0 oy
519 göst.
Aile kategorisinde (268 puan) tarafından

Ben bazen hazırlayamıyorm 3 yasında oglum ve 6 aylık kızım var qün icerinde cok yoruluyorm kızımda geceleri cok uyanıyor emziriyyorm esimde 6 da kalkmam gerekiyor ama bazen kalkamıyorm esimde cok kızıyor yine kahvaltı yok durum yapıcak yine kahvaltısız işe qidiyorm felan işte ama kalkamıyorm n yapim ailem il fısında iki qün sonra qelicekler diyorki qörücem seni onlara nasıl hizmet ediyorsun :'(

60 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Hazırlamıyorum hak etmiyor
tarafından
Hahahaaa alemsin ya :D artiladim+++
(6,053 puan) tarafından
Yıkıldım☺☺☺
tarafından
Bahar + için teşekkür
Ay gülün kızlar hahaha
(1,136 puan) tarafından
Güldürdün beni bacım al sana benden en helalinden ++++  :)))
tarafından
+ lar için teşekkürler kızlar
Ay gülün hep gülün haha
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Nasil gittigini ruhum bile duymuyor erken vakitte kahvalti yapmiyo 
(9,572 puan) tarafından
Ahahah bu ben
+1 oy
(8,581 puan) tarafından
Ben hazırlamak istyorm esimde uykumu bölmek istemiyo. 
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Hazırlıyorum hergün o yemek istemiyo zorla yediriyorm
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Eşim 24 mesai caliisyor birgün evde birgün işte ise gideceği sabah akşamdan saklama kabına hazilarim iş yerinde yer eve geleceğinde de birlikte yapıyoruz zaten 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Durum yapacak derken wp durumuna neden böyle birşey yapıyor ki hemde küçük 2 çocuğun var ayrıca gelen misafire 6da mı kalkıp hizmet edeceksin ki laf söylüyor
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Benim eşimde istemez sabah canı istemiyormuş bazen hazırlarım 
0 oy
(7,284 puan) tarafından
İki bebe var bende her sabha hazirliyorum kahvaltısını 
0 oy
(763 puan) tarafından
Hem yemeğini yap hem çocuklarına bak hem temizliğini yap bence sen eşine değilde eşin sana hazırlaması lazım iki tane çocuğun varmış geceden tabak yap domates salatalık kaşar filan streçe sar alsın yesin yada çok ters bi eşin varsa 
0 oy
tarafından
Vardiyali çalışıyor. 6.bucukta gittigi zaman hazirlardim o saatte pek yiyemezdi, şimdi bebek var zaten kalksam hazirlasam kızar. Şimdi işten geliyor hazırladım bekliyorum ☺️
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Hazırlıyorum ben şuan için adam yeri geliyor gün içinde ekmek yiyemiyor bali kahvaltı yapsın 
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Saat kaçta giderse gitsin kahvaltısını hazırlarım çok yorgun olsam bile çayını demler masasını kurarım kalkıp yer 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Benimki sabah işe gitmiyor ama gittgi zamanlarda hazırlardim ama yemezdi sonra bıraktım yiyemiyor sabahları öyle kalkamasamda bişi demez atistirir kendi eşinde bişi demesin birgün kalkamadiysan atistirsin gitsin deliksiz uyumuyosun onun gibi
0 oy
(66 puan) tarafından
Bnm eşimde erken gıdıyor kendisi istemiyor cnm 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Hazırlıyorum zaten 4 5 ayda bi geliyo ama yorgunsam yada rahatsız gibiysem o önden yavaştan hazırlamaya baslıyo bende toparlanınca kalıyorum yardım ediyorum ama kalkamıcak gibiysem hazırlar hepsini eşin abartmıs baya agzının ortasına kürekle vurasım geliyo soylelerini gördükce okudukça görümcem hiç kalkıp hazırlamaz eşine adam kendi kalkar yapar gider senelerdir de Boyle derler ya yapan degil s.ı.c.an yaranır diye o hesap onların kide
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bak sabah ın 9 u oldu toplasan 2 saat uyumadım gece ufaklık yüzünden. Bi de kalkıp kahvaltı hazırlayamam, kendisi d3 illa hazırla demez sağolsun. Yapsam yer ama görüyor halimi. 
0 oy
tarafından
Kalkmiyorum sağolsun oda uyandirmaz hatta kızım uyanırsa alır onu kapımı kapatırlar beraber kahvaltı yaparlar giderken uyandiriri kahvaltısını yaptı uyanık haberin olsun diye . Evime gelen misafir de erken kalkmaz ben ne zaman kalkarsam o zaman kahvaltı hazır olur 
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Valla benm esimde 6da uyanir gider gitttigni anlamam bioe baslarda kahvalti hazirlardm ona devamli ama o benm o saatte istahm yok hemde sen zahmt etme diye istemiyor artk
0 oy
(1,792 puan) tarafından
5 te gittiği için rahatım hazırlamıyorum :)
0 oy
(657 puan) tarafından
 beni uyandırmadan gider bebe uyutmuyor diye uykumu bölmezdi oğlum büyüdü hamileyim diye yine uyandırmazdı kahvaltıda istemezdi bana kahvaltı yap dese az ye bi hizmetçi tut derim kendisi işte çalışıyorsa ben evdemi oturuyorum gücüm yetse yaparım zaten bu erkek milleti çok biliyor herşeyi 

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 861 göst.
17 Aralık 2020 Aile kategorisinde Emremra (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 432 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Vuslat_vuslat (216 puan) tarafından soruldu
+3 oy
15 cevap 624 göst.
0 oy
20 cevap 414 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu