0 oy
691 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
Merhaba kızlar. Eşim işten 7 de geliyor ondan sonra telefonla arayıp kahveye çağırıyorlar esim de gitmek istiyor ben bazen kızıyorum izin vermiyorum eşimle yok karin izin vermiyor sen bi daha gelme bu gun izin alabilcen mi vs seyler diyorlarmis esimin gruru incinmesin die artik izin veriyorum. Ama hic gitsin istemiyorum 29 haftalık hamileyim bazen sıkıntıdan mi bilmiyorum rahatsizlaniyorum cagiramiyorum bile hic bilmedigim bi yerde oturuyoruz kimseyi tanimiyorum etmiyorum esimde bunu düşünmüyor.  Evde canı sıkılıyormuş ee ben akşama kadar twk basimayim  sen en azindan is yerinde iki insan yuzu görüyorsun diyorum dinlemiyor. Aksama kadar canim sıkılıyor zaten bide aksamdan geceye kadar öyle ilgilenebilcegim bir sey olsa keske

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Onlar ne derlerse desinler siz onlara göre yaşayamazsınız
(393 puan) tarafından
Valla hep etrafa göre yaşıyoruz cok sıkıcı
-Reklam-
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Aman ne bakıyo onlar gırgır yapıyo sen hamilesin senle olması lazım
(393 puan) tarafından
Dinletemiyorum geçenlerde saat 1 bucukda geldi eve yatak odasını kitledim yattim bundan sonra boyle
0 oy
(1,381 puan) tarafından

Arkadaş çevresinin meşhur lafları:ermm:

(393 puan) tarafından
Terbiyesizler bi ara birisinin karısı ile karşılaştık oda istemiyor kavga ediyoruz sürekli diyor
(1,381 puan) tarafından
Kimse kabul etmez canım ki tekmişsin zaten. Allah akıl fikir versin inşallah
(393 puan) tarafından
Insallah canım hic düşünmüyor erkek milleti
0 oy
(123 puan) tarafından
Eşim de arada gidiyor okey filan oynuyor bence izin ver kafası da dağılıyor kendilerini daha mutlu hissediyorlar eşim öyle mesela 
(123 puan) tarafından
yok canm eşim o kadar  bağımlı değil ayda bir gidiyor
(393 puan) tarafından
Valla dogumdan sora goremesin bi daha diyorum bklm
(123 puan) tarafından
Huylu huyundan vazgeçmez bagmlysa her türlü gider bence
(393 puan) tarafından
Surda 6 7 aydır gidiyir bklm insallah gidecem demez.
(123 puan) tarafından
inşallah cnm
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Gitmesin yollma alışırsa daha evde duramaz soyliyim
(393 puan) tarafından
Evet eve cikali 1 sene oldu ilk 5 ay filan hic gitmedi ben hamile kalica cok kotuydum surekli yatiyordum buda sıkılınca gitti gidis o gidis alıştı
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Sen aynı bnsn vala kız:))
(393 puan) tarafından
Ahh ahh aklıma kötü seyler geliyor bazen insallah seytan getiriyordur tek
(1,975 puan) tarafından
:)))nie kiz
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Gecsinler bosever esin de oyle arkadas edinmesin yani
(393 puan) tarafından
Ya küçük bi yerde yaşıyoruz zaten 4 5 tane edinmis ve yaşadığımiz yer alkolu su gibi kullanan kızlar babalarının yaninda icen bi yer gecen 5 yaşındaki cocuga tatirmislar normal gibi anlatiyorlar ben de hic gormedim boyle syler acaba esimede yaptirirlarmi
(2,016 puan) tarafından
Ohoo esinin iradesi kuvvetli degilse her kotu aliskanliga bulasir dikkatli olun senin yanindan ayrilmamasi lazim hamile kadinsin son zamanlar heran hersey olabilir
(393 puan) tarafından
Iradesini bilmem de 4 5 kisi bir olrsa icerlerse iste seytan bu. Evet kac kere dedim gidiyorsun aksam aksam sıkıntı ediyorum kasıyorum zarari olr die hic
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Eşim gitmek istemediği için gelmicem diyor arkadaşları da yenge izin vermiyor falan diyor eşimde evet kardeşim ne var bunda diyor konu kapanıyor gurur incinecek ne var ki 
(393 puan) tarafından
Ne bilim esim gitmek istediği icin galiba sahsen burda hic arkadasim yok ama kiz arkadasim olsa esim izin vermese kizlar kocisim izin vermiyor der gecerim
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Bitarafimda olmaz aynilarini bende yaşadim

Bencillikse bencillik

Benim gonlum yoksa gidemez nokta

Şimdi çocugun olunca anliycaksin demek istedigimi

Aliştirma şimdiden sonra evde durmuyorlar
(393 puan) tarafından
Durmasın yaptırımımı uygularim gelmeden girerim odama kitlerim kapısını yatsin otrma odasinda zaten bir daha 1 de filan gelirse tüm evin her yerini kapatcam anahtarını aldim disarda kalcak
0 oy
(782 puan) tarafından
Patik öre bilirsin , bebegin odasi icin bisiler bakabilirsin önceden bazi seyleri fikir edin arastir cocuk dogduktan sonra fransiz kalma canim yaninda biri olsa bile bilgin olsun merak ettiklerini sor bebek hakkinda son dakilaya birakma birde hergun bebek icin zikirlerve dualar var karnina elini koyup zikir cekiyorsun namaz kilmiyorsan arada kıl iyi gelir  hersey Allahtan dua etmen lazim icindeki sıkıntıyı endiseyi kaygiyi azaltir birde örgü orebilirsin kitap okuya bilirsin  baska  punch yapabilirsin  yani cok  var ben patik örmüştüm hamileyken calisiyordum bide ama yinede canim sikiliyordu heves ediyordum 
(393 puan) tarafından
Yaa ne bilim sabahtan aksama kadar top gibi yuvarlaniyorum canim hic bisi yapmak istemiyor aksam da serin oluca bi yürüyüş bi sohbet istiyor ama yok malesef
0 oy
(873 puan) tarafından
İstedikleri kadar dalga geçsinler. Ayrıca bu utanılacak bir şey değil. Ben de hamileyken veya değilken eşim hep derdi siz takılın ben karının yüzünü zor görüyorum diye. 
(393 puan) tarafından
Demi valla düşüncesiz benimki
(873 puan) tarafından
Bugun mesela görüntülü aradılar çay verıyordum eşim bilerek veer canım sen yorulma dıyo hanımcılık kazanacak diyor onlarla beraber. Aklı olan karısının tarafını tutar :D
0 oy
(3,624 puan) tarafından
Ne söylerlerse söylesinler eşin ağızlarının payını versin 
(393 puan) tarafından
Yapamiyor malesef esim istiyor ya ondan belkide benimle dlaga geçiyorlar die bana duygu sömürsu yapiyor

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 644 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde 175766 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,287 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 271 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 649 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu

379,449 soru

11,358,668 cevap

34,833 kullanıcı

...