0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından
5 yıllık evliyim artık burama kadar geldi artık gorusmek ısdemıyorum kaynanam Kayın babamla gormeyı seslerini duymayı bile ıgrenıyorum. Cocugum un 1 yas dogum gununu bıle mahvettiler  sebebi babamın pahalı hediyeler almasıymış. Sankı ben hediyelerini ısdıyorum da, neyse kaynanam hırsızlıkla bile suclamıştı zamanında. Esıme gorusmek ısdemıyorum dedıgım halde goruntulu arıyorlar gel konuş diyor sanki mecburum.. Esımede kıyamıyorum hiç kaynanasıyla konuşmayanlar küs kalanlar eslerıne kıyabılıyormu ne yapsam nasıl yapsam

20 Cevaplar

+1 oy
(9,571 puan) tarafından
Çok da güzel kıyarım...
(252 puan) tarafından
Ağlıyor o zaman vicdanım la baş başa kalıyorum
(9,571 puan) tarafından
Ağlasın ben biraz vicdansızım nu konuda bana iftira atacaklar ve bidaha görüşecem oldu
(48,642 puan) tarafından
Ailesiyle konusmak istemiyosun diye mi agliyo duygu sömürüsü bu
(9,571 puan) tarafından
Bence de.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla bana yapılan bir haksızlık varsa çokda güzel kıyarım yani 
0 oy
(403 puan) tarafından
O konussun seni nie zorla koşturuyor ki herkes durumuna göre alir ne alınacaksa nie dert etmisler öyle kendilerine baktın konuşuyor baska odaya git kapatinca gel
(252 puan) tarafından
İlla benıde cagırıyor yanlarındaydım ama hıc konusmadım
(403 puan) tarafından
Aman kıy gitsin ne moralini bozuyorsun eşinde anlasin zorla olmayacagini
0 oy
tarafından
Herkes saygı duymayı  bilmeli. 
(252 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Durum ciddiyse kıyılır
(252 puan) tarafından
Ah keşke bende kıyabilsem
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Yani burda eşin kendisi seni zorlamamasi lazim. Benimki konuşur  annesiyle hic de gel sende konus demez aynı  sekilde bende demem
(252 puan) tarafından
En güzeli o zaten
0 oy
tarafından
Eşin neden zorluyor ki bilmiyor mu annesinin seni sevmediğini bu u adamlarada ayrı sinir oluyorum .. kendileri kaynanasiyla sanki görüntülü konuşuyormus gibi zorla eşlerini konusturacaklar tuvalete kacardim ben görüntülü konuştuğu zaaman ozamanda gorusturecek değil ya ne zaman arasa tuvalete giderim banyoya girerim balkona çıkarım senin yerinde olsam 
(252 puan) tarafından
Bulaşık yıkarım yada cay koyarım genelde
tarafından
Ozaman telefonu getirir direk seni gösterir sende mecbur konuşmak zorunda kalırsın benim dediğimi yap tuvalete git görüşme bitmedende çıkma söyle kocanada zorlama beni de istemiyorum konuşmak de sen konuş seni engellemiyorum ama bana karışma de evlilikler ne zor be sen kiyamiyorsun o kiyiyor acimiyacaksin valla erkek milletine rahata çabuk alışıyorlar
(252 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(12,954 puan) tarafından
Eşimin hatrı için iyi geçiriyorum ama büyük kavgalar etsek hatır falan dinlemem bende hatır varsa onlarda da var onlar oğullarının hatrına bana iyi davransın 
(252 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Beni hırsızlıkla suçlayan biriyle eşim konuşuyor olsa net bosanirim ne kadar utanç verici bı iftira 
(252 puan) tarafından
Kesinlikle oyle o zaman cahildim Altan almıştım
tarafından
Ee kocasının ne suçu var
(1,785 puan) tarafından
Benim eşimi birisi hırsızlıkla suclasa kesinlikle bidaha muhattap olmazdım ailemde dahil olsa üstelik gel konuş diye zorluyo sence normal mi hırsızlıkla suclanmak
(252 puan) tarafından
Hayır hıcte normal degıl
0 oy
tarafından
Bende kayınvalıdemle çok kötü şeyler yaşadım o dönem eşim yanımda oldu, hatta sende görüşme bana bunları demiş dedıgımde görüşmezsem ben tek evladıyım kendıne zarar verır kaldıramam gözde dedı, aradan 2 sene gevtı cocuk doğdu vs vs derken illa görüşmek zorunda kaldık, çok mesafelıyım hala unutmam yaptıklarını unutturmam da ama eşimi de üzmemeye çalışıyorum cunku hepımızın annesı var hepımız anneyiz ınsan annesini seçemiyor 
(252 puan) tarafından
Aynen seçemiyor
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Konusmicam derim ve konu orada kapanır 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Canım 6 ay öncesi bir kelimesinden dolayı haftasına bosanma davası actım.... Acımak mı...erkeğin iki canagı varsa birini sen kırcaksın.unutöa anan seni bikere doğurdu baska yok
(252 puan) tarafından
Hayata bırkere gelicem ben
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Durum buysa kıyarım onlar bana kıyarken iyi
0 oy
tarafından
Ben kıyıyorum 5 bin maaş alıyor 500 lira istedim ev bebek bezi kendi ihtiyaçlarım içinde hepsine dedi anneme babama vermek zorundayım elime beş kuruş para vermiyor dedim ananda buraya gelip yiyip içmesin istemiyorum gelecekte yiyecekte kavga ettik küsüm şuan bugün pazar için para istedim kaynanamdan 50 lira verdi geri gönderdim ne alınır 50 lirayla ya almış kızına vermiş sabah görümcem kahvaltıya gelmişti ha kızıdır vermesin demem asla ama bu kadarıda yapılmaz ya kimseye değil eşime kızıyorum o beni bu durumlara getirdi ama kıyıyorum kelimesi biraz onlar bana kıyıyorlarmış gibi oluyor :(
(252 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun 50 tl kendisi ne alabılıdmiş pazardan acaba
tarafından
Bilmem zaten evinde yemek yapmaz ki burda yer içer yapmadığım gğn illa dışarda başka evlere gider yer
0 oy
tarafından

İlk başta kıyamıyordum  ama artık  son noktayı koydum  öyle bir koydum ki   çocuğumu bile göstermiyorum  gerisini sen düşün  yağmurlu havada 1 kaşık su vermem   

(252 puan) tarafından
Lütfen banada biraz vicdansızlık ögretn ya :)
tarafından
Canin yana  yana öğreniyor sun cnm
(252 puan) tarafından
Galiba bende oyle olmam gerekiyor artık
0 oy
(6,670 puan) tarafından
Bana kiyana ben daha çok kıyarım
0 oy
(48,642 puan) tarafından
Yani hırsızlkla suclansam esime kiyardim onunda hatri sevgisi bir yere kadar
0 oy
(119,251 puan) tarafından