0 oy
281 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,270 puan) tarafından
Kızlar çalışıyorum. Akşam 6 gibi evde olurum. Bebeğim de var. Yarın akşama misafir gelecek ama ikramlık ne yapsam bilmiyorum en az üç çeşit yapmam lazım. Salata poğaça börek tatlı gibi. Ama ne yapsam aklıma gelmiyor. Daha çok kolay pratik şeyler istiyorum hazır da olabilir. Dondurulmuş börekler çok kolay olurdu ama daha önce geldiklerinde yapmıştım o yüzden şuan daha farklı bir şey yapmam lazım. Önerileriniz var mı. İki sorum var 1. Bu akşam poğaça yapsam yarın da gelecekleri zaman tekrar ısıtmak için fırına atsam güzel olur mu ?

2. Sizin kolay bir menü öneriniz var mı hazır seyler de olabilir.

9 Cevaplar

+1 oy
(2,803 puan) tarafından
Canm buyuk marketlerde firinlarda artik her sey satiliyor hic kendini yorma strese koyma oralardan al yiyin mis gibi 
-Reklam-
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Patates salatası veya Rus salatası yufkadan gül böregi veya milföy pastada aglayan pasta veya rulo paata rulo pasta daha kolay canom
0 oy
tarafından
Patates salatası,hazir pasta kekinden tiramisu ve peynirli gül böreği olabilir hazır yufkadan 
0 oy
(7,416 puan) tarafından
Canım geceden bi kek yap fanusa koy kek dinlenirse daha güzel olur zaten poğaçayıda mayalı yaparsan ertesi günde yumuşacık kalır çayın demlenirkende bi havuç tarator veya kısır yap yeter zaten.
0 oy
(482 puan) tarafından
Hazir pandispanyadan tramisu asiri kolay; kahveyle islat kremasini sur ustune kakao ele bitti hem.geceden yaparsan daha guzel kivamlanir buz gibi yenir mis bana makarna salatasi da asiri pratik gelio cunku garnituru misiri falan hazir makarna haslanirken yogurdu mayonezi ez karistir gitsin. Bi de mercü köfte ya da  şokta  bimde hazir kalem boregi var el sarimi bitti gitti
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Makarna salatası çok kolay marketten hazır garnitur al mayonez yoğurt bitti 

Tatlı mozaik pasta olabilir 

Pastaneden dereotlu poğaça al yada kendin yap 

Milfoy arası peynir hop firina
0 oy
(845 puan) tarafından
Akşam poğaça börek pek yenmiyor bence ya yemek üstüne. 

Poğaça ısıtsan güzel olur ertesi gün. Daha kolay mozaik pasta olur ağlayan kek olur kurabiye çeşitlerinden olabilir 
0 oy
(3,117 puan) tarafından
Canım benim de yarın kalabalik misafirim var pazar günü anneme gül boregi sqrdirmistim buzluga attim  daha onceden de pogaca atmistım aksamda borcam pastası yapicam oda kalicak dolapta ben onceden hazirlayip buzluga atiyorum hep borek pogaca ani misafir gelince kolaylık oluyor
0 oy
tarafından
Lezzeti damak çatlatan elmalı kek var nefis yemek tariflerinde 1 gece önceden onu yap, sosunu çekince çok daha güzel oluyor, poğaçayı mayalı yap buz dolabına koy, geldiklerinde ısıt. Kurabiye al dışarıdan, istersen bir de hazır konservelerden kullanıp nohut salatası yap. Olsun bitsin. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 220 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (5,967 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
0 oy
5 cevap 301 göst.
0 oy
2 cevap 96 göst.

374,571 soru

11,202,753 cevap