0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (315 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ayyy bu kaynanalar ve biricik oğulları benim de kaynanamlar uzak şehirde oturuyor dünden beri bendeler ama çok sinirimi bozuyor bizim evinizdeki herşey için yada bebeğime aldığım herşey için kaç para nerden aldın yok evinizde yok yok işte yok bilmem eşime sen tutumlu değilsin benim saç rengimi beğenmez istemiyorum değiş der :D bugun patladım saç benim beden benim istediğim gibi yaparım dedim diyor ki oğlu için o hangi renk seviyor dedim bilmiyorum hangi renk seviyorsa gitsin kendi saçını boyasını onun sevip sevmemesinden bana ne sustu her geldiğinde saçımı konuşur (sarı) bende hamilelikte koyu renge dönmeyi düşündüm ama ona inat asla değiştirmem :)) bide gitmiş benim sevdiğim turşudan almış sen seviyorsun diyor

Yarın gidiyorlar ALLAHtan kayınpederim çok iyi adam kaynanam bir konuşur başım tutuyor bebeğimi sevmesini bile istemiyorum (tabi dile getirmiyorum)

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ooo hep yaşadık ve artık alıştık. İyo yapmışsın söylemekle
(315 puan) tarafından
Yok ben gelemem valla sinirimi görünce kayınpederim karısına sus artık dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
:Dddddd melek kaynanalar zaten biz kötüyüz ya macera için laf ediyoz işte napalım can sıkıntısı :)) iyi yapmışsın
(315 puan) tarafından
Ya ben başta hep sustum tamam dedim geçtim ama her geldiğinde aynı konu yeter artık dedim :)
tarafından
Bencede yeter ona ne oluyor sanki kendi saçlarıı
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Dile getirip susmamakla en iyisini yapmışsın saç renginden ona ne
(315 puan) tarafından
Evet bide yapsan daha güzel olur demiyor istemiyorum bu rengi diyor düşünsene kafa benim saç benim o istemiyorum bu rengi diyor :)
(2,610 puan) tarafından
Ahahha komik gerçekten kendi istediği rengi yapsın:) boşver
(315 puan) tarafından
Diyorum ya inadına değişmem ben bide çok inadım haberi yok
(2,610 puan) tarafından
En iyisi kuzum sessiz kalmayacaksın hiç bir zaman
0 oy
(12,962 puan) tarafından
İçimin yağları eridi kız iyi yapmışsın oh olsun 
(315 puan) tarafından
Valla ya eşimde yan odada duyuyor hiç birşey demedi gelmedi bile korkudan :))
(12,962 puan) tarafından
O istemiyorsa boyatmasın aslında ters etki yapacaksın mesela bende senin saçını bu renk istemiyorum ama bir şey demiyorum gibi :) nefret ediyorum gelinlere oğullarının cariyesiymiş gibi davranan kaynanalardan sanki bu hayattaki var oluş sebebimiz oğullarını memnun etmek her konuda onlara yaranmak eşit görmüyorlar
(315 puan) tarafından
İşte oğlu için o nasıl seviyo diyor sanki benim fikrimi beyan etme hakkım yok kendi bedenim için bide yani kocam dert etmiyor sana ne
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kız yakın olsan napardın dayan 2 3 gün bak bide evi de kıskanıyor ay bunların hepsi aynı ya
(6,441 puan) tarafından
Benimkide dün diyo yaşlanınca kim bakar gibisinden bende evin küçüğü bakar dedim baban bütün parasını ona yedirio sen fakirliğe o zenginliğin içine doğmuş bi zahmet anasına babasına da baksın dedim
(315 puan) tarafından
İyi demişsin hayır evlenirken kabul edilmiş olsa ok ama evlenirken ne konuşulduysa o olur benim eşim tek erkek bi ablası var sadece evli oda
(6,441 puan) tarafından
Vallaha ya hayır kızı var ilk evliliğinden annesi öğretip canıma düşüyor görüşmüyorz 14 yaşında o yetmıo babasıda bir fena asla aran bozulmaması lazım o tiplerden annesi zaten üvey ee daha ne yani
(315 puan) tarafından
Aman boşver ben kaynana diye değil kendi annemle de yaşamam tabi ALLAH sağlık versin hepsine ama uzak olmak en iyisi saygı baki kalıyor
(6,441 puan) tarafından
Aynen öyle bizden uzak Allaha yakın herkes
0 oy
(5,313 puan) tarafından
Bizde öyleydi yüz versem gene yapar ama artık buz gibiyim mesafeliyim
(5,313 puan) tarafından
Bende cevabımı veririm Vala artık çekemiyorum ya. En iyisi mesafe boşver hoş bazıları ondan da anlamıyor
(315 puan) tarafından
İşte biz yakın olsak kesin çok kötü kavga ederiz herşeye karışır
(5,313 puan) tarafından
Uzaksa iyi benimki 10 dk mesafede ama iyiki yokuş var. Önceden aynı sokaktaydık deli ediyordu beni
(315 puan) tarafından
Yok yok uzak bi doğumdan sonra gelmişti oğlum 3.5aylik yeni geldi bidaha inşallah seneye :)
(5,313 puan) tarafından
Ay ne guzel:)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 778 göst.
21 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elif yalçın (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 473 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 313 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde pikachu.53 (1,745 puan) tarafından soruldu