0 oy
309 göst.
Aile kategorisinde (1,709 puan) tarafından
Delirmek üzereyim ya uzun ama ALLAH RIZASI İÇİN AKIL VERİN oglum cumartesiden beri hasta ateşi çıkıyor iniyor dünden beri ALLAHA ŞÜKÜR çıkmadı hiç bu sabah güzel uyudu kaç gündür uyumuyordu saat 11 gibi kaynanam çat kapı geldi neyse kahvaltı çay içtik oturuyoruz bende yeni mama yedirdim ogluma oynuyordu kaynanam da avakadolu mama yapmıştım onu yedirmek istedi dedim anne yeni yedi yapma kusacak tamam dedi balkonda çamaşır asıyorum arkamdan maması yedirmiş odaya geldim hala yediriyor çocuk ögürüyor bağırdım anne ne yapıyorsun sana ne dedim ben diye ne olacak yedi işte dedi oglum Bi anda öyle bir kustu ki bağırdım çağırdım oglumdan uzak dur o sırada eşim geldi anladı hiç birşey diyemedi çocuk yeni yeni kendine geliyor simdi iç çekerek uyudu anlamıyorum ya yeni yemiş zaten niye zorlarsın sonra niye gelmiyorsun der eşimde dedim asla oglumu emanet etmem güya alışverişe gidecektik çocuk ne halde bak diye haklısın dedi konuşacam dedi içim gitti aldım kucagıma ya kustu öyle sonra baktı gözüme dolu dolu huuuu diye diye Üstünü degiştim simdi iç çeke çeke uyuyor ya

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani yaptığı doğru bir şey değil ama kötü niyetle yedirmemiştir bence geçmiş olsun
(1,709 puan) tarafından
Geçen haftada ellerini agzına sürekli koyuyor diye parmaklarına tuz sürmüştü dedim anne yeni mama yedi daha 15 dk olmamış ögürüyor gördün bırak da
tarafından
Ayyy bak bu yanlış her  çocuk elini ağzına koyar Allah aşkına parmağını emmeyen çocuk mu var. Gönlün rahat değilse emanet etme o da eski usül biri galiba
(1,709 puan) tarafından
Asla bırakmam eşimde dedi yanlız bırakma dişleri kaşınıyordur çocuk bu ya tuz nedir dedik küstü gelmedi surat astı bugün geldi yine karıştırdı
tarafından
Yanindan ayrılma gözün çocukta olsun :)))
(1,709 puan) tarafından
Eşim konuştu  kayınpederimi bekliyor gidecekmiş aman  gitsin
-Reklam-
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Bazen dediğinin tersini yapmaya bayılırlar çok geçmiş olsun canım
(1,709 puan) tarafından
Sagol canım ya çocuk yeni kendine geldi zaten iç çekiyor hala
(12,851 puan) tarafından
Bu sıralar yine çocuklar da salgın var çok dikkat et canım iyi ki eşin senden yana olmuş olmayan çok kişi de var
(1,709 puan) tarafından
Gördü ya gözü halini çocugun soğuk algınlığı vardı ateşi bitti az öksürüğü vardı simdi bu hali çocuk masum masum baktı iç çekti uyudu
0 oy
tarafından
İlla kendi bildiğini okuyacaklar
(1,709 puan) tarafından
Daha bırakmam ona asla emanet hiç etmem bizim yanımızda ancak güvenemem ben
0 oy
tarafından
Aynısı benim başıma geldi. Kaynanam değil de eşimin halası yaptı. Kaynanam da bebeğe çeşme suyundan vermeye kalkıştı. Artık gözümü ayırmıyorum üzerinden. Misafir gelirse gelsin valla oturuyorum bebek durmuyor diyorum kendileri yapıyor her şeyi. Millet pek meraklı her şeye burnunu sokmaya. Napsak yok olmuyor gözünden 1 saniye ayıramayacaksın onu anladım 
(1,709 puan) tarafından
Asla ayırmam bu kaçıncı 3 aylıkken seviyorlar bende mutfaktaki görümcemin kızı elini ısırdı kan toplamıştı ben bağırdım Bi anda çocuğa kızdı bana o daha çocuk olur dedim eli ne halde birdaha getirme
tarafından
Tamam çocuk yapmış bir anda ama bebekle cocuk tek değil ki yanında bir yetişkin var onun bakması bebeğe de çocuğa da sahip çıkması gerekirdi
(1,709 puan) tarafından
İşte kıskanıyormuş ondan yapmış eeee sen niye engel olmadın simdi geldimi güzelce sever annesi yle ben anlattık ona güzelce o senin kardeşin büyüdümü ablalık yapacaksın simdi birşey görse arasa alalım anne diyor geçen kot ceket beğenmiş arasa aldı
0 oy
tarafından
Çok şükür ki uzağım :) Allah bağışlasın geçmiş olsun
(1,709 puan) tarafından
Amin canım sagolasın bizde haber bekliyoruz iş olursa 1 saatlik mesafeye gidicez en azından çat kapı gelemez
tarafından
Ben yikarim ortalığı annem bile olsa. Birws kendini bilip uzak dursalwr herşey güzel olacak da
(1,709 puan) tarafından
Ben teyzeme de anneme de aynıyım
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Çok haklısın tepkini vermekle iyi yapmışsın yazık çocuk zatn hasta sen daha niye yedircm diye zorluyosn ben anlamıyorm benimkide aynısını yapmsti benim kızım aç değilse hayatta ağzını açmaz yemek için kayınvalidem burnunu sıkarak yedirmeue çalıştı bende çok kızmıştım ona daha yapamadı 
(1,709 puan) tarafından
Kayınpederim geldi beni öyle üzgün gördü direk kaynanama dedi ne yaptın bana ne diyorsun dedi demesin mi sen mimli sin diye

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,018 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 501 göst.
4 Şubat 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 897 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,448 göst.