0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (2,562 puan) tarafından

İştah surubu kullanıp faydasını gören varmı bide hangi marka kullandınız. 

Argivit nasıl sizce kulanan oldumu daha once

11 ayliik olacak kızım 

6 Cevaplar

+1 oy
(269 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bende zamanında çok araştırmıştım bunu  nette rastaldigim bı yazi..hatta kayınvalidem şurup al ver kıza yemiyor diye kavga etmiştik.ben verdim noldu diye ama şuan eşim şişman ondanmidir bilmem tabiki ama eşim ostahsizmis kayınvalide iştah şurubu dayamış kaynım yermiş ona hiç şurup vermemiş o zayıf.doktorumuza sordum gerek yok zayıflıktan kimse ölmez canı osteyince yer keçiboynuzu pekmezi ver yeter dedi

(2,562 puan) tarafından
Teşekkürler canım
(453 puan) tarafından
Yaaa ben bugün eşime almasını söylemiştim kizim 2 yasinda pekte araştırma yapmadım yalan soylemeyim
Daha önce bi aktardan pekmez almıştım kizim için içinde birsuru pekmez karışımı varmış istah açar dedi tadı çok güzeldi kizimda sevdi 1 ay kullandı hafif bir değişiklik oldu ama çokta almamıştı yine ondan aliyim bari
(269 puan) tarafından
Doktora gittiğinde doktorunada sor canom bı istersen.simdi bide sıcaktan yemiyor çocuklar .benim kızımda meyve yiyor bol bol yemek iki üç kasil alıp bırakıyor.bi sağlık sıkıntısı yoksa endişe etme
(269 puan) tarafından
Zorlayınca da ters tepiyor yemek istemiyor.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bunu kullandım etkisini gördüm 

image

(2,562 puan) tarafından
Ne yazdı cnm hangi marka kaç aylık oglun
tarafından
Fotoğraftakini :) 28 aylık benm oglan öbür bayanın cevabına yazmıştım
(9,624 puan) tarafından
Canım kızım 27 aylık sabah akşam mı vermek gerek bunu
tarafından
Ya bizm kinin iştahı çok kesilmişti doktor Bi hafta boyunca sabah akşam ver dedi daha snra günde Bi kere ver aç karna dedi bize bu şekilde ama sizi yanlış yönlendirmek istemem
(9,624 puan) tarafından
Tmm canım sağol
0 oy
(453 puan) tarafından
Ayyy bende sorucaktim bu soruyu bugun :)) 

Surda bekliyim de okuyum yorumları benim kizim 2 yasinda sende kaç yaşında olduğunu yazsaydin her dönem için ayrı kullaniliyor
(2,562 puan) tarafından
11 aylık kizim
(453 puan) tarafından
11 aylik biraz küçük değil mi bi pediatri ye sorsaydin
(2,562 puan) tarafından
Doktor argivit kullansa bilirsin dedi tahliller temiz cikti
(453 puan) tarafından
Himmm ben 1 yasinda götürmüştüm kizimi da pediatri doktoru tahlilleri temiz surup kullanmaya gerek yok demişti de onun için söyledim
(2,562 puan) tarafından
Teşekkürler canım bende kararsızım
0 oy
(2,798 puan) tarafından
Dün polivitle orzax imunol başladım bende şaşırdım artık ne vercemi 
(2,562 puan) tarafından
Kaç aylik
(2,798 puan) tarafından
33 aylık canım
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Yok mu kızlar。◕‿◕。
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Keçiboynuzu pekmezi verin sabahları ve akşa ları bi de balık yağı. Bizim doktorumuz takviye edici iştah açıcıları önermiyor çünkü onlar vitamin iştah açmaz, değerleri yükselince (değerleri normal olsa bbile) yemeye başlar zsten dedi.  Öyle de oldu. Şimdi daha iyi yiyor
(2,562 puan) tarafından
Neden önermiyor acaba zararlimiki
(2,562 puan) tarafından
Yani size pekmezin mi faydası oldu
(1,736 puan) tarafından
Evet pekmez fayda etti bence, zararlı mıdır bilmiyorum ama ben oğlum yemediği zamanlar hematoloji doktoruna bu bağışıklılık güçlendirici ilaçları sormuştum umca gibi mesela, takviye diye geçiyor o. "o tarz takviyeleri önermiyoruz, yedirmeye çalışın yemiyorsa balık, yağını kullanın. Meyve yemiyorsa suyunu sıkın. Sebzelerin çorbasını yapın öyle verin çünkü ilerde ne sonuçlar doğuracağı net değil onların" demişti
(2,562 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim açıklamanız için (ʘᴗʘ✿)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
0 oy
0 cevap 60 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde engineer mom (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde engineer mom (194 puan) tarafından soruldu

380,445 soru

11,390,687 cevap

34,899 kullanıcı