0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar kaynanamın evine çok sık gitmiyorum 2 haftada bir 3 haftada bir falan. Geçen gün hastaneye gittim eltimde onlardaymış kaynanam beni aradi çocuğun durumu nasıl falan diye baktım dedi gel bize sofra yerde sende kahvaltı yap falan dedi açıkçası hoşuma gitti. Hastane dönüşü oraya gittim hemen kızımı banyo yaptırdı falan sonra başladı evimi temizleyin dolaplarimi silin demeye. Eltime demiş ben ablamlara gidiyorum ikiniz evi dip köşe temizleyin silin diye zoruma gitti açıkçası zaten her gün her gün giden biri değilim ama niye menfaat için beni çağırıyor ki bu kadarına da pes diyorum. (Bu arada ben ayrı eve çıkalı 3 ay oldu eltim her hafta gidip evini temizliyor kaynanamda tepesine bindikçe biniyor ama ben yapmıyorum hasta vs. Olsa yaparım o başka tabi)

6 Cevaplar

0 oy
(782 puan) tarafından

Temizle bir daha da uzun sureli gitme :D

(1,618 puan) tarafından
Hahahahah gitmiyorum sürekli zaten. Kafa yapilarimiz uyuşmuyor herkes evinde huzurlu olsun
(782 puan) tarafından
Evet dahada uzat anlamında dedim :-D
-Reklam-
0 oy
(4,916 puan) tarafından

Kac yasinda sagliginda sikinti var mi

Mesela benim kaynanam 48 49 yasinda iyide is yapar aslinda
Ama annem 53 yasinda ve kalçası çıkık o yüzden bacagindan fazla is yapamaz 
Yani durumuna gore degisir
(1,618 puan) tarafından
Hasta olduğu zamanlarda oluyor ama eli ayağı tutuyor
(4,916 puan) tarafından
Eee hasta olunca yaparsin o zaman :)
(1,618 puan) tarafından
Menfaatci işte her fırsatı kolluyor
0 oy
(7,659 puan) tarafından
Ben de temizlemem hastalık durumu farklı ama işini yapabiliyorsa gerek yok yani
(1,618 puan) tarafından
Yani insan baş edemiyor canım ya
(7,659 puan) tarafından
Kendi evimin temizligini zor yapıyorum yani millete yetişemem gerçi 10 saat uzağız ama gittiğimde de yapmam temizlik
(1,618 puan) tarafından
Tek bana değil etrafındaki herkese iş yaptırma peşinde. Eltimi de biktirmis artik
(7,659 puan) tarafından
Valla yolunu bulmuş kaynanan oh valla
(1,618 puan) tarafından
Eltim daha da gitmem çok yoruluyorum diyor
0 oy
(437 puan) tarafından
Dejavu oldum ilk hamileliğimde düşük tehlikem vardı ayaga kalkma dedi doktor izindeydik kaynanamda bakmıyor bana bir kaşık su verenim yok kocam aldı anneme göturdu benim yanımdan ayrılmıyor kocam 2 . Gün aradı yemek yaltım kızıda alın gelin diye gittik boynuna bisey sarmış başınada ee ben öluyorum hastaneye gidelim yok gitmem ceren şuraları bir süpürsün misafir gelecek evde eşşek kadar kizi var oturmus pubg oynuyor ben süpürge tutacam olur birde düşük tehlikem var direk eşime ben seni arabada bekliyorum diyip ciktim evden ayıp ya o halde beni oraya çağırdı sırf gönlü kirilmasin diye gittim yemeğinde falan degilim yani keşke hemen evden ciksaydın 
(4,916 puan) tarafından
Seninki baya abartmis ama kizi yapsin ee el kizi ya kimse acımıyor
(437 puan) tarafından
Cocugumun kalp atışı yoktu doktor doktor geziyorum almanyadan bacısı gelmiş diyorki bırak occuk önemli degil bacımın tapu işi var onu tapuya götürün bu lafın uzerine birak süpürgeyi bardak kaldırmıyorum
(1,618 puan) tarafından
İş güç zor değil yaparsın biter gider ama yaptığı hareket zoruma gitti
(437 puan) tarafından
Gider tabi niye gitmeyecekk resmen kullanmaya çalışıyor hazır evinide ayırmışsın bosver birdahaya işim var de cik onun kahvaltısınami heveslisin
(1,618 puan) tarafından
Çok şükür kurtuldum
0 oy
tarafından
İkinizde bırakıp gidin az yesin de uşak tutsun. 
(1,618 puan) tarafından
Alışmış rahata bacım
tarafından
Size mi guvenmis siz yokken napiyirdu
(1,618 puan) tarafından
Komşuları geliyomuş
tarafından
Yok artık

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 378 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Lovelyyyy (82 puan) tarafından soruldu