0 oy
502 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Az önce eşim eve geldi  çok kötü görünüyordu annemden arabayı istedi çok korktum ağladım birşey var sylemiyrsn dedim ailesi  komşusuyla kavga etmişler eşim de kavgacı 16 haftalk hamileym serklajlym yataktan kalkamyrm normalde tehlikeli  eşimi ikna ettm gitme kötü birşey olsa seni ben yollardm filan dedim  şuan korkudan çok sancm var şanlıurfadayz ailesi erzin hatayda yaşıyor gitti cok korkurm eşime birşey olsa

7 Cevaplar

0 oy
(1,386 puan) tarafından
Allah korusun inşallah da niye ailesi oğlunu bildiği halde söylüyor Allah aşkına kavgacı olduğunu bile bile demeleri sinir bozucu 
(123 puan) tarafından
Kız hiç sorma ya sancm oldu korkudan eşim annesine bağırdı çağırdı  kızdı  annesi de namusun yok dedi  niye gelmiyorsun demek istedi herhalde eşim sırf o lafı için gitti bana dedi namussz olan ben oldum dedi
(1,386 puan) tarafından
İlginç cidden Allah kolaylık versin canım
-Reklam-
0 oy
(7,269 puan) tarafından
Sancim var de geri cagir bence 
(123 puan) tarafından
gitmicekti zaten ikna ettim  annesi öyle deyince  gitti şuan canım çok sıkkın ne yapacam bilmiyrm birseyi o kadar çok abartıyor ki Kaynanam  karın ve annesinin korkusundan gelemyrsn  gibi şeyler konuştu
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Çabuk  ara eşini  sancım var de  döner belki
(123 puan) tarafından
Kz arasam da  dönmez annesinin dırdrndan  herşeyi göze alarak gitti nefes alamyrm sinirle aşırı hızı da oluyor ne yapacam bilmyrm
0 oy
(99 puan) tarafından
Canim keske sancilanmis gibi birseyler yapsaydın da gondermeseydin 
(123 puan) tarafından
Evlendikten sonra ayrı eve çktık
(99 puan) tarafından
Naptiniz canim varmi esinden haber iyi misin
(123 puan) tarafından
Dün gittikten sonra kavga olmuş  kaynpederimin burnunu yaralamşlardı   dün eşimle sabah 4 e kadar mesajlaşyrdk şükür bir sorun yokmuş büyük kaynm da ordaymş evi satacaklar galiba   2 saat  sonra eve dönerm dedi aradı az önce çok endişe  ettm hic uyumadm
(99 puan) tarafından
Haklisin uyumamakda ya gozun aydin bu arada sukur birsey olmamis
(123 puan) tarafından
Teskkür ederim canım çok sağol  derin bir nefes aldm  ya dün bogulacak gibiydm
0 oy
tarafından
Uzman mi esim bende burdayım belki esim eşini taniyordr arasın mesai falan desen 
(123 puan) tarafından
yok kz  uzman değil   ayakkabı mağazası işletiyor Urfalı mnsz
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Annesi soylemeseydi keske
(123 puan) tarafından
annesi biraz abartıyor ya istiyor ki oğlu hep orda olsun yanında olsun
(1,230 puan) tarafından
Annesini ara ve şöyle oğlunun huyunu biliyorsun kavgacı olduğunu biliyorsun ben burada hamileyim neden söylüyorsunuz sancım var de
(123 puan) tarafından
Kız bir ara yine buna benzer bir olay oldu yine aradı eşimi eşim silahla gitti aradım kzdm kaynanama  kendi sorunlarmz bize yetiyor ne oluyorsa eşimi ariyorsun  dedim başka ogullarn da var dedm onları neden aramyrsn onlar beladan kaçıyorlar diye mi aramyrsn dedm kzdi
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin aile ne kadar fikirsizmis. Başka şehirden kavgaya adam mı çağırılır hem de eşi hamileyken , kendileri halletsinler . İns başı belaya girmez keşke gondermeseydin 
(123 puan) tarafından
Çok uğraştık annemle kapıyı kitledik korkudan dizlerim tutmuyrdu sancim başladı ağladım gitmekten vazgeçti annesi aradı işte saçma sapan şeyler söyledi diye gitti 5 kezdir ariyor beni iyi msn diye ama değilim ne yazkki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 317 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Busraabb (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 482 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 488 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,993 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,978 kullanıcı

...