0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
Oglum 3 yasinda birde 45 günlük bebegim var evde boyle ev harcligini  cikaricak  bisiler yapmak  istiyrm  sizler  yapiyomsnz  neler yapiysnz  

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin çok zor olmaz mı ikisi de çok küçük 
(35 puan) tarafından
Evet malesef oglum da aşırı hareketli bir cocuk ama böyle fırsat buldukça yaoicgm  şeyler o tarzda olursa belki diyr yapmak isterm  yoksa oyle butn  gun isle tabiki ugrasamam  firsatm  yok canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende cok istiyorum ama yok is burda keske olsaydi esim istemiyo ama yapardim arada 
0 oy
(9,585 puan) tarafından
Evde ek iş yapacak vaktin kalıyor mu kız ben evin işini zor yetistiriyom. 2.5 yaşında birde 6 aylık bebelerimle 
(35 puan) tarafından
Aslında  yok oğlum aşırı hareketli  sutekli tehlikeli  seyler peşinde  yerinde durmuyor oburude  malum kucuk cok oyle surekli bi is başında elbette imkansz  boyle ara ara katalog  tarzi  satış tarzi internetten  olursa oyle yiksa gece 12 hala is var ama malum piyasa çok kotu  yetişmiyor hic bisi
0 oy
(449 puan) tarafından
Ya ben yapacaktim ne güzel sevmiştim bide eşim birakmadi. Tekrar konuscam tam elim alismisti. Kış geliyor faturalar yukselcek ne yapsam kâr
tarafından
Post sahibi değilimde ne isi
(449 puan) tarafından
Canım gümüş işi dorika boncuklar oluyo ya onları gümüş teller var böyle çiçek gibi örüyorsun top boncuk gibi yapiyorsun. Sonra onlardan küpe kolye bileklik yapıyorlarmış.  Youtubede videolari var bakıp bakıp yapiyodum. Bebegim var diye eşim birakmadi
(1,262 puan) tarafından
Nerden aliyodun. Kuzum isi farkli sehirlere veriyolarmi
(449 puan) tarafından
Canım İstanbulda kuyumcukentten. Ama tanıdık vardı diye bana verdiler. Gümüş ya grami gramina teslim ediyosun. Başka şehiri bilmem ama o işi evlere veriyorlarmış
(1,262 puan) tarafından
Hmm tmm cnm tskr ederkm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 93 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 525253 (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ayse57575 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
0 oy