0 oy
997 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Aldatıldım bunu nasıl yaşadığımı süreçleri anlatayım 

.Eve ilgisizlik 

.Eşe ilgisizlik

.Cinsel yaşantının olamaması 

.Telefonla çok vakit geçirmedi

. Cimrilik, sert davranış 

Bunların hepsini görmüş olmama rağmen aldatıldığımı düşünmemiştim ta ki canıma tak edene kadar sürekli tartışma çıkarma çabaları ve sonunda boy boy resimler görene kadar.Bunlardan birini hissedersiniz araştırın peşine düşün hiçbir erkeğe boyun eğmenin,ben baba evine gelelimin 5. günü ve yarın süreci başlatma günüm yani küllerimden yeniden doğuşumun. 

19 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Yanlışın var canım bir kadının başına gelebilecek en kötü şey evlat acısıdır gerisi vız gelir tırıs gider bana göre 

Evet aldatılmakta kötü bir durum ama en azından si.tir eder yoluna gidersin 
tarafından
Kötüdür mutlaka canım ama dünyanın sonu değil bas tekmeyi kıçınaa yolver gitsin rabbim sana güç kuvvet versin bu yolda
tarafından
Âmin inşallah
(1,271 puan) tarafından
Aynı şeyleri düşünmüşuz
(2,484 puan) tarafından
Evlat acısı öyle bir aciki içinde ki kor ateş hiç sönmez ben onu mezara koyarken bütün herseyi sorguladım .bir an ölüm var miydi biz niye burdayız, bu insanlar napiyor diye etrafa bakıyordum sanki oyunun içindeydim oyun bitince ayazı mi da alıp eve gitmeyi düşünüyordum ben çıkarmaya çalıştım yavrumu beni yaka paça eve getirdiler orda oyun bitmişti ben evdeydim ayazim topraktaydi ben hala hamileyim diye hissediyordum ağlıyorum çünkü anlatamıyorum gerisini

Diyeceğim o ki ne aldatılmak ne Başka bir şey bu acının yanında sineğin ısırması benim gözümde

Rabbım düşmanıma yaşatmasın Rabbım sabır versin şükür bana verdi o sabrı şimdi daha iyiyim hamileyim ayazima kardes gelecek inşallah sağ salim kucağıma alırım
tarafından
Amin canım ayazın cennette bekliyor seni
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kurtulduğuna.sevin ins bundan sonrası çok güzel olur.
tarafından
Aminnnn inşallah
+1 oy
(1,271 puan) tarafından

Bir kadının başına gelebilecek en kötü şey evlat hasreti ve evlat acısı der susarım 

En büyük hayaller le cinsiyet öğrenmeye gidersin ve aldığın cevap bebeğin kalbî durmuş geçmiş olsun 

Sonra büyük korkularla tekrar hamile kalırsın 9 ay taşırsin doğuma girersin bebeğin yoğum bakımdadir görmek için k.öpekler gibi yalvarirsin taburcu olunca diye ısrar eder doktorun ve bir Sabah doktor gelir hadi seni eve yollayalım der ve sen evladı görmek için hazırlanır yoğum bakımda evladıni görecen hayaliyle ve sonuç 4 gündür annesi morkta bekleyen bir bebek yatak korucu ya sarılmış bardak su kutusunda basın sağ olsun diyip kucağına verirler 

Sonra bı cesaret tekrar anne olma hayali kurarsın oğlun kucağına sağlıcakla gelmiştir ama oda ölecek beni bırakıp gidecek diye evladını kucağina alamazsın sevemezsin kokusunu içine çekmemek için bucağına aldığın da nefesini tutarsin 

BU HAYATTA BİR KADININ BAŞINA GELEBİLECEK EN BÜYÜK ACIDIR BU BEN BAŞKA HİC BİR ACIYA İNANMAM 

(1,271 puan) tarafından
Başlık farklıydı ve ben başlığa göre yorum yaptım
(1,271 puan) tarafından
Evet cnm benimde bugün kulak burun boğaz Dr na gittim mantar varmış bı kaç tane yaktı temizlediler evet soğan suyu çok iyi geldi ve çok rahatlattı Allah razı olsun
(1,750 puan) tarafından
Bende kaybettim yavrumu sabah sancılar şçinde kıvrandım yavrumun kalbi atıyodu eve geldim akşama vücudumda kan kalmayacak şekilde kan boşaldı 5 ultursadına girdim kalbi durdu dediler o an ne hissetiğimi bilemedim bi boşlukdaydım nolur bidsha bakın nolur bidsha bakın yalvardım yanım kalabalıkdı ama kimse yokdu ne var kökü sende olur bidaha amaaan bunamı üzüldün sesleri kulağımdan gitmiyo eşimin yanımda olmayışı da ayrı tabi çalışıyody beyefndi anasının da herkesi arayıp dua edin doğuma girecek aman oğlum üzülğr ona söylemyn amab yavrum sezeryan olma zararlı normal doğum yap doktorların alaycı tavırları eşimin yengesinin beni eğlendirmek için saçma sapan hareketleri bebeğim eşinden ayrılmış içimde sağa sola kayıyomuş ben hateketi sanıyorum elimi karnıma koyup yalvardım annem nolur yaşa diye o an sanki öldüm ama yaşıyodum nefes alıyodum bebeğimi benden aldılar gostermediler sakın bakma unutamazsın Dediler göstermediler mezarına bile gidemdm ağladıkça sutum aktı daha çok ağladım bama gelip uff yeter bidaha olur nw ağlıyon dediler şehit annelerinin canı yokmu onlar napsın dediler hastaneden çıktım sözde geçmiş olsuna geldiler bi tane kadın benimkide öyle oldu doktorlar mudahale etti yaşadı dedi ben hıçkıra hıçkıra ağladım kaynanam olacak kadın sanki normal doğurdun da uzuluyon sen üzülmüyodun sana noldu oğlum kucağından indiremedi tüm millet ona ağladı dedi aff Allahım kimseye yaşatmasın evlat acısını başlarım kocasına
(1,271 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm benim babam olacak ş.eref yoksu nuda ölen öldü götürün gömün demiş rabbim eşimden binlerce kez razı olsun ki asla gerekirse 10 gün bekleyecek eşimde görecek demiş o şekilde beklettiler ilki 15 haftalık ti kürtajla aldılar bana birsey vermediler kızım da ben kendim kefenledim üzerine gul suyu döktüm şekerledim evladımı taputa ben koydum son görevimi yerine getirdim eşim bana göstermeden defnedilmesine müsade etseydi eşimi asla ama asla affetmezdim
(1,750 puan) tarafından
Haberim bile yokdu defnedildiğndej hastanedeydim kaynanam gunah gunah diye aldırmış defnettikden sonra eşim geldi bana sakinleştiriciyi çok fazla verdiler yoksa yıkardım ben orayı 33 haftalıkdı yavrum
0 oy
(9,003 puan) tarafından
Yeni hayatında daha karakterli sevgine layık insanlar çıksın karsina..
tarafından
Âmin inşallah
0 oy
(280 puan) tarafından
Boşan bnce yeni birini bulursun ilerleyen zaman da .
tarafından
Yeni birini bulmak gibi bir gayem yok Rabbim ne gösterir onu bilemem
tarafından
Hahaha bu şaka olmalı. Kadın aldatıldım diyor daha bosanmamis sen yeni biri diyorsun :D
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Eşe ilgisizlik cimrilik asik surat ve sürekli tartışma belkide bende bunun üzerine düşünmeliyim ve elinde sürekli tel var. Daha az önce gene kavga ettik
tarafından
Araştır belirtiler var
(5,368 puan) tarafından
Çocuk var mı ne yapmayı düşünüyorsun açıkçası aldatmasada ben çok soğudum eşimden
tarafından
Çocuğum var boşanmak istiyorum, ben çok güçlüğün evladıma annede olurum babada
(5,368 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ben bitmis haldeyim
tarafından
Pes etme sen çok güçlü olmalısin
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Şu erkekleri anlamiyorum yaa... madem karını  sevmiyorsun ne diye evleniyorsun nefret ediyorum...:angry: En iyisini yapmissin canim namus uzerinden ac davayi tazminatini da iste. Binlerce kere pisman olsun senden bosandigina inşallah 

tarafından
Ondan kurtulayım başka birşey istemiyorum ondan gelecek herşey onun olsun
0 oy
tarafından
Umarım çok güçlü kendinle barışık bir hayat yaşarsın 
tarafından
Evladım için çok güçlüyüm hiçbir güç artık beni yıkamaz
tarafından
Maşallah sana
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Bunların tam terside olabiliyor aşırı ilgi eve sürekli gelen çiçekler hediyeler doğum günü özel gün kutlamaları bir insanı en başından tanıyıp hareketlerinde değişim varsa bir sebepsiz kesinlikle altından bişey çıkıyor 
tarafından
Ben kendi yaşadıklarımdan yola çıkarak yazdım
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ay eski postunu da hatırladım k.validen evlilik yıldönümü kutlamaya sizinle gelecekti o gün mu gördün yoksa 
tarafından
Sabahına gördüm
(1,662 puan) tarafından
Ay çok kötü bir durum üzüldüm gerçekten senin adına inşallah bundan sonra hayatın çok güzel olur o ne yaptı peki
tarafından
Babam evine bırakıp gitti
(1,662 puan) tarafından
hiç mi kendini affettirmeye çalışmadı ya ahın yanına kalmasın inşallah
tarafından
Asla...
0 oy
(5,412 puan) tarafından
Nasıl boy boy fotolar gördün. Yolun açık olsun cnm
tarafından
Sarmaş dolaş
0 oy
(996 puan) tarafından
Emin ol en kötü şey değil bence Bi kadının basınına gelebilecek en kötü şey biri evlat acısı ikincisi tecavüz şiddet aldatılma elbette çok kötü ama emin ol ileriye doğru iyiki kurtulmusum dersin kendi hayatıni yaşarsın ama diğer saydığım iki şeyi ölene kadar içinden atamazsin
tarafından
Haklisiniz
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm.. ama en azından kandırilmaktan kurtuldun 
tarafından
Çok şükür Rabbim gösterdi
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Aldatılmak kötüdür ama en kötüsü değildir bence.insanlar öyle şeyler yaşar ki aldatılmak sivrisinek sesi.gibi gelir.tabşkş insanlar başına gelen musibetten sarsılırlar hatta yıkılabilirde ama dünyanın sonu değildir.
tarafından
Dünyanın sonu tabiiki değil ama söz uçar yazı kalır derler o an asla aklımdan çıkmıyor
(4,651 puan) tarafından
Tabiki ağır bişey orası kesin.herkes aynı şekilde aynı zamanda atlatamaz.şu da var ki geçmeyen hiçbir acı yok ölümlü dünyada.
tarafından
Tabii ki ben çok şükür kurtulduğum için seviniyorum
0 oy
tarafından
Bu hepsi var eşimde ama tlf fln ortadadır yani bşy gizlediğini sanmıyorum. Kandırıyor mu acaba beni :(
tarafından
Emin olmadan birşey diyemem ama kimisi öyle güzel saklıyor ki anlamıyorsun
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Nasıl yakaladın cnm 
tarafından
Galeride çöp kutusu var ya orda aldattığı kadında kadın olsa yüzüne bakmaya kadın olarak mideniz almaz
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bunların hepsi var ama aldatmıyo adım  gibide eminim ha yapmaz demiyorum yaparsada boynu altında kalsın çıktığı yere geri girsin 
tarafından
Âmin inşallah
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım hayırlısı olsun hakkında

.

İyice psikolojim bozuldu aldatılma postları ne kadar çok 
tarafından
Ne yazık ki öyle bir çağda yaşıyoruz ki ben bu çağdan iğrendim
0 oy
tarafından
Bebeğimiz olmadı. Doktorlar tedaviler. Olmdıkca eşime daha çok bağlandım. Daha çok daha çok. Onla nefes alıyordum. Ona çoçuğumuz olmamasına üzülüyorum. Ama senle aramızda sorun olsa daha çok üzülüyorum. Bana sen herşeyden öncesin diyordum. Ve eşim beni aldatıyor galiba. Bir şüpe içimi kavuruyor. Ve hayatım sadakatsız dizisine döndü. Susub bildiğimi şüpelerimi saklıyorum. Onun aldatdığınıda netleşdirecem önce. Sonra kendimi garantileyib öyle ortalığı yakıb yıkacam. Öyle yakacam ki,el alem  bana kısır derken canımın yandığından daha çok yakıcam.
tarafından
Benim gibi yapmışsın elinde büyütmussun onu o ise kafesteki kuş misali senden kaçmak istemiş ilgiye gelemiyor bu ş e r e f s i z l e r

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 798 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Meyross (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 344 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 466 göst.