0 oy
98 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba.

Kronolojik olarak 4 ay 6 günlük düzeltilmiş olarak 2 ay 29 günlük erkek bebek annesiyim 

Oğlum sağ elini sol eline gore daha aktif kullanıyor daha rahat ağzına götürüyor oyuncak falan tutuyor ama sol eliyle bunları yapmıyor güç kaybı yok ellerini tuttuğumda kendini kaldırmaya çalışıyor hatta bazen sadece sol kolunu tutuyorum kalkmaya çalışıyor ama bu bir sorun teşkil edermi ? Yasayan var mı? 

2 Cevaplar

0 oy
(453 puan) tarafından
Bebeğinin ne kadarlık olduğunu nie anlamadim ki ben keske kac haftalik dogacakti kac haftalık dogdu onu yazsaydın 

Benim de 33 haftalık ikizlerim var oğlumun biri genelde sol tarafın daha aktif kullanıyor ilk bebegimde öyleydi suan o sol elini kullanıyor bence onunda o tarafı baskın ama için rahat etmiyorsa bi pediatri uzmanina sor
(453 puan) tarafından
Yaaa böyle şeyleri kafana fazla takma sen benim yaşadıklarımı bi bilsen oturur ağlarsın bu çocuk konusunda benim çektiğimi kapıdaki kopek çekmedi bende 5 yıl bekledim ve beklerken inanılmaz acılar yaşadım 3 bebegimi toprağa verdim o yüzden şuan hiç en kötüsünü düşünmem hep iyiye yorarim baktım kafama takar gibi oluyorum hemen bi pediatri ye götürüp danisiyorum canını sıkma cocugunuda fazla inceleme tmm gozlemle ama o kadarda onu öyle yaptı normal mi bunu böyle yaptı normal mi deme çocuğuna da zarar verebilirsin
(2 puan) tarafından
Ben topraga vermedim ama 2 kürtaj 4 düşük yaşadım aşılama tüp bebek hepsini yaptım olmadi tam vazgeçtiğim an da mucizem geldi çok şükür bende kötüyü çağırmiyorum ama gorduklerim ve yaşadıklarımız beni etkiliyor benim görümcem de 3 evladını toprağa verdi o yüzden etkisinden çıkamıyorum
(453 puan) tarafından
Asla gördüklerinden etkilenme herkesin kaderi bir değil sen ayrısın o ayrı ben ayriyim kötü düşünme anneliğin tadını çıkart bebeğin büyüdükçe bu zamanlarını özlüyor insan küçükken bende keske büyüsede şu çileden kurtulsam diordum simdi kafamı duvara vuruyorum biraz daha fazla vakit gevirseydim keske simdi kocaman oldu
(2 puan) tarafından
RABBIM salih evlat etsin inşaallah
(453 puan) tarafından
Amin cümlemize
-Reklam-
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım o erken doğma yada gç doğma ile ilişkili değil bebeğin bi tarafı daha baskındır benim oğlumda çoğunlukla solunu kullanırdı halada öyle solak olacak büyük ihtimalle şuan 27 aylık benim oğlumda prematüre sınırındaydı 2550 doğmuştu
(763 puan) tarafından
Amin kuzum benim cümlemizi inşallah benimde bi anda olmuştu evlendim bi ay olmadan hamile kaldım aslında bizde bebek düşünmüyoduk ama oldu :) Rabbim ne zaman uygun görüyosa o zaman yolluyo demekki kuzum tabiki öyle ama çok evham yapmamak lazım yoksa bizim gibi en ufacık şeye doktora götürüyoruz işte maalesef biraz daha rahat olabilsek keşke
(2 puan) tarafından
Çok istiyorum rahat olmayı ama malesef başaramıyorum inşallah RABBIM yardım eder de kurtulurum bu evhamdan
(763 puan) tarafından
İnşallah canım ama çok zor benim eşim daha çok evhamlı onunda kardeşinin başına yazık nerdeyse herşey gelmiş bebekken o yüzden ben daha rahatım ona bakarak ama bende çok rahat olduğum söylenemez
(2 puan) tarafından
Ben 2 kürtaj 4 düşük yaşadım. Bunların hepsi doğal gebelikti belki gen ile alakalı diye 2 aşılama 1 tüp bebek yaptırdım tutmadı herşeyden vazgeçtiğim bir anda geldi mucizem ama gebeliğim çok zor geçti sürekli yatıyordum erken doğum riskim çok yüksekti çok zor 32 .haftayi gördük gebe kalmadan önce 2021 yılının ocak ayında görümcem ikiz bebeklerini kaybetti o ara hamileymiş  2021 yılının sonuna doğru da o bebeğini kaybetti yani 1 yıl içinde 3 evladını toprağa verdi o yüzden etkisinden çıkamıyorum bazı şeylerin hep RABBIM e sığınıyorum RABBIM herkesin evladını bizimkini de korusun inşallah
(763 puan) tarafından
Amiin amiin canım benim tabiki yakının birinde böyle şeyler yaşayıp görmen daha etkiliyo oluyo ama kötü düşünme ki kötü olmasın çok zor tabiki yaşayan bilir ve ben yaşamadım direk hamile kalmışım ben bide ertesi gün hapı almama rağmen hamile kaldım bi süre olmasın istiyoduk ama oldu olacağı geleceği varmış ki iyiki gelmiş diyorum şimdide öyle okadar detay düşünmemeye çalış biliyorum elimizden gelmiyo ama çocuk daha rahat sakin büyüyo

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tplkdr (32 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 291 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Casperiye (4,198 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aslhnmthn (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.

380,331 soru

11,388,061 cevap

34,891 kullanıcı

...