy
(770 puan) tarafından
Kalp gözü mu bilmem ama benm canm bsy çekse ya da gözüm kalsa bı sekilfe gelir o :D ya da birini düşünürüm ya başına bsy gelms olur ya da görürüm gbi gbi bsyler oluyor 
(812 puan) tarafından
Rabb'im köyü şeylerden korusun canım
0 oy
(1,361 puan) tarafından

Bi keresinde bi hocanin sohbetini dinliyordum. Ağzımda da sakız vardı ama çiğnemiyordum. Sonra hoca sakızla ilgili bişeyler söyledi. Ben şok. Sakızı nasıl yuttugumu bilemedim.:D Meğer hoca kalp gözü açık bi insanmış. Hiç unutmam bu olayı. 

(812 puan) tarafından
Demek böyle bişey kalp gözünun açık olması
(1,361 puan) tarafından
Aynen onların içlerine mi doğuyor artık bilemiyorum.
0 oy
tarafından
Yani bazen ruyamda ne olursa ertesi gun veya baska gunler oluyo gercek
(812 puan) tarafından
Ruhun daha önce gördüğü için oluyor canım genellikle herkeste görülüyormus bu
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Ben acık olduguna ınanıyorum ve bu zor bir durum 
(812 puan) tarafından
Gorunmeyemleri yada mezarda acı çekenleri de görebiliyor musun Özge abla
(10,784 puan) tarafından
Ypk kız mezarda acı cekeni nasıl göreyim. Görsem kaldıramam. Ama mesela ölenleri cok görürüm rüyamda. Benim arkadasım vefat etti gencecik. Rüyamda gördüm. Bana anneme soyle benim acık resimlerimi paylasıyorlar kaldırsınlar dedi. Hakıkatende sosyal medyada paylasıyorlarmış. Annesine soyleyince sok oldu kadın. Bir kerede ilk öldügü gece neden hastahaneye beni görmeye gelmedin desi bana filan. Mesela kötü rüya göreyim o oglenden aonra cıkar. Bir kere rüyamda kocamın cebinde condom oldugınu gördüm. Uyandım gittim o cebe bakrım ve buldum
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Klp gözü acık olanlar bunu farkında olmazlar yada farkında olanlarda söylemez canm:)bunlar mübarek seyler özel şeylerdır. kendıni öveni bılememü:DŞükür çevremde huzurunu hıssettikleirm var 

(812 puan) tarafından
Şimdi göz atan bir emoji niye yok acep

Biliyorum kuzum ama şimdi bu yazıyı okuduğun yerde sende bişey fark edeceksin

Zaten böyle mübarek insanlar hicbisey söylemezler sadece sunarlar ve fikre tâbi olurlar en doğruyu Allah bilir kuzum her Anne bir melektir tüm yorumlar a baktığımizda herke biseyler hissetmiş yaşamış önemli olan Allah'ın bizden istediklerini anlamak

Sadece Herkesin fikrini merak ettim canm Allah bizi sevdiği kullarının arasına katsın AMİNNN ❤️
0 oy
(7,606 puan) tarafından
Onu bilmem de ama 

Allah bazılarının gözüne perde indirmiş 
(812 puan) tarafından
Evet bunu görebiliyorsan ne mutlu sana
0 oy
(220 puan) tarafından

Gerçekten böyle bir paylaşım yapacaktım ki karşıma cikmasi tesadüf değil 

Mesela bir mekana boş diye girerim hemen dolar tahminde ederim yine şimdi burası dolacak diye 

Otururken şimdi şu kişi arasaydi yada arayacaktı derim bakarım telefon çalar o kişi 

O gün kötü birşey olacaksa hiç halim olmaz bütün gün yatmak isterim 

Vb birçok şey 

(812 puan) tarafından
Allah kötü şeylerin şerrinden korusun canım
0 oy
tarafından
Müthiş di kamil bi tanıdığım var hocam k ndisi acik kalp gözü bizzat sahit oldum cok ca bol ca zikir cekersen aciliyo ooo aradaki perde onun dereceleri var her gectidiginde bi perde kalıyor bu sefer baska aleme dogru yolculuk baslaiyo sonra oo deniz hayy diyo ooo rüzgar huuu diyo sabah namazında ooo oten kuslar allah diyooo dahada anlatamicam bu kdar benden canooo
(812 puan) tarafından
Kalp gözü açık demek Allah la olan bağla ilgili canım evet onlar başka bir aleme geçiş yapıyorlar ama hocanın ve Deniz rüzgar kısmını anlamadım
0 oy
(748 puan) tarafından
Kalp gözü açıklığı mi bilmiyrm benm ablam bazı şeyleri hissedar yani onların varlığını . Birgün oturuyorduk dediki burdalar birşeyler yapıyorlar hissediyrm burda tuhaf bit enerji var der. Ve ablam asla tek kalamiyo 
(812 puan) tarafından
Ablan nasıl biri mesela soyel biri mi saf temiz kalpli kimsenin kötülüğünü düşünmeyen kötülüğe iyilikle karşılık gösteren biri mi

Bunlardan hangisini yapıyor
(748 puan) tarafından
Ablam çok saftır acaip iyi biridir kimseyi incitmez  sosyaldirde
0 oy
(7,662 puan) tarafından
Hayır asla istemem. Öyle insanlardan da bir çekinirim. Etrafımda var öyle birkaç kişi. Mesela diyelim ki o gün bir olay yaşamış olayım. Akşam da kalp gözü açık dediğim kişi ile görüşeceğim. Öyle bir sohbet ediyor ki sanki biliyor benim yaşadığımı ve bana öyle güzel ders, nasihat ediyor. Sonra eve bir geliyorum ki tüm dertlerim bitmiş, bu sefer de nasıl bildi benim bu halimi düşüncesi beynimi bitiriyor
(812 puan) tarafından
Hiç sormadın mi canım nasıl oluyor da böyle oluyor diye
(7,662 puan) tarafından
Aman yok kız korkarım ben ☺️
(812 puan) tarafından
Ahahaha Allah seni güldüm gece gece ☺️☺️☺️
(7,662 puan) tarafından
Gül kız ☺️
0 oy
(147 puan) tarafından
Benim açıktır mesela 

Rüyamda görürüm bir olay olacaksa 

Yada hissederim cikiyor yani
(812 puan) tarafından
Bunu birçok kişi yaşıyor canım nedeni ise ruhunuzun olayları daha önce yaşaması
(147 puan) tarafından
Yaa nasıl yani ruhumuzun daha once yasamasi
(812 puan) tarafından
Gündüz yazarım sana canım akşam akşam boşuna korkutursun kendini
(770 puan) tarafından
Bunuda merak ettim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
31 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde Aami5 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 663 göst.
4 Kasım 2021 Moda kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 191 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde User271 (0 puan) tarafından soruldu

378,338 soru

11,324,234 cevap

34,775 kullanıcı